bugün

entry'ler (21)

süryani şarabı

Organik doğal süryani şarabı http://www.suryanievsarabi.com

yaz gelsin artık

20 mart 2017'yi bekliyorum! kıştan çabuk sıkılıyoruz çünkü dışarısı soğuk.

14 şubat

Sevgilisi olanın sevinçle beklediği, olmayanın önceki günlerden sevgili yapma telaşı yaratan sendromdur. Özellikle kızlar yakışıklı erkekleri nasıl süzüyor, bugün varya iki cins içinde psikolojik dürtü yaratır. Herkesin umutları yeşersin bugünde, gönül gerçek sevenlerin bağlarıyla özdeşip büyüsün!

Psikolog falan değilim!

stres atma yöntemleri

Kapalı ortamdan uzaklaşıp yeşil alanda veya sahil boyu gezmek, içindeki oksijeni yenisiyle değiştirmek.

aşık olmak istiyorum

Çok yürekliyseniz olabilirsiniz. Buna dayanırmı yürek derler!

100 yıl sonra adımızın bile hatırlanmayacak olması

100 yıl önce olsaydı kolay olabilirdi!

sigarayı bırakmak

Sigarayı benim gibi çocukken bayram günlerinde içerek başlayanlar için keyiftir! ona, buna bakıp özenerek başlayan yada strese karşı içiyorum veya kilo almamak için içiyorum diyenler sürekli bir bahane öner sürer ve pek bırakamazlar. Yoksa onu bırakmak bünyesine göre değişir tabi kolaydır. Ama benim gibi keyfi içenler şikayetçi olmaz. En kötüsü ne olur; çok içmiyorum deyip bazı sıralar 1 paketin altında içeriz. Öncelikle sigarayı neden içiyorsunuz? neden içmelisiniz veya neden bırakmalısınız bunu netliğe kavuşturmanız gerekir.

türkiye de ateist veya deist olmak

Kimse dinini seçmiyor, doğarken ailesi neyse o dine mensup oluyor. Araştıran, irdeleyen her birey kendini bir yerlerde bulur. Buda onun tezahürüdür. inandığı gibi yaşayan daha gerçekçi olur. Yalandan bir inanç güç vermekten ziyade eziklik yaratır kimilerinde. O halde neyden güç alıyorsan ona inan!

yazarları uyutmayan nedenler

düşünmek! uyumadan düşündükçe beyin ayık kalıyor. Birkaç saat önce çok derin şeyleri düşünmemem gerekiyor. sakin ol rahat uyu.

en güzel boşverme sözü

salla gitsin, canın sağolsun, bir dahakine, koyver gitsin, sıkma tatlı canını, siktiret vb. şeyler.

türkiye nin en güzel şehri

türkiye'nin en güzel şehri istanbul'dur. saya saya bitmeyen güzellikleri var. Herkes güzel olduğunu bildiği içinde en kalabalık şehir.

en iyi köfteci

istanbul tarihi beşiktaş köftecisi on yıllardır aynı lezzetle devam ediyor.

evliyim başka birinden hamile kaldım ne yapmalıyım

konu açma senaryosu gibi geldi bana, emsali pek fazla artık.

kütüphanede sevişmek

Öğrencilerin vazgeçilmez fantazisi, anlat anlat bitmez.

1 liradan daha ucuza alınabilecek şeyler

büyük markaların küçük ürünleri fix 1 tl. Ancak toptan perakende market zincirleri bunun altında satar. Yani hala kıymetli paradır.

hangi dersin öğretmeni olmak isterdiniz

edebiyat öğretmeni, güzel konuşturur ve iyi eğitmen yapar işini severek yapanı. Afilli cümleler kurmak, şiir söylemek gibi yetenekler kazandırır.

7 ocak 2017 istanbul kar yağışı

sokaklarda yetişkin, çocuk mutlu seslerin duyulmasını sağlamıştır. Bir eğlence modeli.

musmutlu eden olaylar

içten gülen samimi sevgiliyle geçen zaman dilimi.

olgun kadınlardan hoşlanan erkek

değişen zevklerin bir parçası ve yanısıra keşfedilmeyi bekleyen arzuların sırlarını çözme girişimidir.

6 ocak 2017 istanbul kar yağışı

tertemiz yeryüzünün dostu tane tane beyazlar sevinçle bekliyoruz.