bugün

sevdiği entry'ler

küçükken sarışın olan sözlük yazarları

Sarışınmışım şimdi kumralım. Pek değişme yok bende galiba.

internette beyli hanımlı konuşan tipler

ılıktırlar. Kibarlık ile kız düşüreceğini sanar fakat yanılır.

Kız olanları ise genellikle bakire kız olmakla birlikte %70 olasılık ise 65kg+'dır.

lisede hoşlandığınız kişi ile yaşadığınız şeyler

Ah canım benim minnoşum.. Ne tatlı duygularımız vardı şimdi düşününce..
Matematik sınavında ben onun adını yazıyordum. ingilizce sınavında o benim..
Sigara içiyordu bıraksın diye uğraşmıştımsjsjdj.
Benim yüzümden yarım kaldık be yavrum... iyi ki de kalmışız tarikatçı olmuşjsdjd.

güzel sanatlar lisesi

Orada sana yazık olur. Adana GSL ile bir yıl aynı yurtta kalmış biri olarak güzel sanatlar öğrenci profili pek sevimli değildir. Hobi olarak yine yap, kursa git vs. ama akademik bir eğitimle resim yeteneğini birleştir. Bu ülkede bunu yapmak zorundasın.

güzel sanatlar lisesi

iki adet müzik öğretmeninin çocuğu olmama rağmen zamanında bir seçenek olarak düşünmediğimiz lise.

avni akyol'un müdürü tanıdığımızdı lan. öğretmen tanıdıklarımız da vardı. sınavı kazanamasam bile torpille girerdim.

ama annemler "bu ülkede müzisyenin ne değeri ne şansı var kızım, millet okuyor paraları serdar ortaç götürüyor" demişti.**

kısacası gençler, böyle bi fikriniz varsa vazgeçin. gitmeyin. gidin anadolu lisesi kazanın, güzel sanatların geleceği yok.

mirarskaya

evli ve rus bir dişi yazar. yüzü tipik bir rusu andırıyor zaten. iyi yazmalar.

dinsiz kitapsizsin deyip kizini vermeyen baba

Eşim felsefeye ve psikolojiye ayrı ilgi duyar. Bir gün kitaplığımda eşimin (o zamanki sevgilimin) hediye ettiği birkaç kitabı gördüler. Muhafazakar aile yapısında genellikle felsefeye sıcak bakılmaz, bilirsiniz. Evde kıyamet koptu neymiş ben de zaten değişmişim, uçuk uçuk fikirlerim varmış bir daha görüşmeyecekmişim (bunu dediklerinde de 27 yaşında, 5 senedir de kendi parasını kazanan biriydim). Her sağlıklı insanın yapması gerekeni yapıp sevdiğim adamla evlendim. süreç beni çok yıprattı tabi ama nasıl ve kimle mutlu olacağınızı çok iyi biliyorsanız, yolunuzdan da dönmüyorsunuz. Şimdi çok güzel giden bir evliliğim var ve 2. Ailem de artık gerçek aileme saygı duyuyor. Kendinizden ve ilişkinizden Eminseniz, vazgeçmeyin.

mirarskaya

Çk gzl bir abla.

açık kumral

kendini sarışın sanan türk kızlarının yüzde 99'unun içinde bulunduğu durum.

en güzel profi fotoğrafı olan yazar

Tabi ki benimkidir. Ya şu güzelliğe bakar mısınız?

insanı çıldırtan şeyler

Herkes flört edip sevişirken yıllardır yalnız olmak. Cidden lanetlendim galiba.

insanı çıldırtan şeyler

Türkiye'de Müslümanların fazlalığı.

akrabalar arasındaki çekememezlik

Dostoyevski suç ve cezada şöyle açıklamıştır:

"hepsinin halinde en yakınlarının beklenmedik bir felaketi karşısında bile insanlarda her zaman görülen tuhaf bir sevinç duygusu vardı."

kendini pedagog olarak tanıtan rehber öğretmeni

Dolandırıcıdır.
Bu ülkede boyle bir bölüm yoktur. Aşağılık psikolojisi olabilir bu insanlarda. Psikolojik danışmanlık yapma yetkileri yokken psikolojik danışmanım diye de tanıtırlar.

Komik ve acınasıdırlar. Dalganızı geçin bu tiplerle ahahahaaa

balyaj

kumralsanız saçı sadece 2-3 ton açtırarak çok doğal renkler yakalabilceğinz işlemdir.