bugün

entry'ler (13)

kukla nın sözlüğe vedası

an itibariyle beklemedeyiz.

milyonlarinbacisi

mobilden bakınca nasıl görünüyor bilmiyorum ama pc den girince deeeev bir göt görünen başlıktır. o kadar büyük ki sözlüğe nasıl girebilmiş akıl mantık almıyor gerçekten. mesela az önce bakarken vertigo oldum. yön duygumu kaybettim aşağı mı gidiyordum, yukarı mı gidiyordum yer-zaman-mekan kavramları karıştı.

kısacası şu fotoğrafların ekranı kaplayacak şekilde açılması durumuna çözüm getirin ey yönetim.

fetullahçı terör örgütü

pkk ya destek vermektedir.

gökhan töre

eğer sırf kaçırdığı %100 golden dolayı eleştiriliyorsa haksız yere eleştirilen topçu. gol kaçabilir.

https://www.youtube.com/watch?v=KUjkNHnB4wo

al bak neymar robben van persie ronaldo messi torres gibi oyunculardan oluşan video.

çayım açık olsun diyen erkeğin namusu

(bkz: çok komikmiş kardeş)

marko marin in trabzon a transferi

iyi oyuncu ama iş yapmaz.

luis pedro cavanda

galatasarayımızda görmek istediğimiz ve benim saçlarına kurban olduğum, elzem oyuncu.

çözüm süreci vs türbana özgürlük

evet oy toplamak içindir. fakat her siyasi parti yaptığı her hamleyi zaten bunun için yapar. hamlelerini ise kendi siyasi görüşüne göre seçer.

biri insanları özgürleştirdi.

diğeri terörü bitirmeyi amaçladı.

ac dc dinleyen kiz

bi gün yazarın biri iyice sinirlenip senin facebook, twitter, instagram, whatsapp ne kadar hesabın varsa ifşa edecek.

edit: asıl ifşayı o zaman göreceksin

ac dc dinleyen kiz

artık %100 eminim ki milyonların bacısını kıskanan yazar. başka hiçbir açıklaması yok.
(#28358917)

sözlüğün tek derdinin ac dc dinleyen kiz olması

uludağ sözlük içişleri bakanımız sayın ac dc dinleyen kız temmuz ayı programı:

Antalya’nın Kurtuluş Yıl Dönümü
iftar programı (iptal edildi)
ekşi sözlük büyükelçisi'nden güven mektubu kabulu
Akşehir Uluslararası Nasreddin Hoca Şenlikleri
kilise ziyaretleri
ilk paylaşılan fotoğrafın yıldönümü kutlaması etkinliği çerçevesinde basın açıklaması

not: ulusal kanallarda canlı yayınlanacaktır.

kol kasları olan sözlük yazarları

sayılır mı bilemem ama

http://cdn.internethaber.com/gallery/34781/1.jpg

bu arada orada karın kası adonis kası falan hepsi var onlara da bakabilirsiniz.

ac dc dinleyen kiz in kiliseye gitmesi

baktı ki milyonların bacısı fotoğraf atma sıklığını artırdı. günde 50 den aşağı nickaltı girilmez oldu. ilgiler onun üzerine kaydı. artık 1 numara oydu. ac dc dinleyen kız bunun altında kalamazdı. normal fotoğraf atsa çok belli etmiş olacaktı belki de milyonların bacısı kadar güzel değildi. çıta yükselmişti. normal fotoğraf atamazdı. ne yapmalı ne yapmalı diye düşündü. derken

hooop hem marjinal hem ilgi çekici bir fikir geldi aklına -hatta o kadar ilgi çekici ki ayrı başlık bile açıldı, açıldığı an 30 küsür entry döşendi- belki de bir ilki başlatırım yeni bir akım doğar diye düşündü. belki de sözlükte etkinlikli fotoğraf atma akımı başlatırdı kim bilir?

otobüs beklerken foto, ütü yaparken foto, yemek yaparken bennn, kankilerle batak keyfi, ders çalışıyorum, cafede oturuyorum, sanayideyim arabama lpg taktırıyorummm...

eğer ileride bu tür paylaşımlar yapılırsa şüphesiz ki akla bu başlık gelecekti. her şeyin öncüsü olan ac dc dinleyen kız gelecekti. bakalım bu düşüncesi tutacak mı bunu ilerleyen günlerde göreceğiz.

ama bu hamlesiyle ac dc dinleyen kızımız milyonların bacısıyla skoru eşitlemiş durumda. yalnız ben natalieflyyn'den de süpriz bir cuma namazı hamlesi bekliyorum. kendisi yarışta iyice geride kaldı. şimdi sözü merkeze bırakıyorum.