bugün

entry'ler (14)

en iyi sezen aksu şarkısı

Ben seni yudum yudum içtim oğlum - sarı odalar derim.

saç açıcı kullanmak

Bildiğim bir saç açma yöntemi oksijenli sudur saçlarınız siyahsa aman diyeyim turuncuya kaçar uğraşıp durursunuz eğer saçlar kumral tonları ise iyi bir sonuç verir.

kıskanç kız

Çoğu zaman denk geldiğim sinir bozucu tiplerdir önce insana yapışırlar sonra sizinle dost olduklarını savunurlar sonra da iftira atalarından tut sevdiğin adama kadar elde etmeye çalışırlar allah uzak tutsun.

bir gülüşü var

(bir gülüşü var ) sizi ilgilendirmez.

suriyeli ve kürt ustaları eve almak

Saçma sapan, bizi birbirimize düşürecek başlıklar bunlar.

balık burcu kadınının sevgilisi

Dibine kadar med cezirlidir balık insanı aman diyeyim.

adını söylerken başına unvanını ekleyen insan

Dirsek çürütüp o unvanı almış insandır ne yapsın.

gecenin kitabı

Siyaset bilimi öğrencisi olarak idolum haline gelmiş Adolf Hitlerin hayatını okuyorum.

beşiktaş taraftarı

Beşiktaş taraftarı mı allah başka dert vermesin kardeş.

galatasaray

Takımın hası dört yıldızlı Avrupa şampiyonu. Futbolu bana bu derece sevdiren ve çocukluk aşkımdır.

ülkücüler

Ülkücüler ve ocaklar hakkında ki saçma fikirlerinizi kendinize saklayın. Ülkücüyüm, hükümetimizi destekliyorum Atamı da sizden çok seviyorum. He suriyelilere gelince savaştan kaçıp Türk milletine sığınan müslüman kardeşlerimizi kimsenin fesat fikrine uyup kimseye ezdirneyiz

nikah günü giriş müziğimiz

Mehter marşı düşünüyorum tabii ki de dı rı rı rıt.

türkiye de iç savaş çıkma olasığı

Ülkemizde iç savaş çıkma olasılığı çıkartacak olan karşıt gruba göre değişir bu gruplardan biri pkk diğeri ise işiddir şöyle ki iç savaşı kürtlerin çıkarması bekleniyorsa müslüman olmayan Kürtler zaten dağlarda domuz gibi namertçe savaşıyor bir diğer grup kurdustanin kurulma hayaliyle yanıp tutuşan hevalcikler kentlerde provokasyonlar yapıyor geriye kalan kürt kesimse hükümetmiz dindar olduğu için ya da serbestleşen Kürtçeye ve bu gibi çeşitli durumlara karşılık hükümeti destekliyor. iç savaşın işidden yana çıkması bekleniyorsa Işid müslüman bir örgüt değildir davası da islam değildir islam için savaşan bir terörist grup olsaydı bu savaşı islam ülkelerinde yapmazdı bilindiğinin aksine gayri Muslum bir terör örgütüdür ve ingiltere ile amerikanın kurduğu örgüttür Işid üyelerine bakıldığı zaman Arapça konuşuyorlar ama konuştukları Arapça ingiliz aksanı ile ışid başta Türkiyem olmak üzere müslüman ülkelerde bombalar patlatıyor neden bugüne kadar ab ülkelerinden sadece Belçika ve Fransa da bombalı saldırı düzenledi neden bunların arkası gelmedi? Fransa'da bomba patladığı zaman ülkemizde ki teröristler bile terörü lanetledi sosyal hesaplarının profillerine Fransa bayrağı koydu sonuç olarak aramızda sanatçısından sözde aydınına onu destekleyen sözde türk vatandaşları olduğu sürece iç savaşı işidin çıkarması olasıdır çünkü amerika israil ve diğer abd ve ab ülkeleri Filistin'i gazzeyi suriyeyi ırağı bitirdiler türkmenler deseniz zaten savaş içindeler sıra Türkiye'ye geldi onlarca. Bu millet türküyle arabayla kürdüyle (ufak kesim) lazıyla çerkeziyle alevisiyle Sunnisiyle Çanakkale de omuz omuza savaşmış destan yazmış asil bir millettir bir iç savaş çıkma durumu olursa yine hep beraber gücünü gösterir. Dinimiz emrediyor 'kolaylaştırınız zorlaştırmayınız'elimizden geldiğince yapıcı tutumlar sergilemeliyiz hiçbirimizin alnında türk kürt vs yazmıyor bu topraklar uğruna çok canlar verildi üç beş kişiliksiz bizi korkutamaz öleceksek adam gibi ölmeliyiz nihayetinde vatan namustur.

kitap okuyacak kadar asosyal olmak

Kitap okumayı asosyallik sanacak kadar kitaplardan bir haber ve cahil karakterin açtığı başlık. Kimse size oturup asosyalleşene dek kitap okumanız gerektiğini söylemiyor hoş kitap okumakda kapasite ister..