bugün

sevdiği entry'ler

bir sigara mı yaksak

Pıfştlatabilirim ancak. O da olur herhalde.
görsel

gamsız hayat

annem gittiğinden beri ansızın bir şeylerden gözlerim doluyor.
bu defa da bu şarkıdan oldu.
https://www.youtube.com/watch?v=H450BoeBA8c

anam olacak kadın... sana böyle hitap ederdim kızdırmak için.
ah be kadın eğlenecek günlerimiz yok muydu daha?

çocuk orucu

Canavarların uzun süre çocuk yemeyerek tuttuğu oruçtur.

sahurdayız uludağ sözlük

Ah simiago her sene böylemi olacak , hep sen mi önce geleceksin. Her zaman ol , seni görmesem üzülürüm. Eksi rüyalar saati kur ve kalk bunu yapabilirsin.
Herkese hayırlı sahurlar. Rabbim hayirli ve güzel bir ramazan gecirmeyi , sağlıkla bayrama ulaşmayı nasip etsin.

sözlük hanımlarının bacakları

görsel

motorun arkasına kız atıp camiye götürmek

Geçen gün başıma gelen olay.

Ben ne güzel arkama atlar gezeriz diyordum, namazı kılmadım iki dk bekle dedi. Motora ilk kez kız bindi onu da camiye bıraktım, sevap point.

Veya camiye gidilen her adım sevapsa ben kızı sevaptan mahrum bırakmış olabilirim. Bilemedim.

sokakta kahkaha atan erkek

Net imam değildir.

izmir de 1000 liraya satılan sandviç

Yeme de götüne sok tadında bir iş olmuş tebrikler.

doktor terliği

Böyle çirkin bir şeyin böylesine meşhur olması beni hasta ediyo...

sözlük kızları bıyıklarını aldırsın kampanyası

Aklıma eski çalıştığım şirketteki iş arkadaşım geldi, kız yanımda bıyıklarını alırdı. Püh amk ne günler görmüş bu gözler.

sosyalleşmenin bile parayla olması

Dostlar size yemin ederimki her şey para, para olmadan ne bir ortamın nede başka bir şeyin olur.

Bana gelince ben yedi yirmi dört bilgisayar başında hayatını geçiren biriyim yani asosyalim dostlar ve artık bu beni mutsuz etmeye başladı. Keşke arkadaş çevrem olsun istiyorum ama olmuyor işte para olmayınca.

Birde bende ergofobi var dostlar yani çalışma korkusu var o yüzden çalışıp para kazanamıyorum bu sebepten dolayı hayatım bombok 23 yaşındayım ama 19 yaşıında biri evlenince hatta çocuğu olunca bile şaşırıyorum vay be diyorum ben daha bu yaşımda bir boka yaramazken millet neler neler yapıyor diyorum ve bu da benim moralimi bozuyor neyse çok kafa ütüledim siz anlayın derdimi.

mutsuzum sözlük

Öyle canım acıyorki sözlük anlatsam kafi.

hayat böyle nasıl geçecek

“bazen aklıma şey takılıyor; yani hep böyle, hep aynı yerde, ertesi gün ne olacağı belirli bir şekilde, tekrar tekrar aynı şeyleri yaşayarak mı geçecek bir ömür diye. bazen sabah kalkıyorum, bir bakıyorum sabah dünkü sabah. dünkü sabah yarınki, o da ertesi yılda bir sabah. öğlenlerde öyle, akşamlarda öyle. bir de gece yatmadan önce bazen kafam öyle karışıyor ki deliriyorum zannediyorum. lan diyorum bak gene aynı şeyi düşünüyorum ama dün geceydi. bugün ayın bilmem kaçı. bambaşka bir gün. iki ay öncede aynıydı iki yıl öncede. şimdi iki ay sonrada aynı olacak iki yıl sonrada.”

gece gece kafa ütülüyen yazarlar

donuz listesine eklenerek ve şikayet eden yazara göre kafa ütülemeyecek türden başlıklar ve entryler üretilerek oluşturdukları sorun ortadan kalkacak yazarlardır.
üstelik kimse kimseyi sol frame' e ve başlıklara bakması için zorlamıyor.
biz nasıl saygı ve format çerçevesinde başlık açıp entry giriyorsak diğer yazarlar da, şikayet edenler de aynısını yapabilir ve istediği gibi bir sol frame elde edebilir. engelleyen yok neticede.

kokulu mum yapan erkek

Biraz daha çabalarsa regl de olur.

kokulu mum yapan erkek

ulan bir daha yaparsam...

kokulu mum yapan erkek

Lavanta yağı ile foşur foşur her yeri fırçalayan erkektir.

kokulu mum yapan erkek

görsel

diline piercing taktıran erkek

Deldiriyordur.

uçuk çıkınca psikolojisi bozulan insan

genelde böyle şeylere terramycin kullanılır iyi de gelir ama siz bilirsiniz. Isterseniz soğan sirke ve küçük bir hamsi de bağlayabilirsiniz.