bugün

entry'ler (52)

sözlük yazarlarının itirafları

hamileyim.erkek arkadaşıma nasıl söyleyeceğimi bilemiyorum.dahası çoçuğun ondan olup olmama konusunda şüphelerim var.hayır bir de üstüne üstlük vizelerim başlıyor.ya sınavlar esnasında sancım tutarsa.mk.

seks zevkli olmasa olabilecekler

mhp'nin 40.yılı diye birşey olmazdı yeğenim.

şafak pavey

nereye gidersem gökyüzü benimdir.

ayrıca,

13 numaralı peron'dur.

dünyanın en güzel kadını

sevdiğin kadındır.gece yastığına başını koyduğunda aklına gelen kadındır yeğenim.

para olsa yapılacak ilk şey

karı karı karı.

insanın kendini en rahat hissettiği an

tuvalette büyük olanı yaparken son parçanın düşüp rahatlandığı andır.

uzun süreli ilişki

sağ elini kullananlar için sağ elle, sol elini kullananlar için sol elle olan ilişkisidir.he biz de inandık zaten on tane kız arkadaşının olduğuna .boşa kürek çekme yeğenim.

ilk cinsel ilişkiyi evlenince yaşama zavallılığı

aslında çoğunuz öylesiniz ama.hiç kimse kendine yakıştıramadığı için veya utandığı için müthiş entry ler girilen konudur.eziksiniz yeğenim.

ilk kez camiye gideceklere tavsiyeler

abdest almalı.

dünyanın en kısa aşk hikayesi

attığın entry nin 150 beğeni alması.

adet kanıyla ıslak kek yapıp sevgiliye yedirmek

A serbian film ile yarışan bir oçluktur.

net 2.5 milyar borcum var.kredi kartları dolu.bu ayın kirasını vermedim.yarın kentkarta atıcak para yok.haftaya vizeler başlıyor, fotokopi çektirmeye param yok.ANNEEEEEEE...

friendzone

aslında death zonedur.ölüm ölüm dediğin budur işte yeğenim.

karşılıksız seven insana verilecek tavsiyeler

elizabeth e devam hacı.sana verilebilecek bi tavsiyemiz kalmadı.olsa biliyosun hemen verelim.yok.bize gelişi 30 lira abicim bunun.

cepte 100 lira para var.borcum bir buçuk milyar mk.öğrenciyiz bi de.her bok da var bizde.ay başına da çok var mk daha.

uuuuu sıçmışım la ben.

gömleği pantolonun içine sokmak

fermuar bozuksa veya pantolonun göt kısmında bi yırtık varsa yapılmaması gereken bir şeydir.

pro evolution soccer 2014

bir bok türü.

ben bu yazıyı sana yazdım

kimse de çıkıp demiyor ki kime yazdın ulan ırıspı çıcığı.

1453 kartal grubu

stadların , komünizmle mücadele dernekleri versiyonu.farkı bulmaya çalışıyorsun.yok, bulamazsın.

en kötü üniversite kampüsü

kocaeli üniversitesi umuttepe kampüsü.

kışın soğuktan kıçınız donar.kurtlarla kuşlarla arkadaş olmak durumunda kalırsınız.ayılar en samimi sırdaşınız olurlar.vahşi doğanın içinde okuyoruz valla.

yazın, umuttepe sessiiiiiiiz, umuttepe sakiiiiin.