bugün

entry'ler (31)

dedeler

nobrain.dk yüzünden nefret ettiğim insan türü *

mantı

bana sorsalar 1 yıl boyuncu hiç bir şey yemicek olsan ve sadece bir şeyi yiyecek olsan 1 sene boyunca hangi yemeği seçersin deseler tereddütsüz mantı derdim.

off olsada yesek *

beykent

beykent üniversite'sinin bulundugu yer.beylikdüzü'ne bağlıdır.

bizimkent

bu hafta taşınacağım beylikdüzü'nün en sağlam binaları olma ünvanını taşıyan mükemmel bir site,sitenin içinde okul var,pinpon masaları basketbol sahaları havuz'Un bulunduğu harika bir site

temmuz karikutal

dünyada bir ilki gerçekleştirmiş boyun felci olmuştur dünyanın en iyi doktorunun bile teşhisi ona yürüyemezsin teşhisi olmuştur fakat o dünyada bir ilki gerçekleştirip yürümüştür,şuan yürüyordur.hatta dün bakırköy'deki Cafe'Terria'da Gördüğüm Arka Sıradakiler'deki Yadigar.

adam olun lan

Hamsi-Tava JB Server Sahibi Ersan'In Sürekli Olarak Sarfettiği Cümle.

counter strike

yılların eskitemediği ve hala oynanmaya devam eden oyun en çok oynanan'ı ise şuan 1.6'dır.
Hamsi-Tava JB Serverında Admin Olduğm Oyun.Source Ve Condution Zero Serileride Vardır Ama En Keyf Vereni 1.6 Ve 1.5'dir,Makinamda Source'de olmasına rağmen asla girmem hep 1.6.

cyber warrior

bir çok yöneticisinin ve cw doktoray'ın bir hack haber sitesi tarafından deşifre olmasıyla alay edilen site.

ama çok büyük operasyonlar yapan türk hack aleminin temellerini atan,efsanevi site.ayrılıklar fazla olmasına rağmen hala ayakta olan milliyetçi site

30 haziran 2010 inci kürtçe facebook saldırısı

Çok iyi Bir iş Başarmışlardır.

Kürtçe Facebook Açan facebook bağımlısı pkk yanlısı şerefsizlere darbe olmuştur sanırım

öss ye çalışırken dinlenen şarkılar

arkadaş müslüm gürses dinleyerek tüm sınavlara giriyordu şuana kadar aldığı en kötü not 43.

fox ana haberi sunan afet

bu kız güzellik yarışmasına katılsa 10 sene birinci olur dediğim sunuculuğum ayrı bir güzellik ve renk kattığı güzel kız değil güzel afet efenim afeett

google chrome vs mozilla firefox

iki büyük tarayıcı ve bir yanıt.
sizce hangisi daha iyi
ben firefox kullanıyorum fakat google chorme'a geçmeyi düşünüyorum

nobrain dk

3 yaşlı cinsi belli olmayın dedenin banyo maceralarını içeren firefox'un içine etmekten daha fazlasını yapan computer'ın fişini çeksen bile firefox'U açınca yine gelen şey,3-4 kere makinayı kapatıp açmanız lazım..

ordaki dedelere çarpasım geldi..

ajdar anık

kendisini tarkan'dan sezen aksu'dan üstün gören kendini türkiye'nin en iyi şarkıcısı zanneden hiperaktif cinsi belli olmayan bir yaratık makina mezunuymuş kendisi

kavak yelleri

dört arkadaş vardı eskiden aslı efe deniz mine

sürekli birbirlerine aşık olan dizi özellikle deniz bir mine bir aslı'da dönüp duruyor bir bölüm mine seni seviyorum diyor ertesi bölümde aslı'yı dudaklarından öpüyor *

kanal d'nin acayip dizisi *

iki aile

çocuklar duymasın gibi iki aile'ninde tekrar tv'lere dönmesi acayip bir rating patlaması yaratacaktır kanımca *
nedeni ise : tv'de adam gibi tek program kalmadı

inci sözlük

sözlükten çok hack'ê meraklı arkadaşlarımızdan kurulan daha önce twitter ve facebook'u hackleyen okan bayülgen'in programını arayıp canlı yayında inci s*ker diyen sözlük.

facebook hack'leri çok başarılıydı amma *

istanbul kıyamet vakti

kuklacı sunucusunda daha önce yöneticilik yaptığım oyun *
derindeki sır'ın gelmesi ve türk telekom'a satılmasından sonra oyunda bir çok kişi bırakmalar oldu,ama şuan çok popüler dışarıda dvd'si bile satılıyor

sevgili uğruna feda edilebilecekler

playstation'Um yanındaki 1013 tane oyunumunla :(

lola bunny

bugs'un manitası / ben bugs bunny'ı gay zannediyordum meyer manitada bulmuş