bugün

entry'ler (968)

okunabilecek en akıcı kitap

Akıcılığın en çok olduğu tür polisiye olduğundan Ahmet Ümit - Beyoğlunun en güzel abisi,Kavim,Beyoğlu rapsodisi - Stephen King Carrie örnek verilebilir.Ancak Orhan Kemal kitaplarını da okumanızı tavsiye ederim bir çırpıda okuyup kendinizi geliştireceksiniz.

6 yasında kız çocuğunu fetö den gözaltına almak

kahramanmaraşı tutuklaması an meselesi.

cevizli dragos uğur okulları

Tutumları velilerin gözünü boyamak üzerine olan bir kurum.Sınava hazırlamak gibi bir dertleri ve amaçları yok.Okula kayıt ederken görüp görebileceğiniz tüm ilgiyi görüyorsunuz,ardından patron onlar oluyor.Bir sorununuz olduğunda sizi dinlemezler zaten sikayetvar.com da ünleri olan bir okul.Paranızı çöpe atmak istiyorsanız veya oğlunuza kızınıza not almak istiyorsanız,doğru okuldasınız fakat ben çocuğum sınava hazırlansın diye bu okula vereceğim diyorsanız,canlı örnek bendenizdir 11.sınıfta bu okula geçtim 'uğur' ismine güvenerek.Sadece isminin uğur olduğunu sonradan öğrendim maalesef.Denetleyen biri yok herkes kendi atını koşturuyor böyle eğitim olmaz.Ne lys ne ygs dersi gördüm.Haftasonları veliler ne der diye sınav yapıyorlar.Ygs dersiyle deneme sınavı çakışıyor diye dersi göstermeden deneme sınavı yapıyorlar,eğer okulum hataları çıkar da veli okula gelirse ellerinde sizi en kötü denemenizin sonuçlarıyla karşılamaları olası,suçu başkalarına atarlar.Hiçbir zaman kendileri kötü değildir.Aynı dönem içerisinde 3 tane matematik hocası ve birçok öğretmen değiştirerek sistemi daha güzel oturturlar (!) Öğretme aşkı olan öğretmenleri bile hayatından bezdiren yegane okuldur efendim dragos uğur okulları.Gitmeyiniz göndermeyiniz,aksi takdirde sizi adam yerine koymayan insanlarla karşılaşacaksınızdır.Veliyi önemsemeyip izni olmakla birlikte cuma namazına bile 'başkaları da çıkmak ister' diye izin verilmeyen bir okuldur şayet.idari tutum diye bir şey yok çünkü okul değil,dükkan.Eğer yolunuz düşerse göreceksiniz her şeyden para almaya çalışırlar.Okulda herkes üstünün olmadığı yerde üstünlük taslıyor.Rehberlik öğretmeninin müdürden fazla yetkisinin olduğu bir yeri ilk defa gördüm.12. sınıfları yoktur zira açmamışlardır,11 den mezun olan 2 sınıfı başka kuruma yönlendirerek sınavda yarışmaya katılmamışlardır.Öğrettikleri bir şey olmayınca sınavda da durumun ne olacağını öngördüler herhalde.
Ben kurtuldum bir sene sonunda bu sistemden,umarım siz de kurtulabilirsiniz veya hiç kapılmazsınız.Sizlere başarılar.

4 haziran 2017 maltepe belediyesi malteder iftarı

Yemek organizasyonu fazlaca amatördü,oturup yemek gelecek mi? diye bekledik fakat gelen bir şey yoktu.Almaya yeltendiğimizde ise yemek standının önünde kargaşa vardı.Yemek dağıtanların da ne yapacaklarını bilmediği açıktı.iftar yemeğinin böyle olmaması gerekirdi,bu işlerde amatör olan maltepe belediyesine kendilerini geliştirmelerini dilerim.Profesyonel bir yöneticiyle iftar yemeklerini organize etmelerini taraflarına tavsiye ederim.Yemeklerin köpük tabakta getirilmesini sağlık açısından doğru bulmuyorum Belediye gibi bu işleri denetleyen bir kurumun bu kritere özen göstermesi ve örnek olmasını beklerdim.

küfür içermeyen en ağır küfür

tuvalet terliği.

touchbarlı macbook pro

Klavye sesi ve hissiyatı ile beni benden alan touchbarı ve tasarımıyla ise kendine aşık eden bilgisayardır.Not:Böbrek satmak gerekebilir.

logitech g103

klavye hissiyatı kötü olan,ucuz logitech klavyelerden tek farkı oyun tuşları olan klavyedir.

siyasi parti seçmeni

Yeni türkiye'ye hoşgeldiniz o zaman.

gıragır

Sığırcık cinsinden siyah ve küçük bir kuş, ötleğen kuşu.(Erzincan-Elazığ-Malatya ağzı)

türkiye ye şeriat gelecek

şeriat ilk önce kişiye gelmeli,kişiye gelmedikten sonra yönetime gelse ne hacet.

habercilerin meteorolojik tahminleri

tamamen sponsorluğa dayalıdır,lastik firmalarından giyim firmalarından para yedikleri ve yalan haber yaptıkları çok açıktır;keza hiçbir rapordan veya kaynaktan yararlanmadan işkembelerinden sallar milleti ümitlendirirler.Siz siz olun bu haberlere inanmayın.

dolar 4 lira olunca akp seçmeninin vereceği tepki

zaten olmuş 4 lira ne kaldı ki şurada,seçmenin tepkisi uzun yıllardan beri hep aynı. "ama yol.."

mesaj atmadan mesaj atmayan kız

bu kızın özelliği değil ki sana verdiği değeri anlatır kim bilir kimlere yazıyordur sen beklerken.

kitap alıntıları

kelimeler albayım,bazı anlamlara gelmiyor

lcw den giyinen tiplerin yaşama amacı

parası yoktur,doğru seçimler yapılırsa elle tutulur sonuçlar elde edilebilir. (bkz: çok zenginseniz alın da giyinsin garibanlar)

şekeri düşürmek için yapılması gerekenler

bol su içip aynı zamanda şekeri keserse(beyaz un da dahil) vücut biraz daha toparlayacaktır,anlık düşürmek içinse çok su içmek gerekeceğini düşünüyorum

kalben

Kendisi ve sesi fazla maskülen fakat kendini dinlettiren bir şarkıcımızdır kendileri.

dinleyince içini cız ettiren şarkılar

https://youtu.be/mKtoWwc0KU8
bu unutulmaz sahne ve şarkı
Fuat Saka-Şimdi ne yapar

kapatınca kafa sikiyormuş denen şeyler

açık ara aspiratördür.

gukkure

kemah yöresinde;deli,avare kişilere denir.