bugün

cevizli dragos uğur okulları

Tutumları velilerin gözünü boyamak üzerine olan bir kurum.Sınava hazırlamak gibi bir dertleri ve amaçları yok.Okula kayıt ederken görüp görebileceğiniz tüm ilgiyi görüyorsunuz,ardından patron onlar oluyor.Bir sorununuz olduğunda sizi dinlemezler zaten sikayetvar.com da ünleri olan bir okul.Paranızı çöpe atmak istiyorsanız veya oğlunuza kızınıza not almak istiyorsanız,doğru okuldasınız fakat ben çocuğum sınava hazırlansın diye bu okula vereceğim diyorsanız,canlı örnek bendenizdir 11.sınıfta bu okula geçtim 'uğur' ismine güvenerek.Sadece isminin uğur olduğunu sonradan öğrendim maalesef.Denetleyen biri yok herkes kendi atını koşturuyor böyle eğitim olmaz.Ne lys ne ygs dersi gördüm.Haftasonları veliler ne der diye sınav yapıyorlar.Ygs dersiyle deneme sınavı çakışıyor diye dersi göstermeden deneme sınavı yapıyorlar,eğer okulum hataları çıkar da veli okula gelirse ellerinde sizi en kötü denemenizin sonuçlarıyla karşılamaları olası,suçu başkalarına atarlar.Hiçbir zaman kendileri kötü değildir.Aynı dönem içerisinde 3 tane matematik hocası ve birçok öğretmen değiştirerek sistemi daha güzel oturturlar (!) Öğretme aşkı olan öğretmenleri bile hayatından bezdiren yegane okuldur efendim dragos uğur okulları.Gitmeyiniz göndermeyiniz,aksi takdirde sizi adam yerine koymayan insanlarla karşılaşacaksınızdır.Veliyi önemsemeyip izni olmakla birlikte cuma namazına bile 'başkaları da çıkmak ister' diye izin verilmeyen bir okuldur şayet.idari tutum diye bir şey yok çünkü okul değil,dükkan.Eğer yolunuz düşerse göreceksiniz her şeyden para almaya çalışırlar.Okulda herkes üstünün olmadığı yerde üstünlük taslıyor.Rehberlik öğretmeninin müdürden fazla yetkisinin olduğu bir yeri ilk defa gördüm.12. sınıfları yoktur zira açmamışlardır,11 den mezun olan 2 sınıfı başka kuruma yönlendirerek sınavda yarışmaya katılmamışlardır.Öğrettikleri bir şey olmayınca sınavda da durumun ne olacağını öngördüler herhalde.
Ben kurtuldum bir sene sonunda bu sistemden,umarım siz de kurtulabilirsiniz veya hiç kapılmazsınız.Sizlere başarılar.