bugün

çok mu şey istedim sözlük? şöyle aile terbiyesiyle yetişmiş, oturmasını kalkmasını bilen, örfünü adetini ramazan'ını bayramını bilen, aile ilişkilerine önem veren, birlikte televizyon izlerken mandalina soyacak, işinde gücünde hanım hanımcık bir kız. hepsi bu.
Minimay var yürüyün.
neye oturmasını kalkmasını bilen? bir de ben bıçağın ucuyla elma veren kadın sana gitmez be usta. sonuçta uludağ sözlük yazarısın.
Hiç mi eşinizin dostunuzun okula giden çocuğu yok.

Biraz kafayı çalıştırın.

Herkese akıl vere vere bende kalmadı.
Bende seni kız sanmıştım da neyse..

Sonra galeriye baktım üzüldüm.
hepsini uzman çavuşlar stokluyor. hepsi karaborsa.
Daha ne kadar gösterelim kendimizi kardeşim miyop astigmat falan mı var anlamadım ki. *

Bizim de var kriterlerimiz Sanmıyorum var olduklarını ama Doğu görevini yapmış 33-38 yaş arası yakışıklı efendi uslu memur beyler dm.
Şark görevi korkusu seni evde bırakır kanks demedi deme.
bu kadar düştün mü ya.
görsel
True hariç.

Yıllardır bu sözlükteyim zaten daha ne kadar düşebilirim*
Sözlüğümüzün Şakir'i turuşcuk.
Hanım hanımcık kız dediğiniz sinsinin önde gideni çıkabilir. Dikkat.
Dobra kızlar candır.
Meb. Kadrolu mu?
Doğu görevinde olanları ayırmayalım onlarda insan yavrusu.
(bkz: buralar hep kızlıktı)
Bizde şark yok yaş 33. Nikah memuru yakın arkadaşım ve komşum.

Entry bu kadar.
Uludağ sözlüğe üye olur olmaz gelen istektir. Mümkünse sürekli rapor alan, okuluna çok gitmeyen, sözlüklerde ihtisas yapmış öğretmen hanımlar dm.
Yine bir adet çiftleşme ayinine denk geldik. Umarım dilediğiniz gibi çiftlersiniz kendinizi.
Memur değil işletme sahibi olmaz mı? Olursa yaz *
Ben buldum ama bıraktım bekarlığın konforu ağır bastı.
23.

Çok şükür bugün de Elendik.

Ent.
eğitim fakültesinde okudum. hanım hanımcık, öğretmen kızlarımızın tamamına yakını bakımlı ve güzeldi. bu yüzden de belli özellikteki tiplere yoğun ilgi gösteriyorlar, diğerlerini sadece ' arkadaş olarak görüyorlar 'dı.
neticede bir erkeğin hatası olmayan durum. çünkü bazı özelliklerde öne çıkmıyorsanız kadınlar için görünmez oluyorsunuz günümüzde. kafanıza takmayın, sorun sizde değil yani...
ilişkiye başlamadan önce kpss puanı artı mülakat istiyorlar.