bugün

Türk kadınının yüzde 60'lık kısmını oluşturan kadın türüdür.
taş gibi olamadığından güzel kategorisine girmeyen,dikkat çekmek ve antipatik olmamak için her daim gülmek ve sempatik olmak zorunda kalan kadındır.
bir sebepten kısa sürede çok kilo verince;
- insanların ne kadar iki yüzlü olduğunu anlayan kadındır. zira geçmişin "aaaa o kadar da değilsin" insancıkları birden bire "ayyy neydin eskiden öyle yaaa, bak süper oldun böyle" insancıkları oluverirler.
- şişmanlığı sırasında kendini tanıyan insanların zayıfladıktan sonra da ne zaman yemek yese "ay bak çok yiyosun yine, kilo alıcaksın eskisi gibi olcaksın sonraaaa" benzeri sözlerine ve bakışlarına maruz kalan kadındır.
(bkz: tom ve jerry deki zenci kadin)
fiziki güzelliğine güvenemediği için, kendini başka konularda geliştiren ve genelde düzgün fizikli kadınlardan daha bilgili olan kadındır.
* * *
güzel kızların arkadaş stoğunda her zaman bir kişilik kontenjanı bulunan kızdır.
günlerde, kadın toplatılarında yeyip içip klozete kıçlarını sığdırmaya çalışan insanlardır. genellikle kemiklerim iri diye aldatırlar kendilerini ve onların yürüyüşlerini görmek gerçekten iğrençtir.
insanlar tarafından iğrenç, çirkin, şekilsiz gibi sıfatlarla şenlendirilen, sadece günümüzün klişe 90 60 90 kadın anlayışına uymayan bir görüntüsü olduğu için duyguları, sahip olması muhtemel bilgisi, kişiliği ve hayalleri görmezden gelinen, zayıf ve güzel hemcinslerine göre hayatın her alanında dezavantajlı ve ikinci planda kalan kadınlar. senin yüzün güzel, kilo sana yakışıyor, yok kilolu değilsin senin boyun var yalanlarıyla yıllarca avutulmuş, birinden hoşlandığında muhtemelen duygularına karşılık alamamış bu kadınlar zaten toplum tarafından da kadın oluşlarından ziyade şişman oluşlarıyla değerlendirilirler. şişman kadının istediği gibi yürümeye, istediğini giymeye, istediği gibi gülüp eğlenmeye ve ne yazık ki sevmeye - sevilmeye - sevişmeye hakkı yoktur çünkü. o şişman olduğu için bunları yaparken her zaman eleştirilendir. irrite eder kimilerini de garip bir şekilde. kendi kilolarının diğerlerine bir zararı varmışçasına eleştirilere - ya da daha da çirkini - hakaretlere maruz kalır. zordur nitekim şişman kadın olmak. sevgiliniz yoktur, şişmanlığınıza bağlarlar. sevgiliniz vardır, sadece sizi becermek için sizinle olduğunu düşünürler. sizin de sevip sevilebileceğiniz hiç akla gelmez. ne de olsa şişmansınızdır. bu ve benzeri zorlukları yaşamanın sıkıcılığı yetmezmiş gibi bir de gene bu klişelerin yüzde doksanını yaratan ve düşünen insanların bulunduğu sözlüklerde gelir entry döşerler umarsızca, içlerini dökercesine. evet şişman bir kadının sözleri bunlar. dağılabilirsiniz.
nedense gördüğümde afrikadakilerin haklarını da yediğini o nedenle bu durumda olduğu düşündüğüm kadındır.
sonsuza kadar,zayıf kadına tercih edeceğim kadın.o ne lan?0 beden kadın mı olur?kadın dediğin etli butlu,hadi kaba tabirle söyliyeyim,ele gelmeli.
iradesiz olduğunu ve kendisini yeteri kadar sevmediğini düşündüğüm kadındır. fazla kilolar hayatlarına pek çok olumsuzluk kattığı halde durumlarını değiştirmek, biraz kilo vermek için hiçbir şey yapmazlar, hommini de gırtlak yemeye devam ederler. her kadın aynada kendini güzel görmek ister oysa ki. fakat yemekler onlara görüntüden daha cazibeli gelir. demiyorum ki herkes 34 veya 36 beden olsun. bazı kadına biraz kilo yakışır bile ve yemekte salça kadında kalça diyenlerdenim ama obez olmanın da bir anlamı yoktur. insan kendisine dur demsini bilmeli. hem de her konuda.
yağ fazlalıklarından sabun, bomba, biodizel yakıt vs. yapılabilen kadındır. fast food ların en iyi müşterisidir.
Allah yediklerinin hesabını öbür Dünya da soracaktır.
bir çeşidi de bira göbeği olan kadındır.
bira göbeği olan kadının hamileymiş gibi göbeği şişer ve deride açılmalar başlarken şişman kadın daha şanslıdır.
Mesele kadının şişman olması değil bence, insanların ne istediği ya da karşısındakine bakarken ne gördüğüdür. Ben çok şişman kadın gördüm, kimini sadece tanıdım, kimiyle de sonuna kadar gittim ama bunların pekçoğu zayıf olanlardan her yönleriyle daha başarılı kadınlardı.
begenilmeyen kadındır. ne yaparsa yapsin sisman oldugu icin kimsenin yanina yakistiramayacagidir.
(bkz: türk kadını)
(bkz: kocam beni aldatıyor)
(bkz: sen de o kadar yeme a k)
giydiği donun bedeni xxl ve üstü ise şişman sıfatına hak kazanan kadındır.
fazla kilo muhabbetini yanında asla yapamamanız gereken kadındır.
zira fazla kilonuz beş kilo civarındaysa beş kardeşli bakışlarla tanışırsınız.
kiloları bir bölgede toplanmamış tüm vücutta bir orantı söz konusu ise şanslıdır.
olsa da tanışsak dediğim.
yeme bozukluğu yaşar.
=sempatik kadındır.
bir de nedense hepsi çok güzel dans eder..
belki biraz hakkında neden onla olayım ki diyenleri anlarımda yediklerinin hesabı diğer tarafta sorulacaktır nedir kardeşim. Bu hayatta sorulmuyor mu sanki. Hem çoğunun elinde bile değil. Bilmiyorum hiç şişman bir kadın olmadım fakat öyle bir arkadaşa sahip olmak bile yeterli derecede üzüyor.
yatakta harikalar yaratır.
hiroşima ve nagazakiye atılan atom bombaları ile alakası vardır.
ne alaka bilmem.
ama onun ben önüne koyayım.