bugün

kilo derdim yok çok şükür.bana ne gibi bir zararı olabilir ki gencim dincim aktifim dedirten benim için gereksiz kampanyadır.
desteklenmesi gereken kampanya. yoksa neler olacağını gösteren etkileyici bir çalışma var;

http://goo.gl/9WWZUP
Kendimden vazgeçemem.
görsel
Katıldığım kampanya. Şekeri bırakıyorum buraya ihtiyacı olan alsın.
Çeync nokta org mu sandın lan burayı pezevenk denmesi gereken başlık.
Hiç kusura bakmayın.
Ya çikolatayı bırakırken fotoğrafını çekip koyacaktım niye böyle yapıyorsunuz.

Çok kalbim kırıldı şuan.

Bir kampanya.
zehir zembelek bir kampanya. Şeker zararlı ama bağımlısı ne yapacak? Sütlü tatlılar, çikolata, şerbetli tatlı, waffle, helva bırakılabilir mi? Malesef... Tatlısız bir yaşamdansa tatlı bir ölüm almayı tercih ederim.
hayır yapamam bende bunu istemeyin.
Cola yı bırakmak ilk önceliğimiz olmalı.
metabolizması yavaş yazar beyanı. metabolizması ideal olan insan asla aşırı kilo alımı yaşamaz. keşke arttırılabilir olsaydı metabolizma şu anki teknolojiyle.
Türkiye'de Son 10 Yılda Diyabete Yakalanma Sıklığı %100 artmış.
Bunu ekmeğe, şekere ve ya fast fooda bağlamak yanlış.
Bu sayılanların hepsi 10 yıl önce de aynı hızla tüketiliyordu. 2005'dan bahsediyoruz. O zaman da bütün fast food markaları, reçeller, fırınlar, pastaneler yok muydu yani? Vardı.
Ben size ne yoktu söyleyeyim.
Mısır şurubu gibi sağlıksız tatlandırıcılar ve suni gıda aromaları.
Ucuz profiterol, ekler pasta gibi tatlılar satan süpermarketler ve mısır şuruplu kahveler satan kahve dünyaları yoktu.
O yüzden şekere, buğdaya çamur atmadan önce mısır şurubunu, gdo'lu sağlıksız gıdaları hayatımıza sokan gıda, tarım ve hayvancılık bakanlığını uyarma kampanyası başlatmak daha mantıklı olacaktır.
Bize bırakın.
Keşke bırakabilsem...
iki buçuk aydır tatlı yemiyorum. Eksikliğini hissediyo muyum? Yani... Evet diyelim. Ama en azından zararlı bi şey tuketmedigim için içim rahat. Herhangi bir şeye alışmak 21 gün sürüyor. Ve ben de alıştım. Bunu kalıcı hale getirmeyi planlayarak başladım. Bir daha asla eskisi gibi bir Gofretin tamamını yemem sanırım. Kısacası yemeyin şu tatlıyı.
iyi hoş kampanya fakat ben geçen ay şekeri bıraktım. 1 kg yakın yağ almışım AMK. Nasıl oldu bu. Seker zaten az tuketiodum. Yağ ve karboyu da her zamanki kıvamda alıyordum. Vücudum bana sikerim belanı şekeri bırakırsan filan mı demek istedi?
şeker kullanmadığım için beni kapsamayan kampanya.

çikolata ve tatlılar bana yetiyor.
Evet arkadaşlar bu şekeri bırakmanın zamanı geldi..
Var mısınız bırakmaya birlikte.. Hep birlikte..
Bir kişi bile yok demek.. Demek bu yolda yalnız bir savaşçıyım.. Peki
Faydalı bir kampanya. Ama sağlık için alınan her karar gibi çoğu kişi çabuk unutuyor. Bir keresinde ince, sıkı beli ve fit vücudu olan güzel bir kızın şekeri bırakmaya karar verdiğine kulak misafiri olmuştum. ilginç gelmişti.
Sana bakmadan yaşayamam kusura bakma.
Bu yüzden şekeri bırakamam şeker kız..
Bu hafta kutlu doğum haftam olduğu için eşlik edemiyorum. siz gidin, haftaya mecbur geleceğim arkanızdan zaten.
Birkaç denedim gereksiz bir eylem gelmişti zaten bağımlı değilim bıraksam nolucak.
Fotoğraf da görülen benim 1 haftalık şeker ihtiyacım.
Benim 1 aylık. O yediğiniz ne efendim.