bugün

an itibari ile hakkari de bir polis abimizden öğrendiğimiz durum.
'halk galeyana gelmesin diye yavaş yavaş söyleniyor şehit sayısı, buralar kan gölü bize dua edin' dedi ve kapattı.

Allah ım yardımcıları olsun.

siz sırtlan sürüleri nemrutları geçtiniz, siz kahhar olan hakkın azabını seçtiniz.
gerçek olmaması temenni edilen artış haberi.
ŞEHiT sayısının 60 civarı olduğu, toplam 5 günlük dilimlere bölünerek açıklanacağı iddia ediliyor.

Umarım Doğru Değildir.
ARKADASIMDAN GELEN MESAJI AYNEN PAYLASIYORUM: "Sehit sayisi 52'dir. uzulerek soyluyorum medya kuruluslari olarak bunu sakliyoruz, saklamak zorunda kaliyoruz!oradaki askerlerden gelen haberlerdir. hicbir medya kurulusunda yazilmayacaktir, bilginize. Uyanin uyandirin. AYAKLAN TURKIYE(yarali sayisida 60 tir) (bilgi medya kurulusundan bi arkadisma aittir)"
http://www.youtube.com/watch?v=_-G4tf_WyXs
depremde ölen sayısını nasıl az gösteriyorsa devlet, bunda da vardır maalesef böyle şey.
umarım doğru değildir ama memleketten o tür haberler gelmektedir. (çocuğuna iki gündür telefonla ulaşamayan aileler)
inşallah böyle bişey yoktur.
ve (bkz: fırat news) haberkeinden bir derleme daha okudunuz...
yazmak ne kadar doğru bilinmez ama şırnakta görevli rütbeli bir abimden akşam üzeri 54 sayısını duyduğumda tüylerim ürperdi, ağladım..
inanmak istemesem de doğruluk payı oldukça yüksek içler acısı durum. ölü sayısı marmara depreminde olduğu gibi düzenli olarak arttırılarak verilecektir.*
türkiye'de sayının ne kadar önemli olduğunu göstermektedir.oysaki her gün şehit vermekteyiz malesef.ve insanlar ancak sayı çok olunca duyarlı oluyorlar.bu da bireye ne kadar önem verildiğinin göstergesidir!!hala çoğunlukçu demokrasi anlayışını yenemediğimizin göstergesidir..önemli olan rakam değil orada bir insanın can vermesidir.ocak en çok da düştüğü yeri yakıyor malesef
şehir efsanesidir. her saldırıdan sonra çıkar bu tür söylentiler. öyle bir durum olsaydı şimdiye kadar internete düşmüştü.
malesef 40'ın iyimser bir sayı olduğu durumdur. "70 i aşkın" diye bir şey de duydum.
doğruluk payı çok çok fazla bir durum. sırayla 40,52 gibi sayılar duyduk şimdi 70lere dayandığı söyleniyor.
halkın gerçeklerden uzaklaştırılmasıdır, neymiş galyana gelmesinmiş. zamları söylerken pat diye söylüyorsunuz ama.
ikiyüz kişilik bir terörist grubun sekiz yerde yaptığı saldırılar sonucunda içim acıyarak sayının çok daha fazla olacağını düşündüğüm küsur. Şehit yakınlarına sabır diliyorum...
Öğlen vakti 52 şehit duyduk. inşallah doğru değildir.
inşallah doğru değildir. hemen ardından da ilan ederler şu kadar terörist öldü diye. yersen tabi.
pkk propagandasıdır.

(bkz: pkk nın 50 şehit propagandası)
1 kişi ile 100 kişi arasında ne fark var? anlaşılamamaktadır?
yalan olmasını gönülden dilediğim haberdir.
kaç şehit kanı aksa daha acı verir ki sorusunu akla getirir. 3 şehit olsa daha mı az acı duyardınız?
büyük ihtimalle propagandadır. marmara depremiyle karıştırılmasın. insanlar cenazelerini enkazdan çıkarır çıkarmaz defnetti. bu durumda kimsenin şehidini saklayamazsın. öyle bir durum olsa çoktan ulaşırdı net bilgiler.
ne kadar kabul etmesekde doğruluğu muhtemel olan kötü haber.