bugün

Şehirlerdeki insanların baskın özelliklerinden oluşan analizlerdir efendim.
kocaeli= kalp imanlı kafa dumanlı *
trabzon: mert, delikanlı, asi, çabuk sinirlenen, haksızlığa gelmeyen benim gözümde tek yanlışları futbola çok düşkünler sanki ekmek veriyor bu aptal spor size hafızam almıyor bu fanatikleri neyse.
Gaziantep: çalışkan, girişimci, yemeğe ve ağırlamaya çok düşkün, eğlenceyi çok bilmeyen.
kent merkezi nüfusu 2 milyonun üzerinde olan metropollere bakacak olursak;

istanbul ve bursa biraz demokrat biraz muhafazakar ama vatansever.
izmir: cumhuriyetçi, vatansever, kemalist.
ankara: bir kısmı avrupalı bir kısmı anadolu köylüsü, hafif muhafazakar.
Istanbul: trafikten ve insan yoğunluğundan alayı sinir küpü.
ankara: dedim gardaş sen hayırdır la.
Ankara: davar.
Ankara: samimiyetsiz
Antalya. Güzel insanlar, sıcak kadınlar...
ankara: gereksiz.
gaziantep : yemeye düşkünler. sabah sabah nohut dürüm , kavurma vs yemeleri gerçekten iğrenç. erkekleri serefsizlik abidesi aynı yolda yürüdükleri ınsanı iki dakikada satarlar. kadınları da evde ocak başı bekler ve haftada bir yemek , üst baş hazırlayıp cezaevine gider. esrar pislik sokaklarında kol gezer. anlamadım adana bir antep iki lanetli şehirler vesselam.
istanbul : paranoid şizofren.
denizli: asi şehir..
yozgat: donkey fucker.
artvin: sosyalizm ve samimiyet.
dipnot: Sosyalist değilim.
adana: deliğikanlı.
adana: delikanliyim diye gecinen dallamalar. en ufak seyde bile kitaba kufreden cahil tayfadan ibaret.
Kırşehir : barzo.
adana: en ufak bir seyde bile kitaba kufreden zihniyette karakter aramak sacmadir.
istanbul: illaki 16-17 milyon nufusun tamamini genelleyemeyecegim, hepsinin karakterini bir tutamayacagim fakat efendilik ve naiflik kokar.
Ankara: sıcak kanlı ve cana yakın insanlar bulunur.
kastamano= kastın ne moni yoo kastım yok ki.
ankara: akp secmeni ile chp secmeninin birbirine en zıt ve en yogun oldugu yerdir. izmir bile bu manzarayi alkislar.
urfa : dizilere bolca konu olan sanki sabah akşam sıra gecesi yapıp köfte ve ciğerden başka bişey yemeyen akape tarafından vaatlerle kandırılan peygamberler şehri.