bugün

an itibriyle olması gerekendir. siktir gidin yatın uyuyun amk. hiç bir argümana dayanmadan hala burda saçma sapan trollük yapıyorsunuz.
katıldığım kampanyadır. şu andan itibaren hiç bir troll zırvasına ayar vermekle uğraşmayacağım. başlıkları düşsün gitsin, kirlilik yapmasın.
destek verilmesi gereken kampanyadır.
bugün onca eylemden yorgunlar için ilaç gibi bir kampanyadır. zaten kör olan göze ışık tutsan ne olur.
şakirtlerin bu başlığı okuyunca gülmesine neden olan kampanyadır.
(bkz: ahaha)
şakirtleri kudurtmuş kampanyadır. yazarın siklemedeğini ve sikleyen yazarları uyarı maksadıyla başlatılmıştır.
bak şimdi mesela ben siklemiyorum kampanyasıdır.
siklemiyorum.

üzerlerine sıçtım şuan mesela.
kesinlikle bu cahil kesimin laflarına itibar edilmemeli.
şakirtlerin gündemi değiştirme çabasına alet olmayacak yazarların katılacağı kampanyadır.
olmamış. komik olmuş. eğer öyleyse neden bu başlık açıldı diye kendi kendine sorgulanması gereken bir durum.

(bkz: başlık entry uyuşmazlığı)
kim bu şakirtler ya kim kim kim kaç kişi bunlar ben niye hiç rast gelmiyorum onlara ?
siklenilmeyen birinin açtığı başlık. diğer siklenilmeyenlerinde ona destek çıktığı entryler topluluğu.
an itibariyle tekrar gün yüzüne çıkmışlardır.
güncel tutulması ve prim verilmemesi dileğiyle dediğim kampanya.
yazarların ciddiye alması gereken olgu.
çapulcu takımının ideolojilerini tınlamıyoruz kampanyası

edit: ben bu şakirtlere çapulcu dedim ertesi gün çıkıp başbakan direnişçilere çapulcu dedi. aman tanrım yoksa?
bi sike yaramamış kampanyadır.
Siklenmemesi gereken başlıklardır, evet. Ama anarşiyi halkın ağaç sevgisi gibi göstermek de ondan farksız olmayan durumdur. Orospu çocukluğunun daniskasıdır. Muhalefet yapamayan iki üç andaval toplanmış ortalığı birbirine katıyor, anarşi çıkarıyor. Beynini aldıran ergenler de onlara biat ediyor.
Cok da umursanmamasi gereken kampanyadir. Insanlar sokakta oldugu icin klavye basinda cogunluk saglamalarina simdilik musamaha gosterilebilir. basinda hocasi, fetva veren abisi ya da ne yapmasi gerektigini soyleyen bir ayet olmayinca sakirt beyninin vasifsizligi malumdur.
(bkz: şakirt şakirt olalı böyle zulüm görmedi)
cigdem cigdem den başlayarak katıldığım, desteklediğim kampanyadır.
şakirtlere dert olmuş dedirten başlıktır.
(bkz: siklenilmeyen kampanyalar)
güzel bir olaydır. şöyle onlara ayrı bir platform neyin bulsak böyle kumdan kale üçgeninde. orada birbirlerine sakalın ve sarığın sevabını peygambere fatura etmenin vasıflarını anlatsınlar. net, islam bu asalaklar yüzünden bu kadar hor görülüyor.

demek ki neymiş mirim ?

(bkz: tanrı herkese beyin vermek zorunda değil)
doğru ve yerinde bir kampanyadır. şakirt başlıkları altında yerini almalıdır. yoksa siklemediğimizin farkına varamaz bu mallar.