bugün

bunun rakibi mehmet ali erbil mi? güldüm. bu adam mali'nin eline su bile dökemez. ayrıca hazır cevapsa ülkemizde levent kırca ve mehmet ali erbil herkesi perişan eder. öyle cem yılmaz gibi evde günlerce düşünüp espiri yapan adamlar değil bunlar.

şahan ı da hiç sevmem, osurmayı, ayılık yapmayı, bööğğğ diye bağırmayı espiri zanneden halkımızı sömüren bir adamdır. burda suç bu adamda mı? değil. suç halkta, gitmeyin arkadaş filmlerine, bunlar para kazandıkça mantar gibi çoğalacaklar.
espri anlayışı kıt bazı kesimler tarafından büyük komedyen ilan edilen, vasatın altında şakalarıyla komikçilik oynayan, geğirmeyi ve osurmayı komedi adleden sanatçı kişi.
Esprileri yoktur, bağırışları ve ani hareketleriyle işi götürür. Kaliteli filmi yoktur, yaratıcı hikayeleri yoktur; klişeler üstünden gider. Ama türkiye'de izleyicisi çoktur. Zaten önemli olan para ve gişe başarısı olduğundan, bu kadar başarısız olupta bu kadar başarılı iş çıkarması yetenektir.
yaptigi film izleyenler tarafindan ilk haftasinda dunyanin en begenilmeyen filmi olan buyuk insan bu da yetenek ister.
eleştiriyi ve başarısızlığı hazmedemeyen komedyen müsveddesi.
saf bir komedyendir. saf olmasaydı imdb puanıyla kendisiyle da$$ak geçerek ters psikoloji uygulayabilirdi. bir cem değil bu anlamda.
küfür ve hayvanlıkla türk insanların çoğunu güldürebilen adam.
celal ile ceren filmi sözlükçüler sayesinden imdb de en kötü film sırasında 1.sırada bulunmaktadır.
sözzlük çocuklarının sevmediği komedyen..
ünü kaldıramamış kişi. iyi başladı kötü devam ediyor. recep ivedik serisi sayesinde kazandığı para bunu bu hale getirdi. yok nasıl 1 puan verirlermiş. istediklerini verirler. abd'de ahududu ödülü veriyorlar kimse ticari itibar diye saçmalamıyor. bir de bu çıktı emeğe saygı. iyi de yapım kötü.
TÜRKiYE'DE KOMEDYENLiK YAPAN KiŞiDiR. YAZIK ADAM HiÇ OLMADI BU KADAR EMEK HARCIYOR NEDiR KARALAMA KAMPANYASI. BEĞENMiYORSAN iZLEME BU KADAR ZOR DEĞiL Ki, iZLEMiYORSUN, BEĞENMiYORSUN BiR DE GiDENE BEĞENENE LAF SÖYLÜYORSUN. HEPiNiZ BÜYÜK USTASINIZ AMK ADAMI ELEŞTiRiYORSUNUZ. RECEP iVEDiK iZLEMEDiM DiYE YALAN DER LAN BURADA, YEMEYiN ADAMI.
bi şişko bu kadar mı sevimsiz olur dedirten insandır kendisi.
Türk insanını dünyaya kötü tanıtan insandır. Filmleri avrupa'da da vizyona girmişti sanırım. Adamın biri bakalım bu türkler ne yapmış diye düşünüp girmiş bulunsa, filmdeki karakteri görüp "aa bunlar dakka başı osuran barzonun, hayvanın tekiymiş" diyecek. Asıl davayı bizim açmamız lazım kendisine.
bence başarılı ama başarılı olduğu kadar da ukala bir görüntü sergiliyor.
dikkat şahan çıkabilir'in üzerine yaptığı her iş bir öncekini aratır oldu. keçi sakallı bir arkadaş vardı programında, onunla iyi paslaşıyorlardı.
cem yılmazla ürine race yapmaya çalışan orta ölçekli komedyen.
imdb'ye uye olunmadan oylama yapilamayacagini bilmeyecek kadar sinemadan uzak bir kisi. ayrica madem, "cok da tinn, cok da fifi" diyorsan, bu kiytiriktan sikayet yazisi da ne oluyor?
Bir insan ne kadar itici olabilir sorusunun cevabıdır kendisi.
"çamur at izi kalsın" artık hep böyle hatırlanacak olan komiklik oyuncusu. *
en azından millet de belki öğrenir böyle şeylerin komik olmadığını. o kendini avutsun dursun.
son filmiyle sıçmış ve sıvamayı bile becerememiş bir arkadaş. sandı ki recep ivediki yedirdim millete bunu da yediririm. yemezler.
Hiçbir filmini izlemediğim, izlemeyi de düşünmediğim (bunu okusa eminim ''çok da fifi çok da tınn'' der kendisi) kalitesiz filmlerin(in) oyuncusu.
Celal ile Ceren filminin ilk 15 dakikasını izledikten sonra DVD'yi cıkarttım.önce çekiç ile 9-10 parçaya ayırdım daha sonra yanıma aldıgım zippo gazıyla beraber bahçeye indim.zippo gazını parçaların üstüne döktükten sonra parçaları ateşe verdim,ateşin tamamen sönmesini beklemem yaklaşık 13 dakikamı aldı.fakat yetmezdi hemen ardından yan tarafta yapımına yeni başlanan abidik gubidik bir binadan 2-3 kilo çimento aldım en yakın arkadasımı aradım ve acilen bahçeye 2-3 litre su getirmesini istedim saolsun kırmadı beni elinde 2.5 litrelik su dolu coca-cola şişesiyle geldi.
çimentoyu ve suyu yanmıs dvd parçalarının üstüne dökmeye basladım.toprakta eşelediğim delik çimento ve su karısımı sayesinden tekrar toprak seviyesine yükseldi.elime aldıgım dal parçası vasıtasıyla çimentoyu yoğurmaya basladım 6 dakikalık yogurma işleminden sonra çimento kıvama geldi.1 sigara yakıp telefondan italya ligi sonuclarına bakarken çimentonun donmasını bekledim.allahan cabuk donan çimentoymus 17 dakikada kaya gibi oldu.hemen ardından etraftan buldugum calı cırpı ve otları toplamaya basladım.topladım ot parcacıklarını bile bile dibinden yoluyordum.hepsini biriktirdikten sonra çimentolu zeminin üstüne hepsini usulca yerleştirdim.hergele pazarında hırdavatçı dükkanı işleten amcamınoğlunu aradım ve 20 metrelik tel örgü istedim.öğleden sonraya oraya gidip onları alacağım.ayrıca gece bekçisi için sabah sarı sayfalara ilan verdim.işte beni o derece etkileyen ve hayatın anlamını tekrar sorgulatan bir film olmustur..
kötü niyetli kişi ne oluyor?
sozlukculer senin lakayit ve aşağılayıcı sozlerine karsi tavir koymuşlar. cok da tin demistin ama belli ki koymuş.
ayrıca yasal olarak da bir iş yapamazsın çünkü imdbde herşey yasal. yok fake hesaplar açmışlar da bilmem ne..bundan kime ne? imdb kullanım sözleşmesi belli.
milleti tirstirmaya calisman bile anlamsız. hem bu sayede izleyici sayın arttığı gibi dünya çapında reklamın oldu. buna mukabil, bu işi sende yaptırmış olabilirsin.ayrica milleti kışkırtmaktan vazgec. dedigim kisi.
yok emek gösteriyormuş da, bu kadar kötülenmesinmiş de... bi gidiniz efendim.

geçicen o ayakları.

sen rezil olduğunu çok da iyi bildiğin sik gibi, adeta hakaret denilebilecek zeka seviyesinde filmleri yap, sonra tepki gelince tınnn mınnnn de. ondan sonra da (o "çok da tınnn"ları yalanlarcasına) melis gibi ağla köşelerde.

git arkadaşım.

sen bu kadar boktan işler çıkarırsan hakediyorsun aldığın tepkileri.

anladın mı koçum?

sorun 10.000'lerce sözlük yazarında, internet eleştirmenlerinde değil yani.

senin o parayı görünce balon balığı gibi şişmiş, adeta "kalkmış" egonda. kapish?

şimdi yol al bakalım.
bu adamı tv de ilk keşfedenlerden biri benimdir. zoka yarışmasında ilk önce bir bölüm de çıkıyordu sonra yarışmayı sunmaya başladı tv 8 de. sonra komedi programı yapmaya başladı falan filan. önceleri gerçekten güzel işler yapıyordu, skeçleri farklıydı. ülke tv lerinin ironik yanlarını buluyordu. ne zaman ünlü oldu tam anlamıyla bu adam bozuldu. türk milletinin en alt düzeyine hitap eden osurmalı,sıçmalı, geğirmeli esprileriyle gişe rekorları kırılacağını kavradı. o da haklı bu ülke de kalite değil sıradanlık iş yapıyor.
bir "ağlama melis" olayının daha baş aktörü.

1-) Bir hafta önce Şahan "çok da tınnn!!" diye liseli liseli twit atıyodu. Ne oldu zoruna mı gitti Şahan? *
2-) Ne organize suçu lan. Bu memlekette güvenli kamerasında açık açık hırsızlık yaptıkları gözüken organize hırsızların bile suçu ispatlanamıyor. Sen neyi ispatlıcaksın ki. Boş uğraşı hepsi.

3-) Şahan ona buna dava açmakla uğraşacağına "nasıl daha iyi mizah yaparım" onu dert etsin kendine. Artık osurukla kakayla olmuyor o işler. He hâlâ güldürürsün birilerini de, bir yere kadar anca.

Filminin adı bile çok orjinal adamın ya. Celal ile Ceren. Bi de buna bak "Mahmutpaşadan VCD'ye." Aradaki değişim inanılmaz.