bugün

sivri zekalı sivri sinektir. kısacası güzel uykunun içine sıçacak sinektir.

edit : bizim sivri zeka sizlere ömür.
bir yere saklanıp nanik yapmaktadır.
yok öyle bişi.

bu işin kerameti görüntüde değil sestedir. yani aslında sesinden anlıyoruz sivrisineğin varlığını. tabi o sırada görüntü olmadığı için dikkatimizi işitme duyumuzda toparlayıp varlığından emin oluyoruz. hatta bazen ısırınca hissedebiliyoruz da. ama ışığı açınca görüntü işin içine giriyor ve dikkatimizi dağıtacak bir sürü şey oluyor. tabi o sırada sivrisinek yok oluyor doğal olarak.

edit: iş bu entry makara amaçlı olmayıp, olaya mantık kuralları dahilinde yaklaşılmıştır.
yaz gelince başa bela olan, sinir katsayısını arttıran sinektir.* **
yüksek ihtimalle ışığa doğru kaybolan sinektir. ışıklar sönünce bu sefer sizin gözlerinizdeki ışığı görüp sinsice sokulur.
uykuyu katlettiği, kan emip vampirlik yaptığı yetmiyormuş gibi, bir de gece gece adamla dalga geçen adinin alası sivrisinektir.
bunu aslında tüm sivri sinekler yapıyor hele bunların büyük olan versiyonları var vurmanıza rağmen ölmüyorlar uçmaya devam ediyorlar. bence bu yaratıkların eğitim kampları falan var eğitilip gönderiyorlar evlere. (bkz: amerikanın oyunları bunlar)
(bkz: böcek ilacını eline alınca kaybolan sinek)
kıyılarda köşelerde saklanan şerefsizdir. öldürmekten vazgeçilmemelidir.
bir atom bombası kadar tehlikelidir öldürmez ama süründürür.
(bkz: orospu çocuğu)

bak anana da sövdüm, gel mertçe savaşalım sokacaksan gene sok. ışığı kapattığımda kulağımın dibine gelip vızzzzz diyorsun ya ebeni si.. neyse çok sövdüm, ama sinirliyim. bu gece de aynısını yaparsan hiç şansın yok, direk soykırım yapacağım.