bugün

klibin adı gelecez yakında kelleler falan havalarda uçuşuyor. psikolojisi kötü olan izlemesin. izlerken kanım çekildi. allah adı vererek neler yapıyorlar. allah hepimizi korusun.

https://yadi.sk/i/e4qtCAXq39GXST
Edit: Yeni kelimesini yeni video anlamında kullandım yeni türkiye falan değil. Bunu bile anlamayan bir zihniyet var. Sikeyim işidini çok korkuyoruz ya zaten orospu çocuklarından diyorsunuz ya. inanın bende korkmuyorum. Ama benimde annem babam var sizler gibi. Birgün işe gelip giderken bir bombayla bir kurşunla allah korusun ölebilirler. Devlet el atmalı. Hepsini eliyle bu ülkeye soktu kendi eliyle de def etmelidir.
edit: arkadaşlar artık uyanmanın vakti gelmedi mi? 20.yüzyılın başlarına geri dönüyoruz farkındamısınız ? her yanımız soğuk ve sinsice sarıldı, heryerde bombalar patlıyor, işid askerlerimizi yakıyor(tskdan açıklama gelmedi hala) uçaklar düşüyor, askerler şehit oluyor, şimdide bu video! alelade bir şekilde bi tarafınızı sikecez gelicez diyorlar ve hala milleti 2 ekmek parasına uyutuyorlar. halk aç ve yoksul ise o halkı hiçbir şekilde yönlendiremezsin, adam karnını doyuramıyor, vatanı batsa ne batmasa ne zaten adam için. sürükleniyoruz arkadaşlar. artık gelmedi mi bıçak gırtlağınıza kadar? neden hala susuyoruz? neden fikir önderlerimiz çıkın sokaklara demiyor? neden onları bekliyoruz?
islamın nurunu yayacaklar.

edit: o değilde adamların dengesi kaymış, bir şeyler içmese o pozisyona gelmezler.

fena ilaç kullanıyorlar.
sağ olsunlar 4 milyon köpeği sınırdan içeri aldılar az değil bunları kaçı militan bilinmiyor.
mükemmel senaryo altıma sıçtım.
gelicez yakında , silicez yakında diye marş sözleri var. ortaköylü cihatçılar mı yazmış napmış ?
edit : ''yeni türkiye'' videosu da ironik baya.
bir kaç liselinin yaptığı video ile halkın gözünü korkutma çabaları.

bu ülke ne savaşlar gördü götü boklu arapların tehditlerine mi boyun eğecek.
gelcez yakında silecez yakında küfrün ışığını silecez yakında. tamam o zaman.
işid'in propaganda videosu. yayınlanmamalı, paylaşılmamalı.

insanlıktan çıkmış barbarlar, şerefsizler... it sürüleri.
Kafa kesiyolar bişey kaçırmamışsın.
orospu çocuklarının videosudur. film gibi çekiyor bir de şeref yoksunları. evet.
işid propagandası yapılıyor. ilk başlık kaldırılmış, buda kaldırılmalı.
2. dakikayı biraz geçince görülen kapı Konya'daki tramvayın kapısı yanılmıyorsam.
korku filmi fragmanını aratmaz diyen arkadaş absürt korku filmlerinden bahsediyor heralde. parmağı kapı kenarına çarpınca ağlayan nesilden ne bekleyebiliriz ki. el bombası görse top diye oynamaya çalışır.
mütareke yılında , istanbul'da ,
kasaplar bıçaklarını , berberler usturalarını akşamları polis karakollarına teslim edermiş.
toplu iğne taşıyanımızdan bile korkarlar çünkü..
ne kadar evcil o kadar iyi.

yıl olmuş 2017 ,
ustura,bıçak değilse de ,
bizi birbirimize bağlayan ne varsa ,
her şeyi bir akşam vakti bir yerlere teslim etmişiz.
bir düşünemiyor , hareket edemiyoruz.
sonra da 2 tane toyota pick-up'lı o.çocuğu bizi tehdit ediyor işte.

bak 2 dakika önceki başlık:
(bkz: osmanlısporluların atatürk tezahüratını yuhalaması)

başka diyecek bir şeyim yok...
bekliyoruz gelin diyenler, bu vatanın evlatlarına acımıyor musunuz ? bekleyin geliyoruz desek daha mantıklı olur. gelin demek bildiğin terör propagandasıdır. çünki savunmasız insanlar hain bombalarla ölüyor. ben bunu hazmedemiyorum. madem bıçak kemiğe dayandı onlardan ölen olsun, bizden değil.

Edit: eksi atanları suriye sınırına davet ediyorum. Hadi bakalım arkadaşlar kim daha çok vatanını seviyor görelim?
hadi şu vatan sevdalıları, milliyetçiler kalkın klavye başından engelleyin hadi şu beslediğiniz işid itlerini. öyle tank altına geçip rol kesen, milliyetçi geçinip vatanı satanların ülkeyi 15 senede soktuğu hale bakın.

sözde dünyanın kıskandığı ülkeyiz demi ? evet bir ülke bu kadar nasıl aşağılanabilir ve hala sığır sürüsünün tek derdi başkanlık olur, bu kadar aptal nasıl olunur konularında kıskanılıyorsunuz.

haydi o yüce dünya lideriniz kurtarsın ortadoğu pislinin içinden görelim diyeceğim ama " ben bop başkanıyım " diyen birinden beklenemez.

mahalle yanarken orospu saçını tararmış sözünü yaşıyoruz ülke olarak, sevgili bir kaç öfkeli gençleri 2 askeri yakıyor ses yok, ülkeyi tehdit ediyor yine ses yok.
Linki olan arkadaslardan rica ediyorum yollasinlar. Merak ediyorum orrspu cocugunu.

Izledim millet. Hic tavsiye etmiyorum. Dun gece zor uyudum amk.
çok afedersiniz ama ben bunların inandığı değerleri sikeyim. tamam bizde öfkelendik bizde kızdık ama neyin kini lan bu. öldürünce problem çözülseydi dünya nüfusu yarı yarıya azalırdı. manyak mısınız olum siz. biri de çıkıp demiyor mu bunlara aga siz napıyorsunuz amk ? diye. böyle devam ederse öbür tarafta hesabı biz soracağız.
el bab da anası sikilen örgütün yapabileceği en iyi şeyi yapmasıdır. algı korku oluşturmaya çalışmasıdır. ateş olsanız sakalınız kadar yer anca yakarsınız orospu çocukları.
Link atın ulaan.
Sakin olun.
Onlar birkaç sinirli Sünni genç . Bunu söyleyenleri siz seçtiniz o yüzden duyar kasmayın .
3 küsür dakika boyunca bolca kafa kesme görüntülerinin olduğu videodur.
izlemeyin..
şimdi bu amına kodumun çapulcuları, bu sakalını siktiklerim bizi alenen tehdit ediyor, militanları istanbul'da elini kolunu sallaya sallaya geziyor, şehit cenazelerini propagandalarına meze ediyor ama devletimizin bu orospu çocuklarıyla mücadele için yaptığı tek şey bu videonun yayılmasını engellemek, yasaklamak, yayanlara terörist demek öyle mi? ha pardon bi de karadan ışid'le mücadeleye daha doğrusu ölüme gönderdiğiniz askerlerimiz vardı değil mi? allah belasını versin böyle müslümanların da islamcıların da cihatçıların da.
Burası suriye, ırak değil. Analarını sike sike göndeririz.
Güldüren video.
Izledim bence izlemeyin derim. Ama illaki izlicem ama bulamıyorum diyorsanız özelden linki sallarım.