bugün

bazen beni asosyal olmaya iten. muhabbet etmeye üşeniyorum ofisimde pc de takılayım diyorum. aman kim uğraşacak 3-5 kıllı herifle muhabbet kasmak için diyorum. 2 kız olsa iş değişir ama. eheh
bende oldukça çok olan bi şey.
evde yangın çıksa yerimden kıpırdamaya üsenirim ateş yanıma gelsede sigaramı yaksam derim.
soora yazarım ya onu soora şeaaaparım.
ben yasmıomki parmaklarım yasıo.
Okadar usengecim ki mesela tvde 19. Kanala gitceksem. 22 ye basarim ordanda 3 kanal geri gelirim. 1 ve 9 tuslari birbirine çok uzak be.
varoluşumun özetidir.
ergenlerin övünme kaynağıdır.

"evet sensin en üşengeç al bu da plaketin"
Hayatıma anlam katan, su dunyada becerebildigim en iyi şeylerden biri.
usengenclik tembellikle ikiz kardestir... bazi insanlar bu ikiz kardesleri iyi tasirlar.
(bkz: üşen gençlik kolları)
özür dilerim bu iğrenç ötesi espri için ama duramadım... gençlik gibi okudum sondaki 6 harfi napıyım...
saplantılı olmatı engelleyen güzel duygudur * .
mevcut halet-i ruhiyem.
sigaranın kutusunun dışındaki saydam şeye kül attın mı?
tebrikler öküz gibi üşengeçsin!!
portakal yerine mandalinayı tercih etmektir.
+kanka biz niye üşengeçiz?
- boşver kanka sonra anlatırım.
Genetik de olabilir. Babamdan biliyorum.
izinli gününde kar tuttu mu merak edip camdan bakmak yerine telefondan çalıştığın otelin kamera sistemine giriş yapıp sokağı kontrol etmektir.

Oradan o gazla gececi elemanı kontrol ettim.

Ve bu otelde daha iki haftadır çalışıyorum. Müdür ve patronlar dışında sisteme bağlanabilen tek insanım amk. Neler için kullanıyorum varın siz anlayın
Bazen bir uyumama nedenidir.

Şimdi uyursam sabah kalkıcam ekimi yüzümü yıkıycam off zor iş.
içinde engeç kelimesi geçiyor, bence bu sübliminal mesac. mesela ben engeç şu zaman bunu yapıcam diyom, üşengeçlikten yapamıyom. gördün mü alakayı?
Aksaray Fatih arasındaki yokuşu çıkmak yerine metroya binip Yenikapı Vezneciler yapmak.
nescafe üçü bir arada paketi ile kahve karıştırmak.
Nefes almadan yasayabilirsin deseler nefes almam. Bazen o derece usengec oluyorum.
Yeni sekme de acilan haberleri okumamak.
1-üşeniyorum demeye bile üşenmek.
2-çok istediğin oyunu inmesi uzun sürüyor diye indirmeye üşenmek.
3-flash belleği biryere düşürüp almaya üşenmek ve birkaç gün sonra bulmak için evi didik didik etmek.