bugün

ilk göz ağrım uludağ sözlük.

keşke ilk zamanlardaki gibi olsaydın be sözlük.
2004 nisan ekşi sözlük. 4. nesil

2006 ocak 01. uludağ sözlük. 1.nesil.
ilk ve son olarak kalacağım uludağ sözlüktür tabi. Buradaki ortam farklıdır iyidir güzeldir.
görsel

Beybi!
inci sözlük. (Toplam 4-6 hesap ve yetki)
ulu yani burası ilk ve son olur gibime geiyor.
2011 de uludağ sözlük.
Canım uludağım tabiki kim olacak ?.
2006 senesi uludağsozluk ilk ve tek bununla gurur duyuyorum...
Meydan larousse.
(bkz: lafmacun org)
ekşi sözlük.
ekşi sözlük.
2006 - uludağ sözlük.
Uludağ sözlük tabiki. Herşeye rağmen özgür düşünceyi ifade edebilmek çok önemli. Buranın kıymetini bilin. Kim ne dersin Zall bu konuda bir numara. Böyle bir ortamı başka yerde bulamazsınız. Zaten o yüzden biz de buradayız ya hâlâ daha. Başka sözlüklerde örtülü olarak hemde kural kaide ve disiplin adı altında baskı engelleme kısıtlama tahammülsüzlük hazımsızlık ideolojik tarafgirlik dışlama ve hatta kapı dışarı etme atma silik etme had safhada. Anında Sustururlar. Tecrübe etmeden birebir Yaşamadan bilemezsiniz. Denemeyin bile. Zira Başka yerde sizi konuşturmazlar. Etliye sütlüye karışmayan, aman elalem ne der ne düşünür diyen, amaaan sende canım neme lazım bulaşmayayım diyenler zaten mevzu dışı. Mevzu, doğru bildiğini konuşurken hiç kimseden sakıncası çekincesi ve korkusu olmayan kalemi sivri dili keskin ve pervasız ve allahtan başka kimseye eyvallahsız birileri için geçerli bu söylediklerimiz.
Armonik sözlük.
(bkz: kötü sözlük)

ilk grup seks deneyimini burada yaşamıştım.
Hatırlamıyorum ama ekşi sözlük ecem hotoğlu ile ilgili ask-fm paylaşımı gördüm site de güzel dedim üye oldum.
Uludağ sözlük.
Birçok internet sözlüğü yazarının ilk adımı attığı gibi ilk olarak 2006 senesinde ekşi sözlük yazarlığı. Sonra itü sözlük ve son olarak da uludağ sözlük.

itü sözlük instela olduğundan beri girmedim, instela..

Hahaha..
2011, ekşi sözlük.
Sözlük olayına geçen sene başladım buraya kayıt oldum bu hesap ile geçen sene sadece bazı sevdiğim şeylere entry girerdim, bu sene aktif olmaya başladım. Bu seneye kadar artı, eksi, engelleme, bkz verme vs. hiç bir şey bilmiyordum.
2011- ekşi sözlük.
2013- uludağ sözlük.
2016 uludağ sözlük. (ilk hesabımdan bahsediyorum.) şu anki 2017lik. Fakat 2016dan önce üye değildim, ama sürekli girip entry okuyordum.
Ekşiydi.sonra rahat duramadım uçuruldum.