bugün

başlık yanlış gibi olmuş aslında. kadın o ya.

orda bol bol vurdurmuş. sonra hiç bir şey olmamış gibi 4 sene ya da 2 sene sonra yuvasına dönen kız.* tabi okulunu normal sürede bitirebilirse. her gün bir partide bir erkek arkadaşının yanında.* çocukta bulmuş malı götürsün be abisi. kız utansın.
ayar yemiş yazarın hönkürüşüdür, başka bişeydir değildir, ayıptır yazıktır günahtır. sözlükle orgazm olmaktır.
kendisine vuramayan abazanların her alanda(sözlük-arkadaş ortamı vb) usanmadan bıkmadan bok attığı kızdır. kimi neden bu kadar ilgilendiriyor anlamıyorum ki?
hangi hatun, hangi üniversiteyi ne zaman, nasıl, bakire mi, bakire değil mi, kaç defa vurdurarak falan bitirmiş.
ak o kadar düşünüyorsan birilerinin namuslarını evde annen, kardeşin yok mu? onlara sahip çık yeter. onun bunun bakireliğini takip edip, saçlamayana kadar bu daha mantıklı sanırım.
(bkz: üniversiteyi ibne olarak bitiren erkek)
(bkz: bol bol vurdurmak)*
(bkz: biri bunu doldursun)
(bkz: bol bol vurduranları deşifre edici)
(bkz: burada yazara övgü var)
(bkz: yarası olan gocunur)
toplumun ahlaksızlıklarından sadece biridir. bu toplumda yaşıyorsam bu kız beni ilgilendirir.
(bkz: herkesin tuttugu kendine)
çok yanlış tanımlanmış kızdır. herhalde anlatılmak istenen cinselliğini özgürce yaşayan kız olsa gerek. cinsellik yaşamak ahlaksızlık değildir, orospuluk hiç değildir.
diplomasında ne yazdığının yanında yüksek lisans yapmayı düşünüyorsa nerede ve nasıl yapacağı merak edilen * üniversite mezunu beden işçisi.
(bkz: aradığınız kıza ulaşılamıyor)

(bkz: windows hata verdi)

tanım: üniversitede ölee belee şeler yapan, pis kaka kızlardır.

edit: neyini eksilediniz bu kadar anlamadım, ahh bu eksi de kafama geldi
(bkz: üniversiteyi orospu olarak bitiren erkek)
kendisiyle uğraşan, bundan başka işi olmayanların başına taş olup düşmesi gereken kızdır. üniversiteyi ne olarak bitirdiği kendisini ve ailesini bağlarken bu tip başlıklarla tatmin olan bozuk psikoloji ürünü insanların yüzüne tükürsündür.
+üniversitede neler öğrendin yavrum hödöcan?
-üniversitede okuyan kızlar orospu oluyormuş baba
+nerden duydun, kim söyledi?
-ben bizzat öğrendim baba, hepsiyle yattım, arkalarından da orospu bunlar dedim.
+senin onlardan bir farkın kalmamış hödöcan.
-hımm hadi yaa baba, ama ben erkeğim onlar kız, bana herşey yaraşır, ben özgürüm
+oğlum hödöcan senden yıllardır birşey gizliyorduk annenle
-ne ki baba?
+annen de üniversiteden mezun.
-%HJjjfdj6???!!!!!!
dedelerin kız çocuğu okutulmaz orosbu olur lafının cuk otorduğu kızdır.
çift meslek sahibidir.
okulu bitirirken yanında ek kazanç edineceği bir meslek bile edinip mezun olan kişidir.
(bkz: üniversiteyi abaza olarak bitiren erkek)lerin sürekli ugrastıgı kızımızdır.
Herkes cinselliğini o kızla yaşarken bir kere bile vermediği garibanların haklı yakarışıdır.
"bol bol vurdururken"(?*), bazı andavalların ellerindeki nasırları her görüşlerinde kendisi hakkında yorum yapmasından mütevelli, kulakları çın çın eden birilerinin ablası, birilerinin kızıdır.

ancak kişisel görüşüm şudur ki; ömrünü başkalarının yaşam alanlarına müdahale etmeyi marifet sanarak yaşayan tipler "orospu"nun ağababasıdır.
üniversiteyi hangi karıyı yatağa atsak, şu bize verir mi, ben araştırdım herkese veriyormuş, vericek galiba, beni kesiyor sanırım bir iki iyi laf etsem akşam gelir bana şeklinde düşünerek geçiren erkeklerin namuslarını da bi sogulayıverin eliniz değmişken. üniversiteyi orospu olarak bitiren ama kimsenin kalkıp da bir laf edemediği canım ülkemin erkekleri, başlığında.
Üst ihtisas yaparak bir genelevde mama olarak çalışmayı planlayan kızdır.
(bkz: sözlüğü başlık açarak bitiren yazar)
orospuluk ve fahişelik fakültesi açılmadığı sürece mümkün görünmeyen durum.