bugün

görsel
2 tanesini şirkette ağırladığım zihniyettir. sabahın 9 unda gelmişler "abi buralarda kırtasiye var mı" diye sordular 15 er dakika ara ile. kıyamadım sevimli çocuklardı. ne lazım kardeşim dedim "sınav giriş belgesini çıktı alacağıdım" dediler. dedim gel ben alayım sana bilgisayar var internet var yazıcı var. birini gönderdim hemen arkasından kapının önüne çıktım diğeri geldi sordu. onuda belgelendirip * yolladım okuluna.

şimdi sistem nasıl işliyor bilmiyorum ancak zannedersem bu belgeler evvelden de alınabiliyordu. neden son dakikaya bıraktılar anlamadım. muhtemelen şimdi istanbulda yüzlercesi belki binlercesi deli gibi kırtasiye falan arıyorlardır çıktı almak için. çoğu bulamayacak biliyorum. bulanlarda ramazan pidesi kuyruğu gibi kuyruğa takılacaklar. sonra vay efendim sınava geç kaldık giremedik öldük bittik. bu işler böyle olmaz gençler. yumurta deliğe dayanmadan yapmak lazım bir şeyleri. zamanında biz de girdik bu sınava. her şeyimizi 2-3 gün önceden hazırlamıştık. sınav sabahı 2-3 saat önceden uyandık her şeyimizi hazırladık kahvaltımızı yaptık güzergahımızı belirlemiştik vs vs vs. ülkenin geleceği şimdilik hala bize ama birkaç sene sonra size emanet edilecek. bu şekilde olmaz bu işler..
Sınava sütyensiz gidecek kafadadır

https://x.com/infiniiity8...o1ssAFDsdfMKHDrw&s=09