bugün

Dünyanın en sikik sayfasıdır.Yazılan itiraflar hep şu şekildedir:

Bugün otobüsteki sarışın yeşil gözlü kız..üzerinde kırmızı hırka ve siyah pantolon vardı.Bana ulaş.......

Siyah ojeli kız..
Kırmızı götlü şempanze...
Yarrak kafalı aslan...
bir bitmediler. yok kantinde mavi t-shirt, beyaz dar pantolonu olan siyah bileklik çocuk buradaysan beğen falan. amip misiniz ergen ergen şeyler. erkek versiyonu da yok bilmem ne fakültesi önünde gördüğüm sarışın mavi gözlü kız senden çok etkilendim göz göze geldik bilmem ne. abaza dolu karısıyla erkeğiyle ülke.
genelde amacı dışında kullanılan sayfalar. bu sayfaların birinde tanışıp evlenip üstüne de çocuk yapan arkadaşım var. belki de amaçları budur bilemiyorum.
x'den geçerken gördüğüm kırmızı z'li çocuk çok tatlıydın, sen de beni gördün biliyorum bunu okuyosan bana ulaş.

tarzı yazılarla dolu " itiraf" sayfaları.
Zihniyetle kanseri sayfalardır. Her 10 erkekten 11 inin esmer olduğu ülkede "fen edebiyat fakultesindeki siyah kabanlı kara karşı kara gözlü erkek" diye itirafta bulunan kızlarımız tüm fen edebiyat fakultesini birbirine düşürmektedir.
(bkz: Modern pezevenklik) itiraf sayfası aç. Takipçi kaZan. Yurt reklamı yayınla.

Gz
Üniversitelilere hiçte yakışmayan sayfalar.
Lise psikolojisinden çıkamayan bir grup ergenin üniversiteye başlamasıyla kendini içinde bulduğu girişim.
kendi üniversitestemin beni ekleyen tüm itiraf sayfalarını engelledim yine kurtulamadım. lanet girsin iğrenç ötesi ergenlik barındıran bir yer. vay efendim bugün turnikeye bilet basan şapkalı kız vay efendim yanımdan yürüyüp geçen çocuk bilmem ne beni bul. ne umuyorsunuz bunları yazarken.. haa şunu da eklemek isterim bir kere benim için de yazıldı ve özet olarak şuydu "gece bilmem nerdeki altı kişi yurdun bahçesine fırlattığınız köpek için polis geldi vicdanınızı alın klozete atın sifonu çekin" oysa asla böyle bi durum yok işte bazen de ergenlerimiz orda çok duyarlı kesilirler.
pazar günü metroda gördüğüm sarı montlu kız, siyah konverslerin ve siyah saçların vardı. ben karşındaki kıvırcık saçlı abaza. bık bık durağında indin. çok güzeldin. sen beğen ben seni bulurum.
Takip eden malın önde gidenidir.
(bkz: itiraf devletleri)
çoğunlukla instagram da görülen sayfalardır. vıcık vıcık aşk akar bu sayfalardan. tabi lise versiyonları falan da var bunların. onlara hiç girmek istemiyorum.

bu sayfalarda şöyle yazılar görebilirsiniz daha çok;

--spoiler--
08.09.2017 tarihinde taksim meydanında saat 12.31 gibi gördüğüm siyah tişörtlü kısa mavi şort giymiş saçları siyah esmer olan mavi gözlü kaşları ince kirpikleri narin bacakları uzun ve tüysüz olan bayan senden çok etkilendim. sanırım sen de benden etkilendin çünkü tam karşına çıktığımda pardon deyip hızlıca gittin. kalbinin sesini duyabilmiştim.

her neyse o köşedeki çerezciye sorarsan beni bulabilirsin.

-mavi gözlüklü aşık yavşak genç
--spoiler--

edit: ulan kusucam ben ne yazdım az önce ya?
Özgüveni eksik bireylerin yazdığı saçma sapan sayfalardır.

Bilmem ne kafe soldaki masada 5. Sandalyede oturan kahverengi gözlü saçlı kız.

Bu ne lan?
zamanında okuduğum üniversite için açtığım, üniversite nüfusundan fazla ziyaretçinin olduğu daha sonra ise davalık olduğum gıybet sistemi.
her zaman kasa kazanır mantığıyla yaklaşırsak itiraf eden yada bekleyen olmak yerine hemen bir sayfa açıp okulun bütün sırlarının sizin tarafından bilinmesini sağlayabilirsiniz.

yılların stalkerı bildirdi.
itirafların fakir üniversitelerinde kıyafet ile özel üniversitelerde plakayla olduğu sayfalardır.
mal turnusolu sayfalardır.

otobüsde garşılaştığım döşü kıllı bey. döşünüz ne kadar kıllıydı.

tahrik oldum. bul beni.

rumuz : siyah ceketli mal kız.
koyduğumun ülkesinde insanlar adam gibi iletişime geçebilseler keşke.böyle sayfaların illa ki faydaları vardır da aslında insanların birbirinden ne kadar uzak ve korktuğunun göstergesi bunlar. bu sayfalardan aradığı bilgiyi bulup ona karşı önceden tavır takınma ihtiyacı bu sayfalara rağbet etmemize neden oluyor.
Üniversitelerin açılmasıyla yine paylaşımların yapılacağı sayfadır.

"X kafede cam kenarında oturan gözünün üstünde kaşı olan kız senden etkilendim. Beni bul"
yazılanların %90'ının troll olduğunu düşünmekteyim. çünkü zamanında ben de yapmıştım. *
Eskişehir'de tramvay itirafları olarak değiştirilebilir.
Samimiyetsiz, yapmacık girdilerin bulunduğu sayfalardır. Kendi analarına, bacılarına, sevdiklerine yazdıklarında kuduracakları şeyleri başkalarına yazarlar.

görsel

Bunu da arkadaşım atmış. Diyecek bir şeyim yok.
Kaldı mı onlar yahu dedirtendir.
Mor eşarbıyla dikkatleri üzerine çekememektedir.