bugün

entry'ler (30)

autodesk nastran in cad

nasa tarafından geliştirilen nastran çözücüsünün autodesk inventor programına eklenmesiyle ortaya çıkmış bilgisayar destekli mühendislik programı. piyasada hızlı ve güvenilir olmasıyla bilinir. mühendis tv de fikir olması amacıyla temel eğitim videoları mevcut.

https://www.muhendis.tv/e...tran-cad-egitim-videolari

gerdek gecesi ilk kez yapıyor hissi verme yolları

insan insanı kandırır mı hiç? Neyse o olmalı ona göre evlenilmeli.

ezgi mola

Balık etki kadınları sevdiğim için kendisinide sevdiğim ünlü ama ünsüz davranan hanım ablamız.

mia khalifa

Müslüman uyuma.

bdsm hayrani slut girl den müthiş çizim

tek siz mi seviyorsunuz bdsm sayın kadın? benim bir kaynım da seviyor. Ayrıca profilinde mesleği minibüs şoförü yazan bir hanım abla bdsm sevdiğini söylüyor.

barış özcan

Hitabet ve iyi ses tonuyla bir yere gelmiş arkadaş. Bir şey bildiğini düşünmüyorum. Arıyor araştırıyor ezberliyor ve video çekiyor.

kun fe yekun

Herkes için değil ama çoğu kesim için konuşabilirim. Bunu yazan kapalı bayan kardeşlerimizin masum olmadığını ve bu masum olmayışlarını sağa sola kun fe yekun yazarak örttüklerini düşünmekteyim.

28 ocak 2018 trabzonspor fenerbahçe maçı

Trabzonsporun yenmesini beklediğim maç.

afrin operasyonuna karşı imza toplayan 170 aydın

insanlar ölmesin evet bende insanların ölmesini istemiyorum ama vatanıma milletime dinime göz dikenlerin hepsi gebersin aq.

aykut kocaman

çakma mourinho.

tsk vurdukça inim inim inleyen ılık götlüler

askerlerimiz her bomba attığında kulağımda "foşik tece vuri" cümlesi yankılanıyor ve kahkaha atıyorum. son 10 gündür dünyanın herhangi bir yerinde "foşik tece vuri" lafı yankılanıyordur.

yeni evli çiftlerin genelde mal olması

benim gibi evli olmayan insanlara şirin gözüküp özendirmeye çalıştıkları için katıldığım bir durum.

abdülkadir ömür

türkiye'de hiç olmasından korktuğum çocuk.

üniversite itiraf sayfaları

zamanında okuduğum üniversite için açtığım, üniversite nüfusundan fazla ziyaretçinin olduğu daha sonra ise davalık olduğum gıybet sistemi.

ekşi sözlük de yazar olamayanlar

sıraya koymuşlar kaç yıl geçecek bilmiyorum.

danla bilic e meslek tavsiyeleri

otursun evinin hanımı olsun.

1994 doğumlu yazarlar

ben mühendisim ama yakışıklı da olabilirim.

kızlar sikilmek için yaratıldılar

kadınları aşağılık gören zavallı erkeklerin zırvaladığı saçma salak laflar.

bana iyi geliyorsun diyen kız

daha sonra hayatımı mahvetti diyecek kızdır.

en güzel kız isimleri

duygu ve zeyneğ severim. aynı zamanda bu isimdeki kızların hiç çirkin olduğunu görmedim.