Sizin gerçekten Ülkücüler ile bir zorunuz var 1 ay önceki haberi yeniden dile getirdiğinze göre doğru söyleyin dayak mı yarrak mı...
Ayy. Mağaradan da çıkmışsın kardeş. Hoşgeldin.
Ülkücüdür ne yapsa yeridir.
cehalet işte, ideolojik görüş diyecem ülkücülük için tam, gülme geliyor. (bkz: swh)
bir zamanlar ekşi'de bu konu hakkında birşeyler karalamıştım. aynısını tekrar yapıştırıyorum:

--spoiler--

öncelikle ülkücü olduğumu belirterek söze başlıyorum. turistlere saldıranlar aptaldır. bütün eylemlerin içine etmişlerdir. yıllardır eylem yaparken solcular gibi sağa sola saldırmamakla övünüyorduk fakat artık bazı çomarlar yüzünden solculardan hiçbir farkımız kalmadı. gezi eylemlerinde otobüs yakan ve kadir topbaş'ın muhallebicisini yağmalayanlardan farkımız kalmamıştır. bu saldırıları yapanlar tespit edilirse polise bildirilmeli ve teşkilattan uzaklaştırılmalıdırlar. istanbul milletvekillerimizden birisi koreli turistlerden özür dilemelidir ve çin lokantasının hasarları mhp tarafından karşılanmalıdır. mazlumları anarken zalim olmamalıyız. konuya dönersek bu tarz taşkınlıklar doğu türkistan için yapılan eylemleri gölgelemiştir. güzel bir şekilde uygur türklerinin sesi olma fırsatı tepilmiştir. bu saatten sonra uygur türklerine destek olanlar marjinal eylemci olarak görülecek ve ciddiye alınmayacaktır.

milliyetçiler olarak medya ayağımız güçsüz olduğu için binlerce kişinin türkiye'nin her tarafında uygurlar türklerinin acılarını andığını fakat bazı çomarların taşkınlık yaptığını -engellemeye çalışan çok sayıda kişi var görüntülerde- kimseye açıklayamayacağız. 1,5 milyar çinli arasında hiç bulamadınız mı diye dalga geçenler olmuş. bu ülkenin büyük çoğunluğu koreli-japon-çinli-filipin-malay arasındaki farkları biliyor ama ülkücüler mi bilmiyor. sözlük yazarlarının yıllarca uzak doğu ülkelerinde yaşamış anlaşılan.

edit: belirtmeyi unutmuşum turist çinli olsa yada çin lokantasını çinliler işletse bile kimsenin saldırmaya hakkı yoktur.

--spoiler--

işin özüne gelirsek bugün türkiye'de yaşayan insanların büyük bölümü çekik gözlüleri ayırt edemez. bu normal birşeydir ve türkiye'ye özgü değildir. hafif çekik gözlü olmamdan dolayı "u speak chinese" sorusuna maruz kalmışlığım var yurtdışında. uzak doğu halklarıyla iç içe olmayan çoğu kişi uygur-çinli-japon-koreli-vietnamlı-singapurlu-tatar ayrımı yapamaz. ülkücüler gene suçludur çin lokantasına saldırdığı için. fakat ülkücülerin suçu dövdükleri kişinin kimliği değil, masum bir insan olmasıdır. çin lokantasını bastıktan sonra kimseyi dövmek yada hangi etnik kökenden olursa olsun turiste saldırmak bir ülkücüye asla yakışmayacak davranıştır. devletin otobüsünü, iş makinesini yakan kürtçülerden farkımız kalmaz bu tarz eylemlere devam edersek.
Turistlere saldıran mal olduğu için ülkücü saymıyoruz.

Şimdi o katliamı yapan hükümet çin insanının suçu ne.

Bizim baştaki de ışıd e yardım etti hangi türk birşey yapabildi?

O zaman japonların ve amerikalıların bizi tekme tokat dövmesi lazım.

Birde koreli dövmüşlerdi yani gerçekten birşey yapmak istiyorsan Uygurlar için adam ol orada masum olayı bilmeyen çinli döverek iş düzelmiyor.

Adam belki Uygurlara üzülüyordu sen dövmeye kalktın iyi bok yedin AMK.
O degil de bu Ülkücülerden iQ niye düşük yaw?
bu entry'i yazan cahillerin olduğu ülkede yaşıyoruz: (bkz: ülkücülerin çinli sanıp uygur türkünü dövmesi/#29433603)

aksaray esnafıyla kavga eden boksör izlandalı değil irlandalıdır. 1,5 milyar çinliyi bulamıyorsun demeden önce kendi zekanızı bir ölçün. buyrun efendim:

izlanda: 320 bin nüfuslu iskandinav kökenli insanların yaşadığı ülke. link: https://tr.wikipedia.org/wiki/izlanda

irlanda: 4,5 milyon nüfuslu kelt kökenli insanların yaşadığı ülke. link: https://tr.wikipedia.org/wiki/irlanda

daha irlanda ile izlanda arasındaki farkı bilmeyen cahiller lütfen "ülkücüler 1,5 milyar çinli arasında hiç mi bulamadınız" gibi saçma sapan cümle kurmasın. kendi cehaletini gidersin sonra insanları eleştirebilsin.

silerse diye caps alalım: görsel