bugün

Örtülü olmasa da biraz derli toplu giyinseler iyi olurdu. Ama günümüzün şartları bayanlara bu tür şeylerin hip, tarz ve genel olarak "özgürlük sembolü" olduğunu zorla kafasına soktuğu için, hanımlar da giyiyorlar.
Katıldığım bir istektir.Bu ahlaksızlık derhal sona erdirilmelidir.
Bende böyle muhabbetleri hala devam ettiren insanları görmek istemiyorum ama elimden bişey gelmiyo dimi ben sana nasıl katlanıyorsam sende bana katlanacaksın arkadaş yapacak bir şeyin yok.
başkalarının özgür tercihlerine saygısı olmayan kişinin talihsiz açıklamasıdır. başkasına zarar vermediği ve yasalara uyduğu müddetçe herkes istediğini yapmakta özgürdür. kimse de karışamaz.
o yuzden turbanli masozlet insanlah masallahla konusan hayat kadinlariyla dolu ortalik böyle cok güzel olmuş.
ironiden anlamayan nesile aşina değiliz diyeceğim basliktir.

Adam bir espri yapmis ya gülün ya geçin.
kendi futbol topuyla istemedigini oynatmayan mahallenin picinin ki gibi soylem. babasinin ulkesi.
Sen istemiyor olabilirsin ama bizler bu manzaradan oldukça memnunuz. Bu ülkenin erkeklerinin yüzde 99'u o taytlı, minili kızları gördüğü vakit içinden off mala bak diye iç geçiriyor ve çaktırmadan süzüyor. Sen kimsin? istemiyorum diyorsun. insan önce kendini bilmelidir. istesen de, istemesen de o taytlar, miniler giyilecek.
bi de sahiplik eki kullanmış.
(bkz: herkesin hayatına kimse karışamaz)
Sağlam iradeli kişinin cümlesi. Oğlum cidden nasıl istemiyorsunuz lan ?
orospu ve pezevenklerin zoruna gitmiştir. malum annesini ve kız kardeşini satıp para kazananlar var. saçma bi düşünce ama sırf o gıcık kesim yüzünden körükleyesim var.
Ülkesiymiş kaçın kaçın.

Bizde seni istemiyoruz git hadi.
evet efendim bende istemiyorum, çıplak gezsinler. hatta biz de soyunup hepimiz çıplak gezmeliyiz.
Hatdi karışla alnımı.
Vataniymis. Ahaha. gece gece güldüren yazar beyanı.
bir dindarın dürüstçe isteğini dışa vurumu. şimdi bu ülkede kemalistler olmasa miniyle kimse gezebilecek miydi?

bence hayır, eğer bu gün türkiye' de bir özgürlük varsa bu kemalistler sayesindedir. zaten bu yobaz kesimin atatürk düşmanı olmasındaki sebep tesadüfi değil. onlara göre islam kuralları olmalı ki, islam kuralları olan bir yerde böyle gezemezsin. ( şimdi ya abi kuran öyle mi saygı var bikere diyecek, bi bitmediniz)
ben giymesinler demiyorum ama herkes giymesin bazılarına yakışmıyor be kardeşim kızın vucudu leş bide gösteriyor bi gün kör olcaz valla.
bir istek.
ben de ülkemde gerizekalı istemiyorum naapcaz şimdi.
Çünküü artık mini ileee erkekler gezeceeek.! ile bitmesi muhtemel cümle.
e biraz garip bi söylem bu da tabii....

öncelikle "ülkem" kısmı acayip, ülkem dediğin sadece sana ait diil ki, di mi? aidiyet hissi herkeste var.yani hem sana ait hem de mini etekli kadına ait, sen çok kere mini etek giyen bir kadının yaptığı bir köprüden geçiyosun, tasarımını minili bir kadının yaptığı bir arabaya biniyosun, hiç farkında bile olmuyosun.

kusura bakma ama, kimin ne giydiğine sen karışamazsın, zaten bütün problemler orada başlıyor ; insanlar kendi görüş ve düşüncelerini "toplumsal" olarak alıyolar, e bunu herkes böyle yapınca da problem çııkıyo tabii...bütün görüş ve düşünceler aslen "kişisel" dir...

sen; istersen patatese taparsın, bu inan benim için hiç bi problem diildir, oradaki problem senin beni patatese tapmaya başlamaya zorlamaya kalktığın anda başlar. aynı şey giyim için de söz konusudur. sen istediğini giy, karına kızına mini giydirme, o senin verdiğin bir karardır, saygı duyarım...ancaaaakkkk başkası ne giyer, onun hakkını da kendisine bırakacaksın.

herşey; inanç giyim, o şu bu, kişiseldir, hiçbirşey toplumsal diildir.
pantul giydikleri zaman gezmelerinde sıkıntı olmayan kadınlardırdan bıkmış insan söylemi. bırakın taytınan gezmeyi artıkın.
* uzaydan tüm evreni gören bir fotoğraf ve türkiye'den bi baloncuk "mini etek giyiyollar"..
iki yüzlü yobaz beyanı.
lan istemiyorum dediğin hatunları yolda görünce anadolu çomarı gibi salya akıtmayı biliyorsun, hoşuna gidiyor ama karını kapatıyorsun.

'ülkemde' ikiyüzlü yavşaklar yaşamasın istiyorum.

(bkz: valla bizde ortam böyle yarraam)
malca bir söz.
hepsini anlarımda, 'taytınan' ne be amk!