bugün

zaten muhabir burda hatunu yan köşeye yatırmak istemiş lakin kızımız yan köşeye falan basmamış.bilgisi ve bakış açısıyla beni kendisine aşık etmiştir.bayılıyorum olum böyle kızlara.
Helal olsun diyorum hatuna, işte böyle düşünen, düşündüğünü de çatır çatır söyleyen insanlar lazım bu ülkeye!

Edit: Seovi iyi çalışmış bu entry üzerinde.

Büdüt: Yürü be seovi, kim tutar seni.

Meraktan edit: Sözlükte ne zaman aktif entry yazsam, birileri dönüp bu entryimi bulup eksiliyor, bu ne azimdir arkadaş! *

Dördüncü edit: Hala eksileniyor ne entry yazmışım arkadaş...

Silinme üzerine beşinci edit: Ülke tv muhabirinin provakatif sorularına aynı üslupta cevap verip onu rezil eden bayanın yer aldığı video(tanım)
yalnızca ülke tv değil tüm fundamentalistleri, dincileri ve ileri demokratik zübükleri göt eden hatundur. tapılasıdır. saçının teline kurban. hem güzel, hem akıllı, hem de ileri görüşlü, hem de modern türk hatunudur.
(bkz: başörtülülerin ülke içinde barınmasına karşıyım) diyen dişi.
"bir insanda olmayınca haya ile edep,neylesin ona medrese ile mektep,okusa da alim de olsa ;yine merkep, yine merkep". sözünün muhatabı olan hatundur.
hatun marijuana çekmiş gibi.
ayrıca yemekteyiz öğrenci evi'ndeki tiplemeye de çok benziyor.
görsel
görsel
ülke tv muhabirini göt ettiği iddia edilen kişidir.

ortada göt olan kimse yoktur. daha doğrusu göt edebilecek kapasiteye sahip kişiler yoktur. kadın anlatım ve örnekler(sosyal yaşam kısıtlaması hariç) bakımından son derece basit kaçmış, ya da dilediği anlatımı yapamamıştır. muhabir ise arada bir yan yatmıştır.
röportajı götünden anlayan er kişi veya dişi kişi için doğru, götüme benzeyen kız muhabiri göt etmiştir. lakin normal şartlarda alkol alınmadan izlenildiği vakit video burada evrim geçirmiş kız müsveddesinin göt olduğunu müşahade ediyoruz.
"-zaten onlar gitmesin üniversiteye falan. okumasınlar, anlamazlar" gibi bir cümle sarf ederek beğenileri kazanmış kızımızdır.
kafasındaki saçımsı göt kılına benzeyen kabartıyı göstererek 'işte bu da başörütüsü' dediği anda saçmalamanın son noktasına gelmiştir. çok eglendirdi beni izlerken beyinsiz ama sevimli şey.
en çok da çarşaflı kadından bahsederken göt etmiş hatundur:

mesela çarşaflı bir kadın ressam olabilir mi?

neden olmasın

yani bir çarşaflı kadını çizin, her yerden aynı yaneee

ama siz ressam olarak dediniz model olarak değil

tamam işte çizin çarşaflı kadını her yerden aynı yanee

beni de göt etti bi an bu kız bu dangalak haliyle.
saçın üstünde örtü de olsa, bez de olsa ya da hiç bi şey olmasa da kafanın içine bi beyin lazım. gerisini tartışmak yersiz. örtmüş, örtmemiş, sıkma baş yapmış ya da analarımızın baş örtüsü olmuş. ötekileştirip, ötekileştirdiğine tahammül edemiyosa açık,kapalı farkeder mi?

artema di mi?

evet etmez!

bu arada. kız karizma, hoş!
Göt etmiş midir bilmiyorum ama göte Göt demiş hatundur.
konuşmanın sonuna doğru gözlüğü gözünden çıkan hatundur. ayrıca o salak muhabire de iyi yapmıştır.
(bkz: sevdim laa bunu)
özellikle sanat ve spor hakkındaki görüşleri de on numara.
(bkz: hatun haklı ey ahali)
türbanlı insan resim yapamaz tespitiyle gerçekten zekasını götler önüne ay gözler önüne sermiştir. böyle zeki insanlara ihtiyacımız var.75 milyon farklı örtünme şeklinide bilmesi cabası tek tek denemiş belliki. özgürlükten bahsedip diğer ülkelerdeki tarzların ucuz bi kopyası olmak bu kız olsa gerek.
kim kimi göt etmiş birisi açıklığa kavuşturmalı. herkes farklı düşüncelere sahip ve o yönde konuşmuş. muhabirin daha kendine güveni yok. basiretsiz basiretsiz konuşuyor. hatun deseniz, kafa bi milyon. kafasını kapatsanız da fikirler değişmez vs. diyor, sonra da kapalı olanlar yaşamasın diyor. bokunu çıkartmanın farklı bir yolu da bu olsa gerek.
ülke tv muhabirini bir halt edememiş öğrencidir.

Video boyunca da 783490 kere nefes alıyor derin derin, oksijenimin sömürüldüğünü hissettim.

O değil de, ikinci kere izledim, çok merak ettim "insanlara belli etmeden nasıl baş örtülür?" diye? Harbi. Saçını bir kumaşla örteceksin ve bunu çevrendekiler anlamayacak? Yapabilirmiş kendisi bunu. hı hı, anlıyorum.

(#9755967)
türbanın üniversitelerde serbest olmasına karşı biri olarak söylüyorum buradaki kız bariz şekilde saçmalamış. demekki neymiş rasta yaptırıp, 2 kapak bong almakla siyasi söylev verilmiyormuş, demekki neymiş bir söylediğinle diğer söylediğin uyuşmak zorundaymış. sözün özü kız resmen aleni bir şekilde bir bok bildiğini sanıp, saçmalamıştır. bunların ülkede barınmasını bile istemiyorum deyip, akabinde sanat bilim cart curt muhabbetine cevirmiştir. tam tipik beyoğlu muhalifi. rasta yapmakla, esrar içmekle muhalif olunmuyormuş.
bazı başlıklara bakalım:

- bakın başı kapamanın yetmiş beş milyon çeşidi vardır. ben size biş baş kaparım, gayet güzel bi şekilde kaparım...

- neden bu başörtüleri aynı desende? neden üzerinde dünya barışı gibi bi şey yok?

- başörtülü insanların bu ülkede barınmasına karşıyım.

- dini inançlarını bu kadar belli etmesine karşıyım, biz onlara sormadan belli ediyorlar, bunlar zaten asıl terbiyesizliği (??)

- saçın beş bin çeşidi var bakın bu da türban gibi. (saç rastalı)

- bu kız nasıl resim yapsın? (türbanlı insan için)

- türbanlı insan 35 çeşit açıdan aynıdır biliyo musun?

- neden kadın kapanıyo? erkek kapansın!

bu konuşmalardan sonra göt olan tek çeşit insan vardır: bu cümlelerde zeka parıltısı görenler. türk halkının kamera gördüğünde mala bağlaması durumuna alışkınız ama bu nirvanası heralde... neyse, kendisine öğretmenlik fakültesinde başarılar dilerim. olur da kpss engelini geçerse de (o nasıl olcak lan?) öğrencilerine sabır dilerim.
okumasınlar zaten dediği an kapatacaktım dedim dur biraz daha izleyelim. sonra ben bir kapatırım kimse anlamaz falan diye sıvamaya başlayınca kapattım. o değil de -izlediğim kısım itibariyle- göt etti , amına koydu , nasıl geçirdi falan diyenleri anlamıyorum. nerde bir zeka pırıltısı var lan o sözlerde.
öyle böyle değil fena göt etmiş hatundur. muhabirin kendini ve ne hikmetse türbanlı hatunları savunduğu basit ve ezberlenmiş, hangi kapalıya sorsan aynı şeyleri saydığı cümlelere farklı bakış açısı getirmiş ve muhabiri sinirden deliye çevirmiştir. muhabir sinirden köpürmek üzereyken hanım kızımızın sükuneti de bu durumu kanıtlar nitelikteydi.
(bkz: tamlayanın tamlanan olması)
(bkz: kızın tamami ile saçmalyor olması)

gönül isterdiki daha düzgün konuşsun gerçekten sunucuyu yerin dibine soksun ama bildiğin saçmalamış..
75 milyon çeşit türban görmüş hatundur. bir de 5 bin çeşit saç görmüş, bsg çay koy lan.
asıl göt olan yazarın tabiriyle hatundur. saçma sapan cevaplar vermiştir sorulanlara. özellikle o verdiği ressam örneği beni gülme krizine sokmuştur. kız birşey biliyorum havalarında olmakla beraber çok alakasız ve komik cevaplar vermiştir.