bugün

(bkz: komünizm 101)
zam geliyor zam * ön sevişmeyle zam hazırlığı bunlar.
27 temmuzda da uzatılmazsa etrafımdaki insanlara bedava toplu taşıma şifresi neydi diye sormama sebel olacak durumdur gta misali.
Ulan ne zamandan beri ücretsiz bu hay ananı kesiyim.
Bi yandan sevindirmis bir yandan üzmüştür. Bu toplu taşımanin bedava olması en cok gezicilere yaradı. Beleşçi çapulcular devleti zarara ugratmak için her firsati degerlendiriyor, istanbul da gezilecek yer birakmadi adamlar, otobusler tiklim tiklim binemiyoruz bunlar yuzunden ama eline bi turk bayragi alip aksam demokrasi icin sokaga cik desen kabul etmez, taksime içmeye gider ayyaş.
Hastayım bir haftadır dışarı çıkmadım bundan faydalanamadım ya yazıklar olsun. Acaba otobüscü amcaya hakkımızı sonra kullanmak istediğimizi söylesek döver mi?
Hersey demokrasi uğruna!
madem ücretsiz kurtarıyor, yarı yarıya yapsanıza şu ulaşımı.
birkaç aya zam yapılacağını düşünmeme sebep olmuştur. istanbul'da bayramlarda bile yüzde elli indirim yapılıyorken bir haftadır tamamen ücretsiz olması insanı endişelendiriyor. bu zararların acısı zamla çıkacak sanki.
keşke okullar açılınca da ücretsiz olsa. alında öğrenci dediğine hele ki başka memleketlerde okuyorsa kesinlikle ücretsi olmalı sonsuza kadar.
4 kisilik su faturasi 140tl gelerek toplu tasima ucretini vermis olduk.
istanbulda bazı istasyonlarda akbil basmak gerekiyor lakin boş basıyorsunuz o nedenle kartınızı yanınızdan ayırmayın.
Maşallah ülkede demokrasi, komünizm, sosyalizm, totaliterizm, şeriat ne varsa 10 günde deneyimleyebiliyoruz.
31 temmuz pazar 23.59'a kadar uzatılmıştır zaaaaaaa.

rte mi yoksa kadir abi'mi yapıyor bu beleş işini bilmiyorum. kim yapıyorsa allah razı olsun.

yarın 4 adayı da gezmezsem en adi puştum.

edit: adalar ücretsiz değildi. gitmedim ben de.
Darbe ayağına Milleti iyice beleşe alıştırıp daha sonrasında faiziyle alıcaklar.
kadıköy-sabiha gökçen e-10 ve e-11 de ücretsizdir herhalde? diye merak ettiğim durum.

edit: sucu teyzeye sordum, evet ücretsiz dedi.
Komandante çe gueveraaaaa melih.
yeter ulan yalvarırım paralı olsun artık.. fiyatlar iki katına çıksın yeter amk...
Yine 11 Ağustos'a kadar istanbul'da ücretsiz. Ama uyanıklar artık 20:00 ile 06:00 saatleri arasında ücretsiz yapıyorlar millet gece meydanlara çıksın diye.