bugün

nedendir bilinmez ama genel bir sinir halinde olan kimselerdir.Gerekli gereksiz biz öğrencileri azarlamakla meşguldürler.
özellikle hiçbirşeyden haberi olmayanları seçmişlerdir.
dinlemez, duymaz, görmez, ilgilenmez, masa arkasındaki sandalyeyi doldursun diye koymuşlar onu oraya sanki.
piramit insaatinda kullanilan 1 tonluk tas bloklarin mesaiye kalan cinsi.
garip insanlar, hep sinirliler.
içten içe nefret beslediğimi geçen günlerde anladığım kimseler. suratlarındaki meymenetsizlik mi yoksa koca popoları mı bilemedim, beni tarifsiz bir sinire sevk ediyor.
http://www.google.com.tr/...17&ved=1t:429,r:1,s:0
istanbul arel üniversitesi'nde, bugün, öğrenciye 'sizin buraya girmeniz yasak' diyen çalışanlardır.
-hilmi burası öğrenci işleri. niye onların işlerini biz yapıyoruz..
her işim düştüğünde acaba başıma gene ne bok gelecek diye gittiğim yer.
türkiye deki tüm üniversitelerin yükü onların omuzlarındadır, parmaklarını kıpırdatmazlar bu yüzden...
en güzel taklit ettiğim memur grubu budur.
profesörlerden daha kaprisli adamlardır. yahu bir öğrenci belgesi almak için sabah başvurup öğlen tekrar gitmek gerekir mi ? öğlen yanına gidince de " şuraya iki lira bırak, öğrenci numaranı söyle1 derler 30 sn içinde de çıktıyı eline tutuştururlar.
Çalışmayan memurlar.
genelde suratsız olurlar.
burnu büyük insanlardırlar.
götü kalkıktırlar.
orospu çocuğunun %98 saf halidirler.
istanbul üniversitesi sabif'te bulunan görevlinin telefonda bildiğin benimle muhabbet etmesi sonucu ön yargılarımı paramparça eden çalışanlardır.
işe girmeden önce gülmeye neden olan kaslarını aldırıyor sanki ibneler.
ufacık çaba ile parmağınızda oynatabileceğiniz insanlardır. dünyadaki tüm insanlar gibi.

size her zaman söylüyorum. biraz aptal gibi davranın, biraz saçınızla oynayın. dediklerini anlayamıyormuş gibi yapın. benim kendi yarattığım sonuç şu: öğrenci işlerindeki genç adam bana numarasını verdi. ne zaman bir şey gerekse arıyorum, anında yapılıyor. ya bir kere ders seçmeyi unutmuşum, benim için bütün sistemi geri açtılar. istediğim sınıfın kontenjanı dolmuştu, yeni sınıf açtılar.

kolay gelsin.
öğrenci belgesi olmadan hiç bir iş yapmazlar.
işletmelerdeki insan kaynaklarının eş değer halleridir. En az onlar kadar kadar iğrençlerdir.
telefonları açmazlar.
telefonları açmazlar.