bugün

daha önce karagümrük yanıyor dizisinde oynamış şu anda ise zoraki koca dizisinde oynayan güzel oyuncu.
bir zamanlar ataköy cumhuriyet lisesi öğrencilerindendi. tamamladı mı bilmiyorum...
hakkının teslim edilmesi gereken, 1 milyon şukelalık cillop hatun.
(bkz: yılmaz özlem)
amy winehouse'un yaninda esamesi okunmayacak olan kişi.
şimdiye kadar gördüğüm en güzel kızlardan biri. allahım karşıma çıkar böylesini denilesi güzellik abidesi.*
dupduru, bembeyaz, küçücük bir kız çocuğu kadar masum ve el değmemiş bir güzellik. en yüksek dağlarda yetişen bir dağ çiçeği sanki. o na aşık olmak çok kolay.

bugün duygusal bir günümdeyim sanırım ya..ayrıca bahsettiğim kız dizideki ayşe karakteri tabiki, zira duyduğuma göre gerçek hayatta adeta bir erkek çocuğu gibi dolaşırmış etrafta. demek ki bayaa iyi oyuncuymuş kızımız, baksanıza hepimiz aşk böcüğü olup çıkıvermişiz bir anda.
lolita vari pozlar vermeye başlayan genç oyuncu. akabinde gözümden düşmüştür. *
son cektigi hic bir dizi tutmamistir.
herkesin arkadaşıdır. herkesin okulda, iş çevresinde şurda burda özlem yılmaz diye bir arkadaşı vardır. aynı şekilde birde mehmet yılmaz vardır.
uludağ sözlük magazin servisine gelen bilgiye göre beraber dizi de çektiği şarkıcı berksan ile aşk yaşayan ve evlenme hazırlığında olan güzel bayan.
itici, soğuk, sevimsiz.
güzel ama yeteneksiz bayan.
bu kadının kaşları çok iğrenç. boyamış mı ne bi de acayip bi şekli var.çok iticisin be güzelim şu kaşlarını düzelt de gel, göz zevkimizi bozma.
Televizyonda zap yaparken ''unutulmaz'' dizisinde bu kızı gördüğüm zaman sürekli ağlaması hep dikkatimi çekmiştir.. Bir kere olsun ağlamadığını görmediğim insan.
(bkz: yok hiç ortalarda)kişidir.
bir ara bana asılan bir kız vardı. o bu. tabi bu isimden türkiye de en az 1000 kişi vardır.
An itibarı ile evlenmiştir.
bana mı öyle geliyor yoksa fotoda kirli sakal mı bırakmış lan?
Cok guzel bir oyuncu cok da iyi bir oyuncudur.
Burnunu estetik ama cok tatli bir kiz lakin saclari siyah olsa cok guzel olurdu unutulmaz laz burnu rizelidir.
topuklarına öldüğümdür.

görsel
(bkz: özlem yılmaz albayrak)
oyunculuk kariyerine nokta koymuş.

https://www.hurriyet.com....=t.co&utm_medium=post
Boyu posu ve kaşları güzel olan kadın.