bugün

cesaretin var mı aşka dizisinde başrol oynayan oyuncu.
cesaretin var mı aşka adlı dizide ebru karakterini,kavak yellerindede ada adlı kanser hastası kızı canlandıran 86'lı Sabancı Üniversitesi yönetim bilimleri mezunu tatlı,hoş kız.Son günlerde eti brownie reklamlarında da görmekteyiz kendisini.
86'lı olduğuna inanılması güç bayan. *** *
alnındaki yara izine hasta, gülüşüne aşık olduğum hanım kız. ayrıca iyi oynuyor.
cornetto reklamında da oynamış oyuncuymuş. ah bi bulabilsem şu reklamı...
güzel işte beya.
Allah sahibine bağışlasın.*
bana bir günde ardı ardına 6 browni yedirebilmiş insandır kendisi. kavak yelleri adlı dizide oynamaya başlamıştır, kavak yellerini izleme sebebim olmuştur. keyifle takip ediyoruz. burdan ibrahim kendirci'ye de kıskançlıklarımı iletmek istiyorum.

edit: ayrıca kendisinin sadece isimleri farklı* sürüsüne bereket fanclubları, forumları vardır internette. hepsi bi voltran yapsalar da daha şukela bir tane açsalar daha güzel olur sanki.
insanda baktıkça bakma isteği uyandıran, müthiş güzel kadın.

Kendisine nedim abimizden bir beyit yolluyorum:

haddeden geçmiş nezâket yâl ü bâl olmuş sana
mey süzülmüş şîşeden ruhsâr-ı âl olmuş sana.
kavak yelleri dizisini suratımda salak bi tebessümle izleme sebebim*. güzel midir bilmem ama çok tatlı be sözlük!!! ayrıca sırıtkan hallerine bayılıyorum yahu. kendisine burdan sosyal içeriksiz, gayet kişisel mesajlarımı bir gün okur umuduyla yazmak isterdim, ama pas geçiyorum efendim.

ps: bi daha baktım da, iyi ki kişisel mesajlarımı yazmamışım yani, aferin bana.
yakında ''melekler korusun'' dizisiyle show tv ekranında olacak oyuncu.
10 üzerinden 7 verdiğim hatun kişisi...
an itibariyle saba tumer le bu gece programına gordugun guzel ınsan.
sempatik, çiçeği burnunda oyuncu.
güzelliğiyle fotoğrafları bile güzelleştiren kişidir. *
http://www.imagebam.com/image/c99ab723831233/
http://www.imagebam.com/image/fb045f23831237/
(bkz: kanatsız melek)
anam anam ne kadar senmpatik. doğal bir güzellik, bir çıt kırıldım. insanın içine eritip bitiriyor. melekler korusun dizisinde her an ağlayacakmış gibi bir rol sergiliyor ben ona kollarımı açarım. duygusal olarak görünüyor çok çok tatlı.

ben bu kıza dizide aşık oldum, bilmem yaşı yaşıma, boyu boyuma uyar mı? kendisi bu yazıyı okusun bana 'evet' desin. bir günlük gezi için yoluna kırmızı halı olurum...
dün yine ağlayıp ciğerimi dağlayan kız. dizide ki hocası arkadaşına aşıkmış. olsun hayat bitmedi ya bak senin için çırpınan biri var burda. araştırdım lise dönemlerinde aynı ortamlara girip çıkmışlığımız olmuş. en kısa zamanda görüşücem seninle.
hayatımda gördüğüm belki de en güzel dudaklara sahip oyuncu.. yüzü de ayrı bir güzel.. allah nasip edicekse böyle bir şey nasip etsin bana.. yoksa gerisi fasafiso..

(bkz: süphaneke dinimiz amin)
kalbi temiz çıtır rollerinin vazgeçilmezi olmaya aday 86 doğumlu oyuncu. klasik bir türk dizi klisesine kurban gidebilir. kurban gidebilir dediysem çok çeşitli rollerde görmemize daha çok var. yapımcılar bu imajı en az 5 sene daha kullanır ve biz de nasıl oyuncu olduğu hakkında çok yorumda bulunamayız. ayrıca o burun estetik. *
eti browni reklamiyla seyirciyi seyirciden alan kişidir.
güzeldir, terbiyelidir. yine geçengün beraber konusuyoruz neyse şimdi sırasi değil.
son oynadiği diziyle simasi uyuşan güzel kızdır. *
ağır çekimde browni pakedini açıp da birden ağız burun browni'ye dalışıyla beni benden alan insan. bu ne şirinlik, ne masumiyet. yirim vallahi*.
melekler korusun'da ipek rolünü oynayan, inanılmaz şirin hanım kızımız.
kavak yelleri dizisine deniz oğlan'ın bir anda vurulduğu "hasta kız" ada karakteriyle rüzgar gibi giren ve diziye getirdiği gazla benim gibi kavak yelleri izlemeyi bırakmış olanları bile tekrar geri döndüren yaşıtım oyuncudur. bu diziden alınan cesaretle olsa gerek melekler korusun'da bu defa ipek karakteriyle çıkartılmıştır ekrana. ancak buradaki karakterle kavak yelleri'ndeki ada'nın alakası yoktur. ben şahsen ada'ya aşık olmuştum izlerken ama ipek'ten sıtkım sıyrıldı desem yeridir.

özge eğer bu girdiyi okuyorsan ve senin için önemliyse yazdıklarım, senaryoya dikkat et, çünkü iyi yazılmış bir rol seni türkiye'nin en iyi drama oyuncusu yapabilir, ancak melekler korusun ipek tarzı bir rolle sende gelecek göremiyorum.
güldüğü zaman ister istemez insanın içini bi hoş eden güzel hatun.
alnındaki çizikle kedi miyavlar gibi konuşan dizi oyuncusu. ama güzeldir, ailecek izliyoruz.