bugün

küfür yemek istiyen atabilir iyi söverim.
Oksijenli solunum yapabilen tüm hanımefendi bayanları bekliyorum.
Benim de dahil olduğum yazar grubu. Gizliliğe önem veren yazarlar mesaj atabilir.
bu saatte pek isteyen olmaz genelde ama benimdir efendim.anlatacaklarim vardir dedigim sevdigim basliktir.
ya bi yesillendiriverin dedigimdir.cevapsiz kalmaz swh.
(bkz: he olabilir)
kızçeler gelirse neden olmasın.
(bkz: kızçe)
geçen yine namık abiye ^ abi bana mesaj atsana diyorum^ sonra namık abi sirozdan öldü tabi . iyi geceler kardelenlerimasdfsd
(bkz: sazan avı) rastgele *
şu an itibariyle evet. cuma gecesi dizilerini bitirdim demlendim bekliyorum.
Hoffff.
bugün yazar olmam sebebiyle atacağınız mesajlar tamamen ücretsizdir.
as soon as possible bekliyorum. *
muhabbeti sağlam olsun yeter diyen, sohbete ya da kafa dağıtmaya ihtiyacı olan yazar isteğidir.
neden olmasın? hatta olsun olsun.

yalnız olan yazarlardır.
sadece tek birinden almak istiyorum Çaresiz bekliyorum ama atmayacak biliyorum.
bilgisayar muhendisi olmaya 1 kala bir gencle sohbet etmek istersen bas la mesaja cekinme:)))
farkında mısınız şu an fingirdeşiyorsunuz!

sözlükte kızlı erkekli mesajlaşmayı yasaklatacam az kaldı.
(bkz: denedim yüzde yüz çalışıyor)
(bkz: kesin bilgi yayalım)
Bunlar hep ak parti döneminde gerçekleşmiştir.
Konuşkan insanlar var mı, istediğiniz her turlu insan olabilirim, çok yönlü olduğumu düşünüyorum, entelektüel biri de olabilirim, boş konuşan bi adam da sen nasıl istersen hadi eyvallah
özel derken ? özel olan ne var ki ortada yazacağımız her satır kelime yalandan başka bir şey değil göz gözü görmedikten sonra söylenenler ister istemez güven verici değildir.
genelde her gece buraya yazıyorum. profil resmini görüp yürümeye çalışan arkadaşlar oluyor, belirteyim kız değilim lan. sonra naber sorusuna iyilik topraaam diye cevap verince ikinci mesaj gelmiyor, kalbimi kırıyorsunuz.
yazıyım mı; yazmayım mı diye düşünürken , cevap vermek zorunda olduğun bir bohem boşluk.
(bkz: isteyenin bir yüzü vermeyenin iki yüzü kara)