bugün

son model kola reklamıdır. birbirine zıt iki karakter olan sıla ve özcan deniz reklamda işlenen hint temasına cuk diye oturmuş görünüyor. bestelenen reklam müziği ise akılda kalıcı. görünen o ki coca cola her zamanki gibi dünyanın en zararlı içeceğini satmak için reklamlara milyon dolarlar harcamaya devam ediyor. kısaca emek harcanmış hoşta olmuş yazın geldiğini sıcakların başlayacağını haber eden tematik ve eğlenceli reklam filmi.

birazcık uzun;

https://www.youtube.com/watch?v=YzF550h9W5k
özcan denize nedense, pek yakıştıramadığım reklamdır. 20 li yaşlardaki bebeler gibi hareketler falan dizilerde filmlerde o kadar ağır abiyi oynayan adama pek gitmemiş gibi geldi bana. sanki gençliğini hatırlamış. sılaya laf yok.
(bkz: Sıla) ve (bkz: Özcan Deniz)'in oynadığı Coca Cola Reklamında Çalan Şarkının Orjinali ''Why This Kolaveri'' merak edenler için video adresi > http://www.youtube.com/watch?v=YR12Z8f1Dh8
kola içmeme sebebim özcan deniz olabilir.

sıla ile durumu düzeltmeye çalışsalarda artık ben koladan nefret ediyorum.
Özcan deniz film çekmiş gibi.
Coca colanın ülkemize özel salakça reklamları devam ediyor yeter lan artık bu nasıl saçma reklamdır.
Reklamın ayrı bir havası olmuş, gerek sözler gerek müzik. Sıla'ya açık renk saç da çok yakışmış. * müzikte hipnoz edici bir tını var şarkı bitiminde kendimi buzdolabının önünde dans ederken buldum ama coca Cola yok maalesef:(
Reklamı ilk açtığımda yanımda arkadaşlarım var Özcan deniz'le dalga geçiyorum. Bu ne geç ergenlik muzdaribi herif diyorum yönetmeni de kesin kendisidir diyorum ki sıla giriyor. Girme sıla etme sıla. Sonra bozulduğumu anlayan ve sıla sevdamı bilen arkadaşlarım acıyarak bakıyor. Son.
Berbattır ve ibretliktir.

Mahsun ve alişan eksik sadece. Coca Cola affedersin poka sarmış.
türk reklam klasiklerinden birine imza atmıştır. hit olmuş bir parcayı reklam ürününe uyarlamak kadar yaratıcılıktan uzak daha ne tür bir reklam cekilebilir onun ispatıdır.
yapma ya bu şarkı kolaveri di değil mi.

buyrun efendim şarkının orjini buradadır.

https://www.youtube.com/watch?v=YR12Z8f1Dh8

0 özgünlük.
tam da elimde bir bardak dolusu pepsi varken karşıma çıkan reklamdır.
bardağa bir bakış atıp öpücük kondurduktan sonra zevkle içmeye devam ettim.
teşekkürler özcan deniz.
why this kolaveri şarkısından ne istediniz lan dediğim reklam çok severdim o şarkıyı piç etmişler

https://www.youtube.com/watch?v=yr12z8f1dh8 +uludağ sözlük video ya eklensin

edit: birde flimden sahneyi almışlar aynısını yapmışlar ya lan. bu hint flimleri müzikleri olmasa bizim flim ve müzik piyasası çökecek anasını atayım bir çok yeni çıkan türk filmleri hep hint filmlerinden aşırmadır
italyanca perfecto yani mükemmel.
Sıla...

Adına şarkılar , şiirler yazılacak kadın.

Özcan deniz ile beraber reklamda oynatan zihniyeti kesinlikle yadırgıyorum.
Ulan başka adam mı yok sıla ya o dingili uygun görmüşler.

Aklını sikeyim ben onların çok ayıp etmişler.
Sıla'yı gozumden dusuren reklam. amk liseli kiz gibi kivirtip salak salak kola icmek nedir ya? Sen degil miydin "koy saki icicez" diyen? Kola mi icicen amk?

herkesin popisi kendine ama bu sefer olmadi sila.

Ozcan deniz'in hareketlerine zaten ayrica ayar oldum ama sila kadar siklemiyodum zaten bunu. O yuzden soz etmeye gerek yok.
teşekkürler coca cola company. sayenizde uzun zamandır bırakmaya çalıştığım kolayı bugün bırakıyorum.
beğenmediğim reklamdır, gereğinden fazla uzun ayrıca. ah be sıla'cım oldu mu şimdi bu reklam sana? gerçi sen yine çok tatlısın, sana gitmiş de; o özcan adamına ne demeli? "ıığaaç bir koka kola" ne be kardeşim? ilkokulda dayak yiye yiye dayak arsızı olmuş, hareketli ilkokul çocukları gibi hareketler falan. kör olaydım da bunu görmeyeydim.
görsel
Berbat bi reklam. Hiç beğenmedim..
iki kekonun batılı dans ve kostümlerine rağmen arabesk olan reklamı. Gerçekten izlerken utandım. Sıla her zamanki gibi iğrenç.
3 mooun filminde çalan "why this kolaveri di." sarkisini hatirlatir.
kelimenin tam anlamıyla iğrenç!
bollywood filmlerindeki bitmeyen dans sahnelerini hatırlatmış reklamdır.
Sıla bu kadar güzel bir kadın mıymış, bu kadar güzel dans ediyor muymuş dediğim kliptir.
Özcan deniz orada olmamış tabi daha genç erkek popçulardan biri daha iyi olurmuş.
Ama geneli efsane reklam.