bugün

uzun bir zamandır kpss tercihlerinin yapılması için süre vermiş olan ösym'nin bu uzun süre zarfında dogru durust hiç işlemeyen dandik aracı.
kpss tercihlerinin sona ermesine 48 saatten az süre kalmış hala daha sistem too busy diyor. osym'yi arıyorsun telefonu mesgule almışlar.valla bildiğim tüm kötü kelimeleri kullanmama sebep olmaktan başka bir işe yaramadı şu ana kadar.
ais olarak da bilinir. lakin kritik anlarda bir halta yaramadığından kısaltmanın başka türlü açılımı da yapılabilir.
insanları fıtık eden bozuk sistem.
an itibariyle çalışmayıp bünyeyi delirten site.. eğer yarın sabah da çalışmazsa kpss 2011e el sallayacaktır sınav giriş belgesini yazdırmayı son dakikaya bırakan mal arkadaşlar.*
an itibari ile server hatası verip tercih yapmama engel olan site.
--spoiler--
the server was unable to process the request due to an internal error. for more information about the error, either turn on includeexceptiondetailinfaults (either from servicebehaviorattribute or from the configuration behavior) on the server in order to send the exception information back to the client, or turn on tracing as per the microsoft .net framework 3.0 sdk documentation and inspect the server trace logs.
--spoiler--
her devlet kurumunun e-işlem sayfası gibi sikik çalışandır. hangi bankanın internet şubesinin yavaş çalıştığını gördünüz lan?
ne zaman kullanıma hazır olacaksa insan bilgilendirilir falan, habire gir çık sınavlardan önce, ön eleme sabır testi mi bu acaba.
doğru olan şifreyi yalancı çıkaran siktiri boktan bir sistemdir.
şu an için ulaşılamayandır, pü amına koyayım.

tam da karar verememekten kafayı yediğim şu günlerde " lan s.kerim ne olursa olsun paldır küldür yazıp çıkıcam" diye gaza gelip yüklendim birden ama giremedim sözlük.
Tercıh gunlerınde sona yaklasılmasıyla ulasılması zor olan sıstemdır. Bazen dogru yazdıgınız sıfreyı bıle kabul etmez. Ayrıca tercıh yaptıktan sonra bı suru onay ısteyen, bu surede acaba vaz mı gecsem tercıhlerımden, sıra mı degıstırsem, acaba baska sey mı yazsaydım dıye dusundurmekten de gerı kalmaz.
şu an sadece ben mi giremiyorum yoksa kimse giremiyor mu? diye merak ettiğim sistemdir.
hala ulaşılamayan sistemdir.
saat 5'te ulaşılacak sistemdir.
bu saatte değil, saatlerdir ulaşılamayan sistemdir.
yalan olur en çok gerektiği zamanlar.
yıl 2012 olmuş hala bir siteyi düzgün koyamayanların işi.
arkadaş anlamıyorum ben bunu. bak yukarda tee 2009 dan kalma entry var şimdi 2012 hala aynı sorun. pazar günü ziraat bankası sınavından döndüm. düm yazıya döktüm bugünde siteye yazdırıp çıkayım diyorum ama ne fayda site açılmıyor.

bravo lan.
yaptığı sınavdan sonra sınav hakkında düşünceleriniz için anket yapan site. hepsine zor dedim sınava giren herkes zor derse kolaylaştırırlar belki.
evet sistem açılmıyor.
herhangi bir sınavın sonucuçları yükleniyor olabilir.