bugün

hayırlı uğurlu olsun sonuçlarıdır. kazananları tebrik ederim. kazanamayanlar ise, canınız sağolsun.

taşaklı bir üniversitede kimya okuyacak bahtsız arkadaşlar bana ulaşabilirler.

ayrıca, üniversiteye yeni başlayacaklara tavsiyeler/#20649403 *
varsa namık kemale pamukkaleye yolu düşen pmye gelsin. saçma sapan şehirlerde saçma sapan bölümler okumaktansa okumayın kayıt bile olmayın. 4 yılınız çöp olmasın diplomalı işsiz olmayın. o 4 yılda gidin meslek öğrenin geç olmadan.
vay üniversiteli kardeşlerim hayırlı olsun dediğimdir.
yeğenim ktü harita müh . kazanmış
biri yıldız mimarlık almış .
burada hiç balıkesir görmediğime sevindiğim sonuçlardır.

gelmeyin. gelirseniz haber verin bi şeyler ayarlarız.
konya selçuk üniversitesi edebiyat fakültesi.
Oradan kimse yok mu sorunsalı.
Pek cok kisi icin yeni bir hayatin veya en azindan yeni bir donemin sembolu olan sonuclardir. Istanbul universitesi'ni kazananlara ama ozellikle taze hayeflilere yardimci olmaya calisirim.
fsmvü kazananların bana ulaşabileceğini gösteren sonuçlar.
yol kenarlarına yapılan özel üniversiteleri kazanan olmadı mı yahu bu kadar mı çalıştınız.
Ne çok liseli sabi sübyan varmış la sözlükte. Hayırlı olsun gençler.
Çukurova mimarlik in geldiği sonuç.

Çukurova nedir aq ya bari ankara olaydi.
inönü Üniversite'sini kazanan arkadaşlara yardımcı olunur
Şahsım adına erciyes diş hekimliği ile sonuclanmıstır. Herkese hayırlı olsun.
istanbul Üniversitesi ibf hakkında bilgi almak istediğim üniversite .
Mehmet Akif Ersoy Uni
Hemsir-elik *
Taban puanlarının en erken tarihte ne zaman ve nereden öğrenilebileceğini çok merak ettiğim sınavdır efendim, yardımcı olabilecek insanlara şimdiden teşekkürlerimi iletiyorum.
gazilileri görmek isterim , b.k vardı burayı seçtiniz asosyal bir üniversite sizi bekliyor.
sivas cumhuriyat üniversitesi hakkında bilgisi olan varsa bi mesaj atsın hayrına.
iki sene önce bende aynı heyecanı yaşıyordum. yaşlanmışız be.
mustafa kemal üni. diş hekimliği hakkında bilgi sahibi olan yok sanırım.
Hogwarts üniversitesi cadılık ve büyücülük meslek yüksek okulu ikinci öğretim kazandığım sonuçlardır.
yine, üniversiteli işsizler ordusunun sayısını arttıracak sonuçlardır. kazanan herkese tebrikler, ancak ben o tercih kılavuzunda öyle üniversiteler ve bölümler gördüm ki, yanlarında parantez içinde gören gözlere; "mezun olunca, işsizlik garanti" yazıyordu. gerçekçi olalım ve kabul edelim; her ile üniversite açmakla, o üniversiteleri, ne olduğu belli bile olmayan, ne olduğu belli bile olsa, eğitim kalitesi açısından büyük üniversiteler ile rekabet edemeyecek bölümler ile doldurmak = okuyan ve üniversite mezunu işsiz sayısını arttırmak! buradan üniversiteyi kazanan gençlerimizi gücendirmek istemem, nitekim sevgili kardeşim de aynı durumda. ancak 18 yaşına geldiyseniz, hayatın acı gerçeklerini de görmezden gelemezsiniz.

şuan fark ettim de, sanırım bunları sevgili sözlük yazarları nezdinde, kardeşime söylüyorum asıl; inşallah yolun açık olur. ancak şu bir gerçek ki, mezun olunca iş bulabilmek için, kendini diğer yüzlerce rakibinden ayırabilmek için mutlaka okurken fark yaratacak bir şeyler yapmalısın. bundan kastettiğim okul derslerinin muhteşem olması değil. çünkü şimdiye kadar kimsenin eleman alırken, not ortalamasına baktığını görmedim. kendini nasıl geliştirdiğine, kendini mesleğe hazır etmek için neler yaptığına vs. bakıyorlar.

kazanan herkese tebrikler, umarım siz mezun olana kadar ülkemiz daha yaşanabilir, para kazanılanabilir, emeğin karşılığını veren bir yer olur...
burdur varsa ilgilenirim.
istanbul üniversitesi tarih bölümü.
Kimse fırat üniversitesini kazanmamış galiba.