bugün

Benim için "Dünya, üç beş güzel insanın yüzü suyu hürmetine dönüyor." cümlesindeki üç beş güzel insandır.
Arabanın bagajında seyahate çıkaran insan kadar koca yürekli değillerdir.
Belediyelerin çöp kutularını az koymasından dolayı kaynaklanıyor . bakkaldan aldığım su şişesini okula kadar 20 dakika elimde taşıyorum.
bezen cebinize attıklarınızı unutup sonradan başka bir tane daha atmaya çalıştığınızda dolu çöp kocasına atıyormuş gibi olduğunuzda çöp biriktiriyormuş gibi hissettirir. lan hepimiz madem çöpleri taşıyoruz kim atıyor sokaklara çöpleri? ben de insanlarda az bulunan özelliklerimden biri sanıyordum amk meğerse herkes böyleymiş.*
Benimdir. Genelde de uygularım.
Tasimayipa ne yapiyorsunuz amk.

Yere cop atan katiksiz orospu cocugudur. Annesini sevmiyordur...

Olagani yapan insandir.
bi de anne tarafından zorla ele tutusturulan çöpü unutup çarşıya kadar gitmek var, evet onu ben yaptim.
Benim bu insan. çantamın içine atarım sonra unuturum orada küflenir, yine de yere atmam,atanında gözünün içine içine bakar utandırırım.
benim çok da önemli değil adım başı o estetik kaygılardan nasibini alamamış çöp bidonlarından ne kadar az okadar iyi bazı çöplere çöp atamıyorum o derece iğrenç belki bir gün memlekette iyi şeyler olması dileğiyle.
Duyarlıdır bilinçsiz değildir sokakları çevreyi çöplük olarak görmez çocukları ve gelecek nesilleri düşünen insandır.
Sevin onları.
Çöpçülerin ekmeği ile oynayan duyarsız insan davranışı.
Napsın götüne mi soksun?
dan zarar gelmez.
istiklal caddesinde bile karizmayı sarsması uğruna çöp kutusu bulana kadar çöpü elimde taşırım.bir yerin ne kadar kültürlü olduğunu çevre temizliğinden anlayabilirsin.
Arabanin ceplikleri, pantolon arka cepleri, montun ceplerinden hep bir seyler cikar.

Bu sorunu en cok antalya'da yasamistim. Sokakta yururken cop kutusu bulmak gercekten imkansizdi 4-5 yil once.

Su an nasildir bilemem.
Kul hakkını gözeten insanlardır.
insan olmanın hakkını verenlerdir.

arabadaysam çöp arabada kalır çıkarken çantama alır çöpe atarım, dışarıda yaya halindeysem çantamda durur gördüğüm ilk çöpe atarım.
bunlar hep yere tükürmeyenle aynı adamlardır bu arada. bastığı toprağın kıymetini bilirler. helal olsun onlara.
sen cop atmazsan ben cop atmazsam biz cop atmazsak copculer nasil is bulacak? nasil is yaratilir nasil ihtiyac dogurulur haberiniz yok, burada ilkokul 2 den kalma iyi niyetlerle yaziyorsunuz.

bu sefer copcunun isi azalsa "bu kadar vergi veriyoruz niye calismiyor bu memurlar" diye zirlanmaya basliyorsunuz. bi dediginiz bi dediginizi tutsun be.
Güzel insanlardır. Karakterleri ve empati yetenekleri gelişmiştir.
Sanki elimde canlı bomba taşıyormuşum gibi bakıyorlar.
Duyar kasmıyorum ama benden sonraki nesiller için temiz bir dünya bırakmak istiyorum.
o çöpün çöp kutusunda olmasının yerde olmasından daha yeğ olduğuna inanan insan gibi insandır.
çöpü elimde taşırım. fakat sigara izmaritlerini fırlatmayı çok severim.
Adabı el vermez. iyi niyetli insandır.
her insanın yapması gerekeni yapan kişidir. normal olan zaten çöp bulana kadar onu başka bir yere atmamaktır.