bugün

bir ülke bir şehrin ismini neden çorum koyar ya?
şaka bi yana anadolunun yükselen yıldızıdır. çoruma tayin mi istesem ya.
görsel
görsel

iskilip kaya mezarları. Bütün Anadolu da buna benzer yapılar görmek çok normaldir.
görsel

Hattuşaş aslanlı kapı.
kızları süt gibidir.
Kızları harbiden bembeyazdır. Anadoluda istisna olabilir bu kadar beyazlık.
görsel
Leblebinin Las Vegas'ıdır.
Ayrıca gerçekten kızları güzeldir.
bi kisminin cagdas yasayip diger kisminin yobaz yasadigi memleket.
Dünyanın tam merkezi. inanmayan ölçebilir.
Tüm Dişi bireyler Çorumlu mu şimdi. Hadi Gargamel falan tamam. Ya Ceyda sen ?
Nabıyonuz lan manyaklar bu saatte burada.
saat kulesinin dibinde depiklemek lazım sizi.
görsel
Gobeeeel gobeeeel gobeeeel diye ortalıkta bir sürü Tazmanya canavarı kılıklı herifin gezdiği memleket.
Leblebisiyle biliniyor ancak haritada nerde onuda bilmiyorum.
görmemiş kıro tipli insanların cirit attığı anadolu şehri. akp her seçim birinci olur.
Haritada bile zor bulacağım bir köy.
aşırı güzel kızların olduğu memleket türbanlilar hariç. bunun dışında çok küçük bir il gezecek yer yok. 1 hafta kalsanız herkesi tanırsınız.
Dünyanın merkezi olan şehir. Evet.
Çocukken bizim okulda bizim mahallede çokça çorumlu bulunduğundan çorumlulara hep laf söylenir, kötü gözle bakılırdı.

Kütüğü çankırıya kayıtlı bir kimse olarak, çankırı çorum yozgat konya kayseri diye devam eden çomarland'dan hoşlanmıyorum.
Genel olarak eğitim düzeyi düşük bir şehirdir, sünnisi alevisi dahil..
görsel
Karadeniz bölgesine dahil edilmesine rağmen her şeyiyle içanadoluya ait olan bir şehir.
alevi olarak kendini adlandıran güruhun fazlalığı vardır. sosyolojik bakımdan incelendiğinde insanlarının genelde mutlu ve dingin insanlar olduğu kanısına varılsa da son derece asabilerdir. çünkü ortada geçmişin kof külleri, katliamlar ve kıyımlar vardır.
Karadeniz bölgesine dahil edilmesine rağmen bir çok şeyi iç anadoluya aittir. iklimi ve bitki örtüsü değil ama. iç anadoludaki hemen her şehir çöl. Çorum özellikle kuzeyine doğru yemyeşil. Ayrıca evet galiba samsun hariç diğer tüm karadeniz şehirlerinden büyük. Trabzondan büyük mü bilemiyorum ama kesinlikle kafa kafaya yarışır. Evet. Teşekkürler.
hititlerin beşiği, anadolu'ya göçen oğuz türklerinin ekseriyetle konaklama yeri.
gereksiz şehirdir. Milliyetçilikten falan bahsederler ama eşşeğe tecavüz ederler, böyle bir yerdir işte.

Yaşanmaz.