bugün

Şakirt darbesinden.

Edit: (bkz: darbeci şakirt kahraman çomara karşı)
Ayrıştırma ve tahrik başlığı.
Orada herkes vardı.
(bkz: kahraman çomar)
Aptal, ama çok aptal yazar beyanı.
O çomarlar olmasa zaten bu fetoşcular o üst düzey askeri rütbelerde olamıycaklardı. Nasıl her seferinde magdur olabiliyosunuz hayret
(bkz: bravo comar) (bkz: kos getir oglum) efendisini dinledi ne yaptiginin farkinda mi acaba?
Çomar kadronun objektif sorgulayıp düşünemediğinin kanıtı olan başlıktır.
Yok canım biz diyecektin herhalde siz deyince alınıyor güceniyorum üstünüze afiyet. .
yav he he, fetoş denen dingilin zaten aklı ne ki darbe yapacak ve bide başarıya ulaşacak?

dinden beyni yanmış tipik müslüman sonuçta.
sıçtığını temizledi desek mi ? dedirtir.
"kendi eseri olan pisliği temizledi" desek daha doğru olur.

(bkz: yolun ortasına sıçıp birlikte temizleyelim demek)

(bkz: av köpeği diye tilki alıp tilki avına çıkmak)

(bkz: oy verdiğini kurtarmak zorunda kalmak)
daha çok tayyip in koltuğunu kurtarıp niyazi oldu desek sanki daha doğru.
doğru (!), asker-polis yetmiyordu çünkü.

darbe karşıtıyım tabii ki de.
çomar siker affetmez. zoruna gidenin nerelerine gitsin bilemedim.
o gece sırf çomarlar mı sokaktaydı delikanlı? çomar çomar konusmayın.
darbeyi önlediğine kalpten inanan saf insan söylemi.

etkiniz olmadı diyemem ama o tanklara o tüfeklere sivil insan gücü dayanamaz. darbenin başarısız olmasının asıl sebebi fetocuların kabiliyetsiz olmasıdır.
hangi darbe? diye kendimi sormaktan alıkoyamadığım cümledir.
Evet halk kalkismanin onundeki en buyuk engellerden biridir dogru. Ama hatirlatirim bu kalkisma ordunun degil, bir kesim oruspucocugunun dis guclerden aldigi yardimla yaptigi tamamen ordunun itibarini yerin dibine sokmak icin yapilan bir hadise. Tanklarin arabalari ezdigi, cuntacilarin halka ates actigi goruntulerle provakasyon yapan medya kuruluslari da bu dis guclere hizmet etmis oluyor. Anlamiyorum amaciniz nedir bu kadar saf olmanizin nedeni ne? Bukadar sikik bir olayi atlattigimiza sukredip orduyu hizla itibarlastirip, guclendirmek gerekirken kendi ordunuzu halkiniza kotu gostermeye devam ediyorsunuz. Yazik cidden yazik.
Aynı halkın sayın CB, CNN Türk ekranından sokağa çıkın demesini beklemesi de ayrı bir ironidir. Ayrıca darbe girişimi esnasında Sn. Erdoğan'ın konuşmasından önce sokağa çıkanların tümü ekmek stoklamak, araçlarının deposunu fullemek ve benzerlerinin derdindeydiler.

Hepsini geçtim doğan medyaya yıllarca saldırdınız ancak Sn. Erdoğan'a ulaşmak a haberdeki dangozların değil CNN Türk muhabirinin aklına geldi...

Velhasıl kelam bu adi kalkışmada hayatını kaybedenlere rahmet geri de kalanlarına sabırlar diliyorum. Sizin gibi birleşelim deyip orada burada direnişi siyasi anlamda kendine yontmaya çalışanlara da lanet olsun!

Hiçbir zaman samimi olamadığınız için yine itici oldunuz. Meydanları fotoğraf çekip iş ilanlarında CVlerinize eklemek için doldurdunuz. Günlerdir bedava çiğ köfte-ayran vs. ziftleniyorsunuz. Şehirlerin trafiği de ayrı bir çileye döndü. Her yandan tanklara karşı duran şahincilerin yanlama gürültüleri geliyor.

Ve en önemlisi doğudan her geçen gün şehit haberleri gelmeye devam ediyor. Hiç mi içiniz yanmıyor vatan evlatları her gün kürt terörizminin kurbanı oluyor.

Fetöye karşı yürütülen operasyonlar ise tam bir fiyasko... Neymiş efendim nur cemaati birçok kola ayrılıyormuş sadece fethullahçılar alınacakmış! Bre şerefsizler bu adamların hepsi bir araya gelip en kilit noktaları istila etmediler mi? Yok yazıcılar koluymuş da yok bilmem ne!

Samimi değilsiniz!
insan ortağına böyle mi yapar ey çomar. iyi olduğunuz günler hiç mi gelmedi la aklınıza? insan üzülür bee. şiddetli geçimsizlik yüzünden boşananlar gibi oldunuz. yazık yaa size. sam samcayla kumpas mı kurmuşl sizin eski ortak? yoksa kumpas kurmuş gibi yapıp da danışıklı dövüşle atatürk türkiyesini mi baltaladınız? çünkü olan bizim onurumuz, namusumuz silahlı kuvvetlerimize oldu.
ülke ortadoğu bataklığına sürünüyor sen hala aklını kullanmaktan acizsin. hayattan soğuma sebebisiniz olm.
keşke ölseniz.
Barikatçı olayı bitirmiş, konu kilit.
Biraz mantığa davet ettiğim yazar beyanı. Halkın sokağa çıkması bilançonun büyüklüğünü önledi belki evet ama. Bu adamlar zaten daha fazla insan katletmek istese bunu yaparlardı. Tanklarla milletin üstünden geçen adam "aaa sokağa çıkmışlar geri çekileyim" mi der. Ayrıca senelerdir hasret kaldık hocam diyerek adamı ülkemize davet edenler ne çabuk unuttular o günleri de şimdi düşmanı oldular. Temizlik yapılacaksa önce akp işe kendi içerisinden başlamalı. Bakanlarından falan...
darbeye kalkışanları tepemize kim çıkardı peki?
sağ ol çomar kardeş. tankın önüne yatmasaydın bugün belki entry girip sana çomar diyemezdim. büyüksün.
görsel
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar