bugün

sıradan bir yalnızlıktan çok farklıdır. bildiğin yalnızlıktan delirmeye ramak kalması gibi bi' $ey amına koyim.
cok cok cok cok yalniz olmaktan bir nebze iyidir.
yazıktır. günahtır. yalnız bırakanlar utansındır.
yalnızım psikolojisine girmeye çalışmaktır.. hiç bir insan yalnız değildir esasında..
(bkz: çerkezköy de bir başına kalmak)
çok çok çok ruhunun çürümesidir.
çok çok çok kalabalık olmakla aynıdır kendini bulamazsın.
her insan yalnız doğar, yalnız büyür, yalnız yaşlanır ve yalnız ölür aslında.
yalnızlık zordur bilirim ama onun adı yalnızlık değildir, hep çevrende olan seni seven insanları görememektir.

ramis dayıya bağladım.
(bkz: sözlükten mesaj bekleyen insanın yalnızlığı)
çok yalnız olmanın 3 katıdır.
Ergenlikte hissedilen durumdur. Ergen etrafındaki insanları görmezden gelir ve insanların kendisini anlamadığını düşünerek yalnızlığa hapsolmaya başlar. Bu hissiyat ergenlik sivilceleri ile birlikte yok olur.
O kadar da kötü bir durum değildir. En fazla bir iki gün uykularınızı kaçırır. Zira her insan yalnızdır. Sadece bir süreliğine birileri, birilerine refakat eder. Kendini kişilere çok kaptıran insan, bu durumdan daha zararlı çıkar. yalnız olduğunun bilincinde olan bir insanı kimse yıkamaz.
beni tanıdılar siz kaçın !
az az az sabır edince geçer. *
insanın kendine mektup yazması ve dönüp dönüp onu okuması.
Özdemir Asaf.
Durmaksızın hayal kurmak ile eşdeğer olan , hiçte hoş olmayan durumdur.
buradan zall beye sesleniyorum. Eğer bir gün yalnızlığı bitirecek bir program yazarsan, bana da kızıl bulursun de mi lan?
(bkz: aa beni anlatıyo)
ayak baş parmağına "kimlik" bilgileri yazılmış "morgdaki" cesettir.
(bkz: nescafe bile 3 ü bi arada ben ise tek başımayım) * * *
Aslında hepimizın olduğu ama hiçbirimizin farkında olmadığı eylem. Bazıları her an hisseder bunu o ayrı...
tahminen; mezun olduktan sonra ailenin yanına geri dönmek, ideallerini gerçekleştirmek için uzun zaman beklemek, beş parasız olmak ve yıllar sonra döndüğün o kahrolasıca şehirde hiç arkadaşının olmaması durumudur. *
bunalıma girmeden önceki andır. kişinin sıkıntılarını ya da sevincini paylaşacak birilerini bulamaması, onu felakete sürükler. yalnızlık allah'a mahsustur.
insan bazen böylesini ister bazense Niye bu kadar yalnızım der .