bugün

çok büyük sorundur. kıçınızda pantolon durmaz, gömlekler hep bol gelir, ceketler emanet gibi durur. kilo almak bizim de hakkımız aloooo
Boza içerek dertten kurtulunabilir. Sivi ekmek bozaya yuklenin.
21 sene cektim bu durumu
son 4 senedir ise 50 52 arasinda mis gibi degismeden kalmayi basardim.
cok zorlu bi surec ama kesinlikle ise yariyor.
imkansız..
inanın ki hiç iyi bir şey değil.iki arkadaşım bu dertten muzdarip.Kilo almak için gitmedikleri doktor, kullanmadıkları ilaç, almadıkları vitamin kalmadı. Çok zor kilo alıyorlar.Komik geliyor belki yazdıklarımın arkadaşlarımla tanışmadan önce 'kilo alamıyorum yiyorum yiyorum almıyorum' diyenlere bok ye demek gelirdi içimden ama tanıdıktan sonra bunun ciddi bir durum olduğunu idrak ettim. (bkz: evlerden ırak)
Gerçekten insanın moralini bozar. Hiçbir kiyafet bulamazsiniz kendinize göre çuval gibi bol gelir kıyafetler. Sürekli hasta olursunuz vb. Bir sürü dert vardır.
Kas dokusundan mütevellit bu kesin erkek biridir. Bayanların tam istediği şey budur aslında yiyim de kilo almayayım. Ah nerede o hanımlar... Kilo vermek kolay değil yine bayan cinsi için irade lazım egzersiz lazım vs. Halbuki erkeklerin öyle mi? Kilo alsalar da sporla alınınca direkt kas olur o gayet de iyi durabilir. Ama kadınlar ise o hallerinin üstüne spor yapmaya görsünler zaten biraz iriyse halterci kapı gibi abla olur hepsi. Kadınlar bahtsız işte naparsın...
Troit rahatsızlıklarını akla getirir.
(bkz: ben)

Vücut tipi ektomorfi ya da ekto-mezo olan insanların başına gelendir. Tavsiyem vücut çalışın ve sağlıklı beslenin, illaki kilo alırsınız. Kendimden biliyorum.
189 boy olup 75 kilo olunca sıska gözükmenize neden olan olay. 82'ydim ramazanda 7 kilo verdim.
aşırı stressten kaynaklanabilmektedir ama hemen stress deyip de bir kenara atmak yanlış. öncelikle daha başka belirtiler varmı onu kişi kendi gözlemlemeli ve bulduğu belirtileri doktoruna anlatmalı. sonrasında sebep bulunup ortadan kaldırılmaya çalışılmalıdır.
metabolizması hızlı çalışan kişilerde görülür benim gibi. o kadar yeyip bir türlü kilo alamadım hala hayret ediyorum.
(#24550396) ektomorf yapıya yapıya sahip biri olabilir bu kişi.
özenilesi bir durum değil midir diye sormak gerekir
Hic de ozenilecek bir durum degildir.
Çok kötü bir durumdur.
kıllısını arıyorsun diye tabir edilen olayın bir benzeridir.
"çırpı gibi" kavramını ortaya çıkaran metabolik durumdur.
acayip iğrenç bir durumdur.
yine iştahsızlık dönemlerimdeyim 1 haftada 5 kilo birden verdim, ölmekten korkuyorum.
zor bir durum. siz hiç kilo alacağım diye bütün gün ağzınızın boş durmadığını ve sürekli bir şeyler yediğiniz için çenenizin yorulduğunu bilir misiniz? *
(bkz: çok kolay kilo alıp çok zor vermek)

işte bu daha sinir bozucu.