bugün

içinde bulunduğum iğrenç durum... ben onu hep çok seveceğim, kiloda alsa, sakatta kalsa, beni yese bitirse bile... Ama beni üzen şey onun umrunda bile olmamam. bu nasıl bir acı tahmin bile edemez her hangi birisi... Özelliklede benim gibi egoist, kendini beğenmiş, ikiyüzlü bir insansanız bu durum sizi yer bitirir. dersiniz ki o kim bana yok mu sonra akşam eliniz telefona gider sonra dersiniz ki arasam ne diyeceğim? ben aptal mıyım? niye böyle şeyler yapıyorum... kafayı yersiniz.

sonra ne olur biliyor musunuz? onunda cevabını vereyim 2 sene boyunca konuşmazsınız. sonra bir şekilde ona ulaşırsınız ve arkadaş olursunuz... ona yazdığınızın merhaba mesajına gelen cevap bile sizi dünyanın en mutlu insanı yapar, bir yandanda kendinize acırsınız bu kadar sevindiğiniz için. ama dersiniz ki ben aşığım artık eminim sıkı tutucam bırakmayacağım sonra o sizi bir anda hayatınızdan çıkarır. kaldıramazsınız...

2 ay boyunca sesini duymazsınız, yüzünü görmezsiniz. sonra karşılaştığınızda yokmuşsunuz gibi davranır. sizde aynısını yaparsınız çünkü siz egoist bir gerizekalısınız... sonra nolur bir akşam durduk yere mesaj atar saçma sapan bir nedenden sizi azarlar. ondan sonra yinede özür dilersiniz ve sorarsınız neden gittin diye oda derki canım istedi seninle bir problemim yok ama iki yabancı insan gibi yaşayalım.

bundan sonrasında ne olur diye merak mı ediyorsunuz? bende bilmiyorum şuanda bulunduğum durum bu devamını görücem. intihar falan edersem büyük ihtimalle hiç yazmam buranın altına ama bir şekilde mutlu olursamda not ederim alta.
Normaldir. Inanmazsiniz ama dunyada her 4 kisiden biri bu durumu yasiyor. Ama istenmemeye ragmen isi abartip daha da cozutuyorsaniz sizdeki sevgi degil saplantidir. işte bunlar hep ulasamamaktan. Bi kere he dese bozulacak o buyu ama bizim karilarimiz ne anlar psikolojiden.
Acıtır. Üstteki yazarla aynı şeyleri yaşadım. Şu an mesaj atamıyorum kimseye ama ne hissettiğini anlıyorum kardeşim. Sana tek tavsiyem o kişiyle ilişkini devam ettirmeye çalışma. Ben denedim olmuyor. inan bana. Bu acıyla yaşamak zorundayız. Onlar da acımız üzerinden kendi değerlerini yükselterek zafer kazanacaklar.
çok ama çok sevmene rağmen onun seni istememesi gayet normal bir durumdur. bir insanı seviyorsunuz diye onun da sizi sevmesi gerekiyor şeklinde bir kaide yok. aşmak lazım bunları. bir psikoloğa görünmekte fayda var.

bir de şu var: (bkz: büyüyünce unutursun)