bugün

duyduğumda dumur olduğum bir olaydır. yuh dedim. bir de baba televizyonlara haber salmış. salar tabi. adam başbakanın bir dediğini,iki etmemiş. başbakan zamanında 3 çocuk yapın dedi, sen misin bunu diyen, hem 3 çocuk yaparım hem de hepsini aynı gün doğuracak kadar da ayarlarım demiştir. sözünün eridir.

madem ki üçüz oldu, adları da hazır; recep tayyip erdoğan olmuştur haliyle.
ne diyelim, Allah çocuklara uzun ve güzel ömürler nasip etsin ama babanın başarısının devamını dileyip dilememekte kararsızım.

(bkz: hocam reklam kokan hareketler bunlar)
çocuklarını düşünen ebeveyn davranışıdır, devlet dairesinde iş garantisidir.
ak parti sempatizanıdır. çocuklarına atatürk'ün ön adlarını koyanlar ne kadar sevimliyse o kadar sevimlidir. ne kadar andavalsa o kadar andavaldır.
bana kısaca ''rte''diyebilirsiniz diyen yeni bir gençlik doğuyor *
mehmet recep peker koymaktan farksız bir olaydır. 60 yıl sonraki nesle pek de aşina gelmeyecektir çünkü.
- beyler, üç kere bağrıyorum kulağına. 3 ( recep tayyip erdoğan )
+ mınıza koyyemmmm.
- dozu fazla geldi sanırsam. keşke 1 kere bağırsaydık be.
+ kaybol lan toynağını ziktiğim çiftcisi.
- abooooovvv.
yıllar önce meydana gelmiş olabilir ama geçtiğimiz hafta, istanbul' da özel bir hastanede tekrar yaşanmış bir olaydır.

(bkz: biliyoruz da konuşuyoruz)
(bkz: tarih tekerrürden ibarettir)
kömür karşılığı sponsor olarak atasay koyanları da yakın zamanda görmek mümkündür.
(bkz: ücüzlere verilebilecek şahane isimler)
kışın yakacak sıkıntısı çekmemek, yeşil kart alırken sorun yaşamamak ... gibi avantajları olabilir.
(bkz: ya ecevit olsa)
hergün recep tayyip erdoğanla sofraya oturmaktan gurur duyan babanın, parlak fikridir.
her gun recep tayyip erdogan dovmek ve sovmek karsiliginda tazminat odememek luksu istiyen adam isidir. anani al git demez. kapiyi kapa anani cagir der.
bir zamanlar 4 kedisi olan edjonun kedilerinin ismine recep,tayyip,erdoğan,ampül koymasıdır.
akp yardakçılarıdır.akp zihniyetini ya içten gelerek(beyin yıkama durumu)yada yardakçılıkla (3 5 torba kömüre,ne yazıkki)benimsemiş insanların gösterdiği eylem
yalaka bir herifin, çocukların ileride alay konusu olabilme ihtimalini hiç düşünmeden, sadece belki bir yardım gelir, ya da ünlü oluruz düşüncesiyle; onursuzca yaptığı bir hareket.
çocukların eğitim, iş kurma ve hatta yerine göre düğün masraflarını aradan çıkartmaya eşdeğer hamledir.*
duruma göre elde patlaması da muhtemel olmakla beraber çocukların üçüne birden kızmış bir baba eğer ki kızgınlıkla çocukların hepsine tek bir hakaretle hitap edecek olursa tazminat davasına kadar gider ucu, benden söylemesi...
çocuklara sürekli küfür etme sebebidir. *