bugün

Ateist kişi ensar vakfında ne işi var..? Sırf algıyı yıkmak için böyle birşey yapmış. Ensar vakfında çalışan ve diğer arkadaşları namaz kılan, oruç tutan biriydi demiş. Ateist ise neden bunları yapıyor zevk için mi..? Ben hiçbir ateist'in zevk için namaz kılıp oruç tuttuğunu görmedim, duymadım.

Bu taraz olaylar hep muhafazakâr denilen yerlerde yaşanıyor, bunu kabul edin artık. Ben muhafazakârlar hepsi böyle şöyle demiyorum. Ama bu kesimin arasında böyle insanlar daha çok çıkıyor diyorum.
Ne kadar siyasi bir açıklama yapmış şaşılası doğrusu..

Ve ayrıca bir ateistin kuran kursunda ne işi varmış onu da sorun bu açıklamayı yapanlara, neyi nerden kurtarmaya çalışıyorsunuz arkadaşım siz?
doğruluğu ya da yanlışlığı bilinmeyen haberdir.

ayrıca bir kişinin eşcinselim diye ifade vermesinin daha sonra ateistim diye söylemesinin önüne geçtiğini sananları bize göstermiştir. (biri dini görüş biri cinsel yönelim, pekala bir arada bulunabilirler)

Haber doğru ya da yanlış olsun iki durumda da iki taraf bu millete hayırlı bir iş yapmıyor.

Ateistlere bu boku atmaya çalışanlar onların tamamını suçluyor, karşılarındakilerin düştüğü hataya düşüyor. Toplumda sınıflaşma böyle başlar.

Muhafazakar kesime bu kadar tehditkar ve hakaretvari şeyler söylemek sadece birbirlerine olan nefretlerini artırıyor. Ülkede zaten yüksek olan tansiyonu daha da artırıyorlar.

Şöyle bir şey de var ki sözlük, muhafazakar kesim diye hitap edenlerin müslümanım diye geçinmesi benim canımı yakan. Müslümanın muhafazakarı muhafazakar olmayanı olmaz yani bu tanım nerden geldi bilmiyorum, yok böyle bir din. Kuran bellidir sünnet bellidir. inanıyorum diyorsan yaparsın. Ha belki şey yapılabilir, az günahkar kesim çok günahkar kesim diye ayrılınabilinir. Onu da bizim bilmemiz mümkün değil.
büyük bir ihtimalle, tehdit ve pazarlık üzerine bu laflar onlara ezberletilmiş ve bu yönde bir algı oluşturup vakıf aklanma yoluna gidilmiştir. bunu anlamayacak kadar aptalların olduğu yede yaşıyoruz maalesef. ayrıca akp nin bunu muhalefete monte edecek olması da ihtimal dışı değildir.

bu örnekte de gördüğünüz üzere ne denli dindarların tecavüzcü ve sahtekar olabileceği, hem suç işleyip başkalarına nasıl atabileceği ortada.

ben diyeyim suç chp ye atılacak ve şu an öne sürülen ateist kesim.
Ateistler rahatsız. Hemen medya yandaş hemen karalama. Kodumun andavarlari sizi.

Beter olur. Dünyada bir iyi siz varsınız.
en temizi yunanistana öteleyip hepten kurtulmaktır.
olm bu akplilerde sike sürecek beyin yok ya ciddi diyorum bak.

şimdi konyada kahvede ahaber acık dayılar toplanmış 'bah ibne ateyis cıhtı' diyecek.dayı ensar vakfında ne ateyizi desen hemen osmanlı torunuyuz ibnelik ordan yok lan dur toparlıcam.
ağzından salyalar saçarak "tüm müslümanlar tecavüzcüdür" diye sağa sola saldıran ahlaksız ateistlere şok geçirtmiştir.

beter olun *
hadi biraz kâfirlerin seviyesine inip eğlenelim:

"tüm ateistler tecavüzcüdür, ahlaksızdır, çocuk istismarcısıdır !" *
he bide bakan çıkıyor acıklama yapıyor.'hizmetleriyle ön plana cıkmış ensar vakfını bla bla'

hangi hizmet bu?hizmeti kes amk ibneliğe giriş.müminler.
vakıftan içeri, sızma yapmış bir adamın beyanı. insanlıktan çıkmış birisinin ateist olması veya başka bir şey olması neyi değiştirir?

sırf ensar vakfı diye olayı tüm müslümanlara genelleştiren orospu çocuklarından bir farkı olmalı müslümanların. kendi bok çukurlarında boğulacaklar boğulsunlar. Siz onların yanından geçsenizde hatalısınız. kokusu üzerinize siner.
cezaevinde öldürüleceğinden önemli olmayan bir bilgidir.
gerçek ateizm bu değil arkadaşlar...
yalancılığı huy edinmiş orospu çocuklarının yeni dümenidir.

yalan kanınıza işlemiş lan..

sizin inandığınız dinin de amına koyayım.

görsel
mahkeme tutanaklarini okudum, boyle bir ifade yok.
Sen de bunu yedin dimi lan?

Kitlesi mal olanın mal beyanıdır.
yalan haberdir diye sevinen tipleri görmemize neden olan başlıktır. Nasıl insanlara dönüştünüz arkadaş. Adam ateistim, devrimciyim dememiş diye sevinebiliyor.

Keşke soyadı da büyüktürk olmasaymış kardeş, kanıma dokunuyor... yaa

Harbi mala bağladı toplum.
yalan olduğu açıkça belli olan iddia. ateist dahi olsa bu neyi değiştirir. yapılan bir pislik ,şerefsizlik var ve bu cezasız kalmamalı. hiç bir şekilde savunulmamalı. ne dememizi istiyorlar ? bu ateistler zaten böyle insanlar falan mı diyeceğiz ?

bu tarz bir genellemeyi ancak aptallar yapar. tıpkı bazı aptal nonteistlerin tüm dindarlarla ilgili genellemeleri gibi.
hadi olayı objektif şekilde ele alalım.

yasadışı şekilde açılan bir vakıf yurdunda yaşanan olay.fail yakalanıyor gerekli cezaya carptırılıyor.

lakin ilgili bakanın acıklaması kanunlara aykırı şekilde acılmış suç mahalini aklama yönünde.

umarım anlarsınız.
Adamlar seni maaşlı çalışan olarak alıp görüşüne inancına bakmayacak öyle mi, ateist ateist takılacaksın rahatça.

kaldı ki ateist değil insan değilsin sen. gücü yetmeyen çocuklara bu muameleyi yapabilen bir şerefsizsin görüş filan insan içindir.
yalan olduğunu sabahtan beri dediğimiz halde birileri ateistleri tecavüzcü gösterdiği için bunu aklama gereği duydu insanlar. hatta o kadar ileriye gitmişti ki bu yalan, birileri çıkıp vicdan goygoyu bile yapıyordu. bakın biz bütün ateistler tecavüzcüdür demiyoruz sadece bunun suçu hepsine bunu atmıyoruz diye. hatta ben bunu haber yapanların akit, ensonhaber ve sabah olduğunu söyleyince, cumhuriyet ve sözcü gazetesi bunu yazmaya yeltenememiş diyen bile oldu.

bu haber bilinçli olarak ak medya tarafından aktarılmıştır. o değil adamın bu yönde ifade vermeye zorlanması da kurumu ve akp yi aklamak için bir çaba olarak görülebilirdi. bu yönde konuşmasının altında bir tür pazarlık veya tehdit de var olabilirdi. ancak yalan söylemeyi o kadar alışkanlık haline getirdiler ki, insanın gözünün içine baka baka yalan haber yapabiliyorlar. bunun da bir cezası olması lazım.

şimdi gelip aynı şeyler aa ateist çıkmadı diye seviniyorsunuz ne değişir diyor. biraz ilk entrileri okursanız nasıl ateistlere karşı saldırdıklarını görürsünüz. adamlar ateist çıktı bakın hep tecavüzcüler ateist çıkıyor diye yeri göğü inlettiler burada. o da yetmedi ateistlerin ahlakı altına o tecavüzcünün ateist olduğuna dair yazı bile yazdılar. bu denli linç girişimi yaşandı bu sikko sözlükte ama yalanlama gecikmedi tabi.

bilidim böyle olcağını.
Pardon reyiz o zaman istediğin haltı yiyebilirsin mi dememizi bekliyor?
Olm ben bu ensonhaber takip eden kitlenin sadece facebookta takılan bi grup yoldan sapmış olduğunu düşünüyordum. Meğer sözlük de kullanabiliyorlarmış.

Ah canım imla kuralına uymaya çalışmalar felan * yormayalım biz seni facebooka geri dön sen haklı olduğuna inandık hadi yavrum.
, “ismet inönü tarafından temeli atılan ivriz Öğretmen Okulu’nda bir ateist olarak yetiştim. Devrimci gelenekten geliyorum, Kur’an-ı Kerim öğretmeni değilim”

göt kıllarına özel hazırlanmış savunma. o değil de bir tecavüzcünün kendini savunması bana çok pişkince geliyor. bir de hem kendini savunup hem de birilerini karalaması durumu var ki akıllara ziyan.

ben ümmetimin güzel ahlaklısını severim diyen peygamberimizi sanırım sevmiyor bu iblisin tohumları.
müslümanların ne kadar ikiyüzlü olduğunun göstergesidir. o yüzden böyle bir vakıfta çalışıyordu bu adam değil mi ? akp için il il gezip tecavüz ettiği çocuklarla oy isteyende babanızdı zaten pislikler.
ateist olsa insanlığından bunu yapmazdı ama müslüman olunca korkacaksın asıl.