bugün

duruma ayak uydurulması gerekir. çirkin bir insana çirkinliğini farkettirmek zalimcedir.
Koyunun olmadığı yerde keçiye abdurrahman çelebi derler olacak.
bir de bu hatunlar çirkin şansına sahiptir ki yanlarında kaymak gibi delikanlıları barındırır. o inanmasın da ben mi inanayım güzel olduğuma.
allah çirkin özgüveni versin dememi sağlayan kızlardır. bazı modelleri tüm erkeklerin kendilerine aşık olduklarını zanneder. gördüğünüz an hemen o ortamdan kaçın. * *
kendine özgüveni yüksek kızları sırf çirkin diye çantada keklik sanıp ayar verme derdinde olan insanların sert kayaya banlama durumudur. kendisini kendisi yaratsa kendisini en az jenniffer lopez kadar güzel yaratıp agızlarınızın sularını nirvana şelalesi gibi akıtmasınıda bilirdi.
(bkz: çirkin kız yoktur az makyaj vardır)
hedef kitleleri çok açık ; yakışıklı sanan çoğunluk.
üzülüyorum bu durumlarına.
efes alkolsüz içen erkeğin kaçınılmaz gerçeğidir bu.
bakımlı kız güzel kızdır, bakımsız kız pasaklı ve çirkin kızdır.
bunların bir de erkek güzellerine yazıp olumsuz cevap alınca 'bu kendini ne sanıyo yeaa' diyenleri vardır. (bkz: ben bugün bunu gördüm)
özgüven patlaması yaşayan kızdır.

özgüveni olan kız böyle garip garip tavırlar içine girmez. ben güzelim havası vermez.

azı karar çoğu zarar sözünü hatırlatır.
Maneviyatsızlığın günümüzde yarattığı en büyük sorunlardan biridir. Televizyonun bütün insanlara empoze ettiği güzel olma zorunluluğunun insanlar üzerinde yarattığı psikolojik baskının bir sonucudur. Toplumda kendini kanıtlayamamış kızların, kendilerini olmak istedikleri gibi görme çabası da diyebiliriz. Ağır ve yaygın bir psikolojik rahatsızlıktır.
aksi takdirde kendine nasıl katlanabilir ki?
güzel sanabilir doğaldır (ben bile bazen kendimi yakışıklı sanıyorum düşün yani) fakat götü kalkıksa hiç çekilmez.
bu sadece onların sorunu olarak kalmıyor ne yazık ki. şöyleki ülkemiz abazalarının bir taktiği vardır; messenger adresi kamuoyuna açık bir yere yazılır ve birşey rica edinir. lakin bu tür kızları göz ardı etmek başlarını ağrıtacaktır... (bkz: güzel kızlar eklesin) *
egonun nelere kadir olduğunu anladğımız durumdur.
güzelliği sadece görüntüde arayan sözüm ona sanki top modellerin(!) insanlara şeklen verdiği değer sonucunda ortaya çıkan sanı. güzellik senin kaşında gözünde değil ki kalbinde, ağzından çıkan iki hayırlı sözde. yoksa dünya güzeli olsan kime ne.
bu kişiler burunları havada olmasının yanı sıra konusma ve yazı yazma sitilleri oldukca degisiktir. goruldugu an kacılması tavsiyemdir.
(bkz: çirkinlerin de sevmeye hakkı var)
fenerbahçenin kendisini cumhuriyet sanması gibi bişeydir. fazla üstüne düşmeden olay yerinden uzaklaşıp yalnız bırakmak en iyi harekettir.
Tamamen kızların kendi egolarını tatmin etmek içindir. O tür kızların kendilerini toplumdan dışlatmamak için sadece kendilerinin inandığı bir sözdür.
güzellik denilen şey orantı olduğuna göre, çirkin değil, orantısız insan vardır. ikincisi bu orantısız insanların "bir kısmı", tüm erkekleri potansiyel sapık olarak görüp, hepsinin kendilerine görür görmez aşık olduğunu düşünürler ve sürekli trip halindedir "yaa şu salak da sabahtan beri bana bakıyor yiyecek gibi, ben onunla aynı kaldırımda bile yürümem hıh!" halinde geçer günleri. erkeklere bu kadar da haksızlık yapmayın.
aynaların anasını ağlatır. güzelim diye sürekli aynalara bakar bu kendini bilmez shrekler...
Çirkin erkeğin yakışıklıyım demesinden daha normal karşılanır.Çünkü hiçbir kız çirkinliğini kabul etmez.