bugün

güzel kızların ben cirkinim demesi de ayrı bir ironidir.
(bkz: erkeklerin yaptığı büyük hatalar)
aldığı gazla sokağa çıplak çıkmaya kalkışarak tüm göz zevklerini katletme potansiyeline sahip kızdır.
götün, başın ayrı oynama durumudur.
neye göre çirkin neye göre güzel sorusunun cevabı verildiği takdirde kıza laf etme hakkının doğdupu durumdur.
(bkz: öz güven)
(bkz: güzel kızın yanındaki çirkin kızlar)
Türkiye nin işsizlik ve eğitim gibi kronikleşen sorunlarından biridir.
çirkin olup kendini yakışıklı sananlarla çıkar, yuva kurar ve mutlu mesut yaşarlar.
Boşuna para israfı ile kozmetik ürünü satın alınması durumunda dünya sonu getirme hızı oranı hızlandırılması.
erkeği elde etmek adına yapılan bir eylemdir.
(bkz: zengin erkeklerin kendini yakışıklı sanması)
balonda kendini büyük sanar.
aşırı votka içen erkeklerin sebep olduğu durumdur.
sen güzelsen ben kleopatrayım diye düşündürür.
klasik olacak ama votka ya da kesekağıdı meselesi.
Genelde zeki ve çalışkan olmaya mecbur hatun kişidir.
büyük bir özgüvene sahip olan kızdır.
(bkz: çirkin kadın yoktur az votka vardır)
Çirkin kız ile güzel kız arasındaki fark : Güzel zaten güzeldir ek olarak başka birşey yapmasına gerek yoktur, ama çirkin bunu kıskanır bakışları üzerine çekebilmek için açarda açar. Hayatlarından bir çok erkek geçer tabi üstlerinden de .
evrene mesaj yolluyor olacaklar ki hep taş gibi çocuklar onların yanında. *
kuzguna yavrusu her daim güzelken kuzgunun kendisinin çirkin olma ihtimali söz konusu değildir.
bence bu birazda bizimle alakalı bir şey. yani kaç kişi 'çirkin' bulduğu kıza gidip de sen 'çirkinsin' demiştir. güzel olanlara herkes yazar ona şüphe yok. ama demek istediğim güzel bulmadığınız kişiye onun güzel olmadığını ya da onu güzel bulmadığınızı ne ölçüde ifade ettiniz. ya da bir dakka birisine böyle bir imada bulunmaya ne gerek var. 'çirkin' kızların kendini güzel sanmasının sebebi 'senin' onu çirkin bulmanla alakalıdır. hey allahım sensin lan 'çirkin!'
Güzel kızların kendini güzel bulması kadar normal birşeydir. Çirkin erkeklerden de kendini yakışıklı bulanlar vardır. Ulan kısacası kendimi beğenmiyorum, gerçekten güzel bulmuyorum diyen gidip ölsün. Yalan söylemeyin oğlum. Ben kendimi güzel buluyorum ne yalan söyleyeyim? Egomanyaklık gibi olmasın da tabiiki. Çirkin bulduğum pek çok zaman da olmadı değil.
güzel kızlar kadar çirkin olan kızlardır.
kıçını başını açıp etrafında 3-5 abazan erkek dolunca kendini güzel sanmış olabilir.

edit: sözlükte çirkin kız var.