bugün

her kadını sevecek bir erkek mutlaka vardır. umudunuzu yitirmeyin. en kötü ihtimal sizi ben alırım.
nefes alın yeter. mutlaka bulursunuz.
naz yapmayın hiç çekilmiyorsunuz.
aynaya bakın ve kapris derecenizi ona göre belirleyin. gün geçtikçe daha gençleşmiyorsunuz haberiniz olsun.
güzelliğinizle ön plana gelemiyorsanız başka yöndeki eksiklerinizi tamamlayın.
HER HURDANIN BiR ALICISI MUTLAKA VARDIR.
sizler çirkin değilsiniz buna inanın ve aşağılık kompleksine girmeyin,kendinize güvenin ama totoşunuzda hemen kalkmasın.
çirkin kız yoktur:
bakımsız
dağınık
pis
pasaklı
şuh olmayan
şık giyinmeyen
saçlarına farklı şekil vermeyen kız vardır.
çirkinliğe takılmayın. mantıklı olun. akıllı olun. kendinizi geliştirin. birikim sahibi olun. güzellik geçicidir, aptallık baki kalır.
hilal cebeci'nin resimlerine bakmayın hem kaşar o...
Çirkin kadın yoktur az votka vardır. Votkayı bol bulundurun.
"çirkinim ben" psikoloji girdabına girip, el frenini söküp atmayın. yediğinize dikkat edin, bakımlı olun, teninizin güzel kokmasını sağlayıp ellerinize ve ayaklarına bakım yapın veya yaptırın. azmış bir adam mutlaka ama mutlaka size aşık olup peşinizden gelir, ne olduğunuzu anlamadan evlenip çoluğa çocuğa karışıverirsiniz.
1. Önce şu bıyıkları, faulleri filan alın! Yalvarıyorum.
2. Şekilsiz kaşlarınız varsa, Kaşlarınızı düzelttirin. Bunu kendiniz yapmayın! kuaföre gidin, orada yardımcı olurlar. Bir de makyaja da ihtiyacınız olur büyük ihtimalle. Makyaj da yaptırın hazır gitmişken.
3. Saçları jölelemeyin, emo, tiki gibi abidik gubidik şekiller vermeyin, ne bok yerseniz yiyin!
4. Dişlerinizi fırçalayın!*Ağız kokusunu minimuma indirirsiniz bu sayede.
5. Parfüm sıkın! Lütfen! Kızlar ter kokmaz lan!
6. Bacaklarınız güzelse bacaklarınızı, göğüsleriniz güzelse göğüslerinizi öne çıkaracak şeyler giyin. %100 uludağ sözlük onaylı. ilk günden 10 erkek peşinize düşmezse çaylak olayım be.
7. Küfür etmeyin, kibar olun, adam akıllı oturup kalkmasını, konuşmasını bilin.

Amin!

Ayrıca, çirkin kadın yoktur, bakımsız kadın vardır. böyle düşünün! fani dünya lan! güzelliğin ne önemi var. *
bir yerlerinizi açmayın prim yaptım sanıyorsunuz. erkekler et olarak yaklaşıyor size halbuki.
hiçbir şey sizi kurtaramaz elbet bunu biliyoruz fakat en azından şu kıllarınızdan kurtulun yahu.
çirkin kadın yoktur, bakımsız kadın vardır yalanına inanmayın. gerçekten çirkin kadın diye bir şey var arkadaş.
bayandan tavsiye, hani ne kadar güvenilir olur bilmem ama okumaya değer. birincisi kendinizi kültürel açıdan geliştirin, iyi bir müzik kültürüne sahip olun ama çok biliyorum, kültürden ölüyorum tavırlarına girmeyin. onun dışında zayıflayın zira erkekler yüz güzelliğinden öte fiziğe bakıyo taş gibi bir fiziğiniz olursa, kazanırsınız.
etrafinizdakilere "pampişler" demeye baslayiniz.
aynaya bakmayınız.
eteğinizi kısaltmayın. daha çirkin oluyorsnunuz.
size tavsiye vermeye kalkan insanlara aldırmayınız her insan kendine güzel.
çirkin kız yoktur bakımsız kız vardır düşüncesine kapılıp makyaja abanmayın çekilmiyosunuz.
bolca sahip olduğunuz şansın tadına varın.
bakımlı olmak makyaj değildir. kusurlarınız varsa kapatın ama bu tüm suratınıza boya boca edeceğiniz anlamına gelmez. bakım şudur efendim; her daim tırnaklarınız manikürlü, saçınız fönlü, kıyafetiniz ütülü, dişleriniz beyaz, nefesiniz ferah, tırnaklarınız temiz, kokunuz güzel olsun. temiz giyinin, temiz konuşun. kendinize yakışanı giyin. sonracığıma dur bakiyim, kıl zaten olmaz. her kadın güzeldir, kendinize ayna karşısında biraz vakit ayırın. aksesuar kullanmanın büyüsünü keşfedin. aksesuarlar bazen sizin önünüze geçer, avantaj yaratırlar. güzel ayakkabı, güzel çanta şarttır. kıyafetiniz sade olsun. güzel bulduğunuz yanlarınızı öne çıkarıp, çirkin bulduklarınızı saklayın. asla "ben çirkinim" demeyin. hiçbir bakımlı kadın çirkin değildir, olamaz. başa saralım, makyaj bakım değildir. güzel giyinen, güzel kokan, temiz, bakımlı bir kadın çirkin olamaz. özgüvenli olun, ama dünya güzeli olsanız da özgüveniniz tavan yapmasın. akıllı olun, şirin olun, sempatik olun, çekici olun.
"makyaj

yapmayın

daha

çirkin

oluyorsunuz"

tarzında motive edilebilir.