bugün

Adam gibi adam onlar, laf etmeyin miniklere
beni mecburi takip edenler adına çok sevindiğim takipçilerdir. herkes sözlük hayatına böyle şanslı başlamıyor.
Beni mecburi takip edenlere çok acıdığım takipçilerdir.

Ben kendi yazdığımı yazarken bile okumamaya çalışıyorum bu insanlar mecburen takip ediyorlar.

Ayarlar - takip/engel sekmelerinden takibi bırakabilirsiniz, mecbur değilsiniz çaylak arkadaşlar.
Kanaat : bazıları sırf reklam görmemek amacı ile burada.
Şahsımı takip eden çaylak takipçilerdir. Durumdan memnunuz. Sağolsunlar hepsini kutladığımı ifade etmem ne gibi bir fayda sağlar bilemiyorum. Hepinizi seviyorum. üzülmeyin. Biz de bir zamanlar çaylak takipçiydik. Sonra durumlar değişti tabi. Bizi izlemeye devam edin.
sistemin otomatik olarak yabıştırdığı takipçilerdir.
pek entry girmiyorum ama son günlerde ne zaman bir entry girsem anında 2 çaylak takipçi kazanıyorum.

bir entry girene iki çaylak takipçi kampanyası mı mevcut acaba? çok ilginç.
ve bu durum hiç memnun edici değil.

edit: hayır şu eksileri anlayamadım “memnunum, süper bir şey” mi demem gerekiyordu? büyük ihtimalle “hasta” birisi devamlı hesap alıyor ve bir çok kişiyi eksiliyor. durum bundan ibaret.
Söz hakları olsa beni takip etmeyeceklerine emin olduğum kişilerdir.

Hoş takibi bırakmak ellerinde aslında,

Büyük ihtimal sözlüğe üye olduklarının bile farkında degillerdir.
Yazar olma yanlışından geri dönsünler dediğim çaylaklardır .
Cansınız can. Biraz sabır edin ve noktalama işaretlerine uyun. Eminim çok vakit geçmeden yazar olacaksınız.
Yorumlara küfür dolu yazılar yazmak için bilinçli olarak hesap alıyorlar. Geçen gün moderasyon Faruk1'den Faruk30'a kadar silmiş, adam üşenmemiş 30 hesap açmış.
sözlüğe giriş yaptıkları an o esnada entry giren yazarları otomatik takip eden çaylak yazarlardır.
Bir gizemli yazar takipçisi değildir. Hiç olmazsa kim takip ediyor belli. Bu mevzuysa Harry Potter filmindeki ruh emiciler gibi meçhuller.
daha yazar olmadan takip etmeye başlayan çaylak sürüdür.

kimsiniz la siz ? amacınız ne ?
Birçoğu yazar olmaz. Entry de girmez. Ben anlamadım.
bu sistem geri mi gelmiş.
adam gibi adam olan takipçilerdir. evet.
hem çaylaklar, hem de takip ediyorlar.

örneğin;
(bkz: lookin)
(bkz: farkbuddy)
(bkz: kafakoparanus)
Dokuz takipçisi olan yazar beyanı.
sinir bozucular. ama sistemden kaynaklanıyor. çaylak sözlüğe kayıt olduğu anda entry giren son 5 yazarı otomatik sistem takip ettiriyormuş. gelişmelere yazmışlar. arada okuyun.
Lan bu ne be? Neymis kaynasalim diye otomatik takip ediyorlarmis.
Lan ben belki kaynasmak istemiyorum, entrymi yazip cikicam neyin kafası olm bu?

Edit: gelismelerden haberdar olduğumuzdan zaten "otomatik" dedik. Germeyin adami.
Bir gidin dediklerimdir. Bir de bu moda oldu başımıza. Amaç ne gardaş?
geri takip etmeyince takibi bırakan tiplerdir.
Bildirim gelince sevindirir
nicke bakınca ağlatır
bu çaylaklar çakma takipçidir
bunlar hep zallın suçudur.
"mka
selam,

sözlüğe yeni üye olan yazarlarımızın aramıza daha çabuk kaynaşması için, tam üye olma anında entry girmiş son 5 kişiyi otomatik olarak takip ettiriyoruz.

son dönemde, göreli artan çaylak takipçilerinizin sebebi budur."

kaynak götüm