bugün

bergamot aromalı olanı gayet lezzetli. şekeri, aroması kıvamında olmuş ve boğazda yapışkan kalıntı bırakmıyor.
kesinlikle ays tiye bin basan içecek reklamlarındaki teyzeden özenerek aldım ve beğendim...
Çaya küstüren unsur.
Cheb khaled in didi şarkısını akla getiren ve sırf bunun için tadını deneyeceğim çaykur ürünü içindeki şekerden yoğun olarak şikayet edilmiş; 100 ml deki şeker oranını bilmiyorum ancak hangi marka olursa olsun ice teasından bisküvisine birçok ürün yoğun oranda şeker ihva ediyor bu rahatsızlığın nedeninin lipton a karşı olan marka kanıksaması olduğunu düşünüyorum göreceğiz.
limonlusunu bir hayli şekerli buldum.
bergamotlusu da marketler dışında ki hepsinde değil doğru düzgün yok.
reklamı kadar saçma olan bir içecektir.
Reklamda Mövlüdün annesi Gonyalı Naciye Teyzenin oynadığı, Basketboldan sonra su niyetine içilen bir içeçk.
ambalaj tasarımı berbat, içimi idare eder soğuk çay. çaykur adam akıllı girse soğuk çay işine diğer markaları silip atar piyasadan ama nerde.
içinde çay olduğunu düşünmediğim içecek. alayı tatlandırıcı, alayı koruyucu madde.
isimden ve reklamdan kaybediyor adamım.
şiveden ve doğallıktan prim yapıcam diyorsunda taşrada kim soğuk çay içiyor ki ben 3-4 sene önce tanıştım soğuk çayla.
olmamış...

çok da heves etmiştim oysa. şeftalili olanı iyi kötü içtim de, diğer ikisini döktüm maalesef.
seftalılısı ve bergamotlusu bır kez de olsa denemeye degecek olan soguk cay markası.
soğuk çay içmeyen beni müptela etmiştir soğuk çaya. tavsiye edilir.
ekleme: soğuk çayda baz lipton değildir.
Reklamı nefret ettirmistir, nedir bu yöresel olma kaygısı arkadaş? Hele o teyzenin gulmesi yok mu!!!
soğuk çay değil meyve suyudur.
reklamındaki teyzenin ses tonunun kafaları duvarlara vurdurduğu soğuk çaydır. top oynayan çocukları babalarına şikayet etmekle tehdit eder genelde bu teyzeler. sevdiği çocukları dinlemeden anlamadan şapur şupur öper de öper
her şeyi iyi hoş da o teyzeyi koymayacaklardı oraya. zerrin özer'den daha beter gülüyor kadın.
reklamı iğrenç kendisi fena olmayan içecektir. fuse tea'den kat kat iyi olduğu, ice tea' ye pek de yaklaşamayacağı gerçek olan, kutusunun büyük olması ve fiyatının daha düşük olması ile gideri olan soğuk çay.
onun haricinde bergamotlusu eskiden bakkallarda satılan meybuzlara tat olarak fena halde benzemekte.
bergamot aromalısı gerçekten güzel, tavsiye edilir.
Bergomatlısı dışında asla içilmemesi gereken içecek.
Sonunda yusuf abi nin bakkalına da teşrif etmiş güzide soğuk çayımız(buzlu çay değil).
bergamot aromalısını tavsiye ettiğim soğuk çay. ayrıca gayet doyurucudur, 330 ml'lik muadillerine göre bu yönünden gayet avantajlıdır.
bugün şeftalilisini lilili neyse * denediğim ve gayet güzel bulduğum içecektir. ayrıca içerken kendimi bir an kırmızı tuborgu yudumluyormuşum gibi hissettim. boyundan ötürü zaar.
Bursa'da baktığım hiçbir markette bulunamayan içecektir.
bursa'da baktığım her markette bulunan içecektir.