bugün

Tüm dünyaya yayılan gerçek.
hala yanlış tespittir.

(#38518976) bu bir rastlantı olamaz. gene çay içerken başlık sola düştü. mahsus mu yapıyorsunuz lan ?
.. söylenemez, söylenmesi teklif dahi edilemez

Ejder meyveli smootihy* içemeyen bir neslin vaz geçilmez içeceğidir.
Her akşam daha iyi anlaşan üzücü gerçektir.
Starbucksçı ergen beyanı.
Doğruluğu şüphe götürmeyen üzücü gerçek.
Her akşam çay içen dingillere duyurulması gereken bir gerçek.
doğrudur. kahve varken çay mı içilir, basitler sizi.
Bu hayatta çaydan tat almayan adam bilemiyorum, harf bulamıyorum.

Çaydan yola çıkarak biz boş adamız?

pekala sensin aslan parçası.
Çay içenlerin değil de, çay edebiyatı yapanlar boş beleş kabul.

Ama sigarayla çok güzel gidiyor.
Her akşam vakitlerinde çay içen dingillerin aklına gelen gerçektir. Üzer.
Bütün insanların iyi bildiği üzücü gerçektir. Özellikle akşam saatlerinde çay içenler, daha çok boş beleştir.
Az önce şöyle bir demli çay içtim kendime geldim. Boş beleşte olduk çok şükür.
çayı sevmeyeni kimse sevmez, karakteri tuhaftır, ılıktır, ibnedir, lezbiyendir. mecaz değil gerçektir.
boş beleş insanlar da lazım ülkeye. her öğün çay içmek kesmiyor artık. gece koca bir bardak bitki çayı ile yutub izleyip boş beleş ama kaliteli vakit geçirip uyuyorum.
celal sengor ve ilber ortayli'nin cayi hopurterek ictigini gordukten sonra terk ettigim onerme.
(bkz: iki çay bile içeriz)
cık cık cık bu devirde mango suyu dururken çay içen mi kalmış ?
napalım kahvaltıları tekila ile mi yapalım amk.
doğrudur sadece çay içerler.
Oyleyse turkler ve ingilizler bostur.
Demliğin içine birkaç adet karanfil atıp çayı demlenince fikriniz değişecek dediğim çıkarım. Sabahları ve akşamları birer ikişer fincan siyah çay arıyorum açıkçası. Bitki Çaylarının da neredeyse tamamını severim.
çay içen adam boş beleş değildir genelleme yapmayınız bilakis derin ve vakurludur çayiyidir çay içen adamsa kıymetlidir demlidir sıkaçtır koyudur duman duman dır .
Genelleme yapılamaz adam cok kahve sevıyodur , arada degısım sart çaya döner yeşil çaya döner bitki çayına döner ...
bak bu doğru işte. bizim işyerinde de var iki dallama akşama kadar çay içip geyik yapıyorlar. kahve içenler eşek gibi çalışan tayfa, onlar olmasa işyeri batar be.