bugün

ingilizler en büyük sığırlardır o halde.

Tabi ben şimdi saftasada bulundum.
JAPONLARIN ÇAY iÇTiĞiNi SÖYLEYEREK ÇÜRÜTTÜĞÜM ÖNERME.

ÇOK ŞÜKÜR BiR ÖNERMEYi DAHA ÇÜRÜTTÜK. AMiN.
görsel
3.defadır tam çay yapıp içerken sola düşen iddiadır. var bunda bir iş ama du bakalım..
Çay içen her kerizin iyi bildiği gerçek.
bir de şekersiz içiyorsa vah başımıza gelenler.
Traji komik bir cümle.
yine ne sacma analiz kassam da sözlüğu komaya soksam.
Şüphesiz ki bir gerçektir.

Bu tespiti ben 8.nesil aydin oglu hesabımla yaptım. Ne kadar doğru ki, bugün bile adından söz ettiriyor ( ilk hesabım 7.nesil aydinoglu dur.)

Çay içenler boş beleş ve işe yaramaz tiplerdir. Birilerinin gücüne gider.
Allah'tan içmiyorum gece gece boş adam olmaya hiç niyetim yok. Evet
çay içmek, anıları ve hatıraları yudumlarken gözünün önünden geçmesidir.
kahve içerken aldığın zevk ile çay içerken aldığın zevk bir değildir şahsi görüşümle.
ingiltere ile çay tüketimi konusunda yarıştığımızı baz alırsak, bunu bir de ingilterede söylemeni öneririm güzel kardeşim.
O kadar boş beleş biriyim ki fincanda içiyorum çayı. Hemde şekersiz. üstelik de limonlu. Buram buram varoş kokuyorum ya la. Tam bir halk adamıyım işte. Kerli ferli elit bir beyefendi olamayacam galiba hiçbir zaman. Basit ve sıradan olmak ne güzel. Hamdolsun.
çay koyulmasını gerektiren boş beleş iddiadır. kalkın bir çay koyun gençler kaynar kaynamaz da bozmayın çayı akşam sefası yapalım hayde.
bak bu doğru işte. bizim işyerinde de var iki dallama akşama kadar çay içip geyik yapıyorlar. kahve içenler eşek gibi çalışan tayfa, onlar olmasa işyeri batar be.
Genelleme yapılamaz adam cok kahve sevıyodur , arada degısım sart çaya döner yeşil çaya döner bitki çayına döner ...
çay içen adam boş beleş değildir genelleme yapmayınız bilakis derin ve vakurludur çayiyidir çay içen adamsa kıymetlidir demlidir sıkaçtır koyudur duman duman dır .
Demliğin içine birkaç adet karanfil atıp çayı demlenince fikriniz değişecek dediğim çıkarım. Sabahları ve akşamları birer ikişer fincan siyah çay arıyorum açıkçası. Bitki Çaylarının da neredeyse tamamını severim.
Oyleyse turkler ve ingilizler bostur.
doğrudur sadece çay içerler.
napalım kahvaltıları tekila ile mi yapalım amk.
cık cık cık bu devirde mango suyu dururken çay içen mi kalmış ?
(bkz: iki çay bile içeriz)
celal sengor ve ilber ortayli'nin cayi hopurterek ictigini gordukten sonra terk ettigim onerme.
boş beleş insanlar da lazım ülkeye. her öğün çay içmek kesmiyor artık. gece koca bir bardak bitki çayı ile yutub izleyip boş beleş ama kaliteli vakit geçirip uyuyorum.